Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W zasadzie najbardziej logiczny i optymalny skład aktualnie plus mamy opcje z ławki, trzeba to ugrać, żeby myśleć o top 8.
17
I bardzo dobrze, zero wywyższania się czy wbijania szpilek w przeciwnika. Czysta motywacja i wiara w sukces to jest mental jakiego mu trzeba. Widać poprawę i tego Ci życzę Yamalek, żeby to był twój wieczór, ale przede wszystkim nasz wieczór.
2
No on by się z takim długiem nie pozbierał, a Lapcio się czuję w takiej sytuacji jak ryba w wodzie taka jest różnica xD
7
To są łby jednak, dostali świeżego Xabiego z wizją i ewidentnie ich gra się poprawiła po Anczelocie to jeszcze mu pod górkę robią. Powinni go na rękach nosić i wielbić jak u nas Hansiego, ale nie będę narzekał bo dla nas to czysta korzyść.
1
On marzył o nas, a my o tygrysku no takie życie.
6
A na śmietankowej taka odklejka xd
„Dośrodkowanie Trenta, bark Bellinghama i przytomność Huijsena dały Realowi nadzieję nawet na komplet punktów”
7
Idealne podsumowanie wczorajszej wypowiedzi Florentino i takie pytanie mam, czy to jest normalne?
0
Dobry ten Rice niedość, że skosił Simmonsa to jeszcze go za to zwyzywał xD
0
Richarlison to jest ten gość, któremu raz na ruski rok coś wyjdzie xD
6
Eze co sie bawi kat Totków na lata, a prawie sam tam trafił xD
2
To jest pogrom na Emirates
2
Ależ miał miejsca i czasu Trossard 360 zrobione
3
Bukayo dzisiaj groźny z rzutów wolnych
1
Ale odpalił Kamilek wow
1
Nic nowego w zasadzie, 95% rzeczy jakie od nich wychodzi medialnie można traktować w kategoriach pomyłki.
9
Może i mamy problemy finansowe, ale przynajmniej mieszkamy za darmo w głowie Florentino.
7
Lepiej przegrać z Chelsea niż ryzykować zdrowiem Pedriego, choć uważam, że jesteśmy w stanie wywieźć 3 punkty i tak.
7
Ogólnie to też jestem zdania, że obecnie Joan to lepsza opcja niż Wojtek na pierwszego bramkarza Barcy jednak nie przekonują mnie użyte tutaj argumenty ponieważ 5 goli wpuszczonych w 10 meczach Joana i 9 Wojtka w 17 to jest w zasadzie statystyka na tym samym poziomie, a po drugie to obrona dzisiaj zagrała o wiele lepiej niż jak Joan był kontuzjowany, myślę że Joan w meczu z Bruggią czy Celta nie zachowałby czystego konta mając tyle sytuacji sam na sam. Joan jest genialny, ale Wojtek moim zdaniem, aż tak bardzo nie zawalił pod jego nieobecność i w zasadzie mamy dwóch świetnych bramkarzy aktualnie.
1
Yamala trzeba pochwalić dzisiaj świetne dogrania do kolegów
2
Już widziałem gola Raphy
0
A jutro derby de la madonina, czyli real traci oglądalność
2
Dżamal to chyba powiedział Flickowi, że musi rozbiegać tą pubalgię i ma grzać Rooneya cały mecz xd
0
Karny dla Robercika raz
2
Ferran XDDDDDDDDD
3
Ale co Liverpool Madryli sklepał to ich xD
1
- Hansi pięć !!!!!
- Co pięć?
- Pięć zmian można, nie musisz czekać do 80.
- Aaaa, szajse
1
@Rupert_Haubica Hansi rozważy może w 80 minucie xd
0
i prawidłowo, władować jeszcze 2 i odesłać z kwitem do domu
0
Rozklepani jak na konsoli, Fermin kozak
0
ale jak się spojrzy na statystyki liverpoolu to oni ich tam ładnie cisną tylko wpaść nie chce xD