3

Bilans się musi zgadzać jedni wracają to kolejni się łamią no taka rzeczywistość nasza

1

Pięknie Arsenal rozpykał Bayern, niczym my rok temu ahhh piękne wspomnienia.

1

Ale wtopa Neuera, Ferran by tego nie trafił xD

0

@mate92 Tebas to honoru nie ma xd

1

Karl na 1:1 mamy meczycho na Emirates

1

Potężny Arsenal xD

0

Bayern trzyma piłkę, ale to Arsenal stwarza wrażenie zespołu, który ten mecz kontroluje i jest bliżej gola.

0

Liverpool widze solidarnie z nami xD

1

@Sinirsey a jooooo faktycznie

0

Nie oglądam Bayernu w tym sezonie, Neuer od dawna tego wąsą ma xD?

0

@gumaz teraz to sylwetki zimowe myślę xd

6

Co ma Hansi powiedzieć, grasz wyjazd w LM na ciężkim terenie, a Twoje asy nie strzelają setki na pustą bramkę, wbijają samobója i łapią czerwo przed 30 minutą xD ten mecz nie był już do odratowania, ani do przejęcia kontroli w takim momencie przeciwnik cię po prostu niszczy. Inna sprawa, to nie da się rywalizować przy takiej wąskiej kadrze i braku transferów. Hansi gra tym co ma, a jak widać w między la liga, a premier league jest spora przepaść. Z Chelsea się można było śmiać, że kupują na potęgę i słabo im szło w poprzednich sezonach, ale jak widać zespół im dojrzał i zbierają już owoce, zacznie im się coś psuć to sobie załatwią kolejnych, a u nas nie ma takich możliwości i aktualnie z elitą europejską nie jesteśmy w stanie rywalizować.

4

spokojnie odbijemy się na potężnym Alaves i będzie humorek gitóweczka xD

0

myślałem, że z psg sięgneliśmy dna, a tu proszę

1

O Christensen wyszedł z lodówki

0

Piękne podsumowanie tego meczu

0

Ale się tam chłopaki biją o nagrodę dzbana meczu xDDDDD

1

nie no znowu? xDDDD no nieeeeee

0

Kounde: pierdziele wbijam do naszej
Ferran: Jesteś pewien?
Kounde: Tak
Ferran: No dobra

3

Nawet nie mam pretensji, że uznał Chelsea zasłużyła na gola niech się nasi obudzą

1

znowu spalony xDDDDDDDDDDD

1

Legenda głosi, że Ferran dalej myśli gdzie podać

0

Chalobah to już spokojnie dwie żółte mógł mieć xDDDDD

3

Sanchez mu się jeszcze w drugą stronę położył xDDDDDDD

0

Ferran typowo xDDDDDDDDDD

1

stempel to nie żółta xd Aha

3

Ferminator dzisiaj dublecik i pokazuje, że jest warty dwa razy tyle ile oferowały niebieskie cwaniaczki

1

@esem91 wygramy to wygramy, przegramy to przegramy, ale bać się nie można

4

W zasadzie najbardziej logiczny i optymalny skład aktualnie plus mamy opcje z ławki, trzeba to ugrać, żeby myśleć o top 8.

17

I bardzo dobrze, zero wywyższania się czy wbijania szpilek w przeciwnika. Czysta motywacja i wiara w sukces to jest mental jakiego mu trzeba. Widać poprawę i tego Ci życzę Yamalek, żeby to był twój wieczór, ale przede wszystkim nasz wieczór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?