Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bilans się musi zgadzać jedni wracają to kolejni się łamią no taka rzeczywistość nasza
1
Pięknie Arsenal rozpykał Bayern, niczym my rok temu ahhh piękne wspomnienia.
1
Ale wtopa Neuera, Ferran by tego nie trafił xD
0
@mate92 Tebas to honoru nie ma xd
1
Karl na 1:1 mamy meczycho na Emirates
1
Potężny Arsenal xD
0
Bayern trzyma piłkę, ale to Arsenal stwarza wrażenie zespołu, który ten mecz kontroluje i jest bliżej gola.
0
Liverpool widze solidarnie z nami xD
1
@Sinirsey a jooooo faktycznie
0
Nie oglądam Bayernu w tym sezonie, Neuer od dawna tego wąsą ma xD?
0
@gumaz teraz to sylwetki zimowe myślę xd
6
Co ma Hansi powiedzieć, grasz wyjazd w LM na ciężkim terenie, a Twoje asy nie strzelają setki na pustą bramkę, wbijają samobója i łapią czerwo przed 30 minutą xD ten mecz nie był już do odratowania, ani do przejęcia kontroli w takim momencie przeciwnik cię po prostu niszczy. Inna sprawa, to nie da się rywalizować przy takiej wąskiej kadrze i braku transferów. Hansi gra tym co ma, a jak widać w między la liga, a premier league jest spora przepaść. Z Chelsea się można było śmiać, że kupują na potęgę i słabo im szło w poprzednich sezonach, ale jak widać zespół im dojrzał i zbierają już owoce, zacznie im się coś psuć to sobie załatwią kolejnych, a u nas nie ma takich możliwości i aktualnie z elitą europejską nie jesteśmy w stanie rywalizować.
4
spokojnie odbijemy się na potężnym Alaves i będzie humorek gitóweczka xD
0
myślałem, że z psg sięgneliśmy dna, a tu proszę
1
O Christensen wyszedł z lodówki
0
Piękne podsumowanie tego meczu
0
Ale się tam chłopaki biją o nagrodę dzbana meczu xDDDDD
1
nie no znowu? xDDDD no nieeeeee
0
Kounde: pierdziele wbijam do naszej
Ferran: Jesteś pewien?
Kounde: Tak
Ferran: No dobra
3
Nawet nie mam pretensji, że uznał Chelsea zasłużyła na gola niech się nasi obudzą
1
znowu spalony xDDDDDDDDDDD
1
Legenda głosi, że Ferran dalej myśli gdzie podać
0
Chalobah to już spokojnie dwie żółte mógł mieć xDDDDD
3
Sanchez mu się jeszcze w drugą stronę położył xDDDDDDD
0
Ferran typowo xDDDDDDDDDD
1
stempel to nie żółta xd Aha
3
Ferminator dzisiaj dublecik i pokazuje, że jest warty dwa razy tyle ile oferowały niebieskie cwaniaczki
1
@esem91 wygramy to wygramy, przegramy to przegramy, ale bać się nie można
4
W zasadzie najbardziej logiczny i optymalny skład aktualnie plus mamy opcje z ławki, trzeba to ugrać, żeby myśleć o top 8.
17
I bardzo dobrze, zero wywyższania się czy wbijania szpilek w przeciwnika. Czysta motywacja i wiara w sukces to jest mental jakiego mu trzeba. Widać poprawę i tego Ci życzę Yamalek, żeby to był twój wieczór, ale przede wszystkim nasz wieczór.