0

Co wy chcecie Lewy nie popiera madryckiego wygrywania meczów poprzez karne, ma być gol z gry xD

0

Re - mon - ta - da Raphinha wraca!!!!

2

W czasie rzeczywistym wyglądało jakby z 2 metry spalonego było skoro tak uciekł, a tu na styku było co nie dobrze świadczy o naszej linii obronnej w tej sytuacji. Trzeba odrabiać.

5

Ale klimacik na Camp Nou

5

Gerrard dzisiaj mecz życia, Raphinha dublet, Cholo wraca z niczym, inaczej tego nie widzę.

0

Nadawałby się do nas jeszcze nie wrócił, a znowu szpital xd

1

Mam sentyment do Araujo za to jak grał te 3 lata temu, dlatego nie cisnę po nim, ale no niestety jak masz ciężki moment w zespole dostajesz gonga na stamford bridge i to ty jesteś głównym winowajcom i w dodatku to ty się okazujesz gościem, któremu psycha siadła najbardziej, a reszta wspólnie dźwiga ten ciężar dalej bo musi, a ty chowasz się do jaskini i zostawiasz zespół to tu powinno być automatyczne zrzekniecie się opaski, no tak to wygląda panie Ronald. Jeszcze w jego odrodzenie jako obrońcy jestem w stanie jakoś uwierzyć jeszcze sporo grania przed nim, ale niech więcej nie wychodzi w opasce po czymś takim.

0

Sama statystyka, że dostają najwięcej karnych to jeszcze nie jest żaden argument, jeżeli zespół swoją grą wymusza na przeciwniku popełnienie błędu to nie jego wina i karny się należy i nie lubię takiej narracji. To tak jak niektórzy płakali, że Argentyna wygrała mundial dzięki karnym no ale te karne nie były z czapy. Inna kwestia to wątpliwość wielu sytuacji w ich przypadku i przepychanie meczy na samych jedenastkach bo z gry nie idzie. Statystka z korzyściami/startami przez interwencję VAR bardzo ciekawa w zasadzie oddaje to co obserwujemy w laliga i fakt, że Real ma jeszcze czelność narzekać na sędziów jest wymowny.

0

Ernesto nie żeby coś, ale jak Girona wyrwała remisik z oszołomami to na San Mames zwycięstwo powinno wlecieć

2

My tu narzekamy na naszych jak to źle nie jest mimo braku wzmocnień jakiś większych, a tym czasem realik za grubą kasę się wypieprza co krok xd A już we wrześniu tutaj ludzie przepowiadali, że liga przegrana xD

1

Merino jak klasyczna 9 gol 1:1

0

Chelsea w 10 ładuje gola xD

1

Ale to zmieścił Zirkzee może na oślep, ale siadło

0

@Krystiansigma2734 W wakacje jakoś

8

@Krystiansigma2734 zmienili przepisy teraz

1

@Czyhrynski Ja obstawiam remis, Arsenal jest mocnym faworytem jednak Chelsea u siebie też silna jest.

0

Mateta stwierdził, że jeszcze nie święta i prezentów nie przyjmuje

1

6

@Czyhrynski Ja myślę, że to kwestia upodobań cech piłkarskich i kibicowskich, ale cała ta dyskusja nie ma sensu bo żadna strona drugiej nie przekona. Dla mnie Leo, ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ani też nie potrzebuje akceptacji innych w tej kwestii.

0

Ale padolino dzisiaj na potęgę xD

0

Joan co nam mecz ratuje genialny jest

1

No w końcu się coś ruszy w tym środku pola witamy Pedrito !!!!

0

I Raphinha to jest gość pan kapitan prawdziwy od razu sprawia, że reszta obok niego wygląda o wiele lepiej nawet Olmo

0

Martin pokazał klasę i charakter teraz

1

Yamalek pod ladę i jedziemy dalej brawo

0

Aha xDDDDDDDDDD szybko poszło

0

Ludzie jak Krecidło ze względu na swój głos powinni mieć zakaz wstępu na komentatorkę

0

Mes Que un Club takie rzeczy tylko u nas

1

Żul musiał w końcu usiąść, Bernal przydałoby się dzisiaj partidazo powodzenia, Raphinha od pierwszej i morda się cieszy.

1

Noi fajnie Araujo odpocznie psychicznie i my też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?