1

@BulaKG chodzi o bekanie?

1

Najwyraźniej Negreira ma większą sprawczość niż sam Bóg

2

@Encore nie lubię jak drugi palec jest najdłuższy

0

@PatrychoO czuję trochę rozczarowanie tym, że nie było żadnej sceny z Cressidą, choćby wymiany listów albo rozmowy przez telefon. Ale pewnie powróci w kolejnej części.

0

Właśnie, ku mojemu zdziwieniu, skończyłem Bonda. Myślałem, że to takie 60% gry dopiero. Ogólnie polecam, ale chciałoby się dłużej. Teraz co, albo Pragmata, albo Gothic.

W komentarzu SPOILER

3

@MirusAmisz Azja to chyba największy rynek graczy

0

@Kgorecki2500 dobra gra

1

Wiedźmy: Dziki Gon

1

A ja sprzedałem Mafię xd

1

Snoop Dogg? A Tupac nie miał czasu przyjść?

3

@Encore bramkarzowi kazali udawać

5

@Kgorecki2500 poczytał twittera chyba xD Szczerze, to ja takich liczb nigdy nie widziałem, jak pod postami "daj lajka jeśli zgadzasz się z prezydentem w sprawie odebrania orderu". Jeden na facebooku to tam 100 tysięcy przebił.

2

@Kozinho. nie wierzę w to, co widzę. W 2027 koniec tego.

6

@Roobo "to ustawa dla pracowników teatralnych itd." i dlatego poszła do jakiejś oszołomki bez talentu.

0

@Krzysztof1987 jesteśmy na pudelku

1

Wszyscy na jednego xD Sam uważam, że on tworzy buracką muzykę, ale cała sytuacja wokół niego bawi

3

A co jeśli Laporta i Deco zbaitowali Pereza tym Alvarezem, żeby dziadek rzucił 150 mln za kolejnego zawodnika, który jeszcze bardziej zdestabilizuje ten klub?

0

@Verore eliminacja białego człowieka

7

Wystawa obrazów z przedszkola lub kibla na dworcu. Będzie to porażka społeczeństwa polskiego, jeśli choć jeden tego typu "artysta" skorzysta z "ustawy o artystach". A można być pewnym, że ta pani się kwalifikuje. Dlatego tej ustawie należy się sprzeciwiać.

0

@Kgorecki2500 jak pewnie wiadomo, ja jestem cięty na Ukraińców, ale w tej sprawie to sam nie wiem xD Jakiś Polak pewnie też by tak zrobił

9

Pojawiły się zdjęcia drużynowe reprezentacji Norwegii i Francji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cule1234 można było się spodziewać, że czarny

2

@blakkudium Balde już dawno nie powinno być w klubie

10

Obrona Realu na sezon 26/27:

6

@MagFCB Alvarez

4

@michal26 co byś polecił Mai na finał @Popitek12?
Mam nadzieję, że On jej nie weźmie, bo okropne te stroje.

2

@Kgorecki2500 ostatnio oglądałem 350 okrążeń Nascar i kiedy zostało 50 do konca i zobacyzli piorun, przerwali na 30 minut, a potem w ogóle odwołali, bo spadł deszcz xd

1

@DragonxNF trochę się tych NCSów posłuchało w tle. Przesłucham

1

@DragonxNF fajne to, ale mówię bardziej o utworach typu Bubbletea, Jeden Świat, Nie bój się bać, Batman itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?