PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG chodzi o bekanie?
1
Najwyraźniej Negreira ma większą sprawczość niż sam Bóg
2
@Encore nie lubię jak drugi palec jest najdłuższy
0
@PatrychoO czuję trochę rozczarowanie tym, że nie było żadnej sceny z Cressidą, choćby wymiany listów albo rozmowy przez telefon. Ale pewnie powróci w kolejnej części.
0
Właśnie, ku mojemu zdziwieniu, skończyłem Bonda. Myślałem, że to takie 60% gry dopiero. Ogólnie polecam, ale chciałoby się dłużej. Teraz co, albo Pragmata, albo Gothic.
W komentarzu SPOILER
3
@MirusAmisz Azja to chyba największy rynek graczy
0
@Kgorecki2500 dobra gra
1
Wiedźmy: Dziki Gon
1
A ja sprzedałem Mafię xd
1
Snoop Dogg? A Tupac nie miał czasu przyjść?
3
@Encore bramkarzowi kazali udawać
5
@Kgorecki2500 poczytał twittera chyba xD Szczerze, to ja takich liczb nigdy nie widziałem, jak pod postami "daj lajka jeśli zgadzasz się z prezydentem w sprawie odebrania orderu". Jeden na facebooku to tam 100 tysięcy przebił.
2
@Kozinho. nie wierzę w to, co widzę. W 2027 koniec tego.
6
@Roobo "to ustawa dla pracowników teatralnych itd." i dlatego poszła do jakiejś oszołomki bez talentu.
0
@Krzysztof1987 jesteśmy na pudelku
1
Wszyscy na jednego xD Sam uważam, że on tworzy buracką muzykę, ale cała sytuacja wokół niego bawi
3
A co jeśli Laporta i Deco zbaitowali Pereza tym Alvarezem, żeby dziadek rzucił 150 mln za kolejnego zawodnika, który jeszcze bardziej zdestabilizuje ten klub?
0
@Verore eliminacja białego człowieka
7
Wystawa obrazów z przedszkola lub kibla na dworcu. Będzie to porażka społeczeństwa polskiego, jeśli choć jeden tego typu "artysta" skorzysta z "ustawy o artystach". A można być pewnym, że ta pani się kwalifikuje. Dlatego tej ustawie należy się sprzeciwiać.
0
@Kgorecki2500 jak pewnie wiadomo, ja jestem cięty na Ukraińców, ale w tej sprawie to sam nie wiem xD Jakiś Polak pewnie też by tak zrobił
9
Pojawiły się zdjęcia drużynowe reprezentacji Norwegii i Francji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cule1234 można było się spodziewać, że czarny
2
@blakkudium Balde już dawno nie powinno być w klubie
10
Obrona Realu na sezon 26/27:
6
@MagFCB Alvarez
4
@michal26 co byś polecił Mai na finał @Popitek12?
Mam nadzieję, że On jej nie weźmie, bo okropne te stroje.
2
@Kgorecki2500 ostatnio oglądałem 350 okrążeń Nascar i kiedy zostało 50 do konca i zobacyzli piorun, przerwali na 30 minut, a potem w ogóle odwołali, bo spadł deszcz xd
1
@DragonxNF trochę się tych NCSów posłuchało w tle. Przesłucham
1
@DragonxNF fajne to, ale mówię bardziej o utworach typu Bubbletea, Jeden Świat, Nie bój się bać, Batman itd.