6

@Roobo "to ustawa dla pracowników teatralnych itd." i dlatego poszła do jakiejś oszołomki bez talentu.

0

@Krzysztof1987 jesteśmy na pudelku

1

Wszyscy na jednego xD Sam uważam, że on tworzy buracką muzykę, ale cała sytuacja wokół niego bawi

3

A co jeśli Laporta i Deco zbaitowali Pereza tym Alvarezem, żeby dziadek rzucił 150 mln za kolejnego zawodnika, który jeszcze bardziej zdestabilizuje ten klub?

0

@Verore eliminacja białego człowieka

7

Wystawa obrazów z przedszkola lub kibla na dworcu. Będzie to porażka społeczeństwa polskiego, jeśli choć jeden tego typu "artysta" skorzysta z "ustawy o artystach". A można być pewnym, że ta pani się kwalifikuje. Dlatego tej ustawie należy się sprzeciwiać.

0

@Kgorecki2500 jak pewnie wiadomo, ja jestem cięty na Ukraińców, ale w tej sprawie to sam nie wiem xD Jakiś Polak pewnie też by tak zrobił

9

Pojawiły się zdjęcia drużynowe reprezentacji Norwegii i Francji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cule1234 można było się spodziewać, że czarny

2

@blakkudium Balde już dawno nie powinno być w klubie

10

Obrona Realu na sezon 26/27:

6

@MagFCB Alvarez

4

@michal26 co byś polecił Mai na finał @Popitek12?
Mam nadzieję, że On jej nie weźmie, bo okropne te stroje.

2

@Kgorecki2500 ostatnio oglądałem 350 okrążeń Nascar i kiedy zostało 50 do konca i zobacyzli piorun, przerwali na 30 minut, a potem w ogóle odwołali, bo spadł deszcz xd

1

@DragonxNF trochę się tych NCSów posłuchało w tle. Przesłucham

1

@DragonxNF fajne to, ale mówię bardziej o utworach typu Bubbletea, Jeden Świat, Nie bój się bać, Batman itd.

1

@Bolton Popitek jada tylko rybę kraftową. Haute couture sztuki kulinarnej. O co Ty go pytasz człowieku.

1

Ścieżka dźwiękowa z kategorii wybitnych

0

@Raphinha11 ja jestem w stanie słuchać rapu jedynie jeśli jest to jakiś feat. z kobietą, bo wtedy te utwory nie są takie prostackie.

2

@LAMC_10 ktoś powie Donaldowi o niemieckich korzeniach Diany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 wszyscy jesteśmy jedną wielką słowiańską rodziną (oprócz takich jednych, co nadają swoim jednostkom nazwę im. barbarzyńskich morderców)

5

Fajny wywiad z menedżerem Mai teraz na Eurosporcie

0

To będzie bardzo piękny, słowiański finał przyjaźni.

1

@AmigoBlancos jak dla mnie to może usiąść na moich kwiatkach na balkonie

0

@MessiForeverTheBest pokazałaby luz, w przeciwieństwie do ponurej Świątek

1

Ciekawe jak zareagowałaby Maja na pytanie dziennikarza o warkoczyki

1

Zastanawia mnie to logo Rolanda na stroju Mai. Może turniej ubiera zawodników, którzy nie mają żadnego kontraktu czy coś? W końcu Lacoste to francuska firma. Wie ktoś, jak to działa?

0

@FcPortoFan1999 zepsułeś

2

I wszyscy razem: TĘ PSZCZÓŁKĘ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?