1

@Bolton Popitek jada tylko rybę kraftową. Haute couture sztuki kulinarnej. O co Ty go pytasz człowieku.

1

Ścieżka dźwiękowa z kategorii wybitnych

0

@Raphinha11 ja jestem w stanie słuchać rapu jedynie jeśli jest to jakiś feat. z kobietą, bo wtedy te utwory nie są takie prostackie.

2

@LAMC_10 ktoś powie Donaldowi o niemieckich korzeniach Diany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 wszyscy jesteśmy jedną wielką słowiańską rodziną (oprócz takich jednych, co nadają swoim jednostkom nazwę im. barbarzyńskich morderców)

5

Fajny wywiad z menedżerem Mai teraz na Eurosporcie

0

To będzie bardzo piękny, słowiański finał przyjaźni.

1

@AmigoBlancos jak dla mnie to może usiąść na moich kwiatkach na balkonie

0

@MessiForeverTheBest pokazałaby luz, w przeciwieństwie do ponurej Świątek

1

Ciekawe jak zareagowałaby Maja na pytanie dziennikarza o warkoczyki

1

Zastanawia mnie to logo Rolanda na stroju Mai. Może turniej ubiera zawodników, którzy nie mają żadnego kontraktu czy coś? W końcu Lacoste to francuska firma. Wie ktoś, jak to działa?

0

@FcPortoFan1999 zepsułeś

2

I wszyscy razem: TĘ PSZCZÓŁKĘ...

3

Sznajder wygląda jakby chciała się popłakać z bólu albo niemocy

1

@Eklerek Fajdek

0

Sznajder już wie. To widać po twarzy

2

La zabawa proszę państwa

1

Poddaj mecz i po sprawie

1

@FcPortoFan1999 twitter to się psuje raz w tygodniu

1

@FcPortoFan1999 korzystasz po prostu z funkcji automatycznego tłumaczenia jak na twitterze

4

I oczywiście musieli wtrącić propagandę LGBT w mecz tenisowy

0

@FcPortoFan1999 ale ja Argentyńczyk

0

@FcPortoFan1999 my, naród.

7

Jeśli wygra Perez, będzie Mourinho. Jeśli wygra tamten typek, będzie Haaland i Rodri.
Tak czy inaczej, nic nie wygramy przez lata :/

5

To, co zrobiła Maja w tak krótkim czasie jest tym, czego Brzęczek oczekiwał od Zielińskiego mówiąc o wstaniu pewnego dnia i przeskoczeniu czegoś w głowie.

2

Wyciągnij lusterko Maja, to ją oślepi

1

Sznajderowej psycha siądzie jak nic po takich zagraniach

4

Aż se arbuza nakroiłem, bo nie wytrzymam

0

hahaha, niesamowite to jest

2

Wystarczyło powiedzieć "ten czarny" panie komentatorze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?