1

@Derean no tak, ale gdybym miał płacić 15 zł za Canal+ i 60 czy tam ile za Eleven, to wybrałbym Canal+, nawet z Orłowskim.

3

Sytuacja Rashforda i Lewego.
Jeden pewnie bardzo chciałby tu zostać, ale to nie od niego zależy, a drugi chyba chce odejść, mimo że decyzja należy do niego. Ostatecznie mam nadzieję, że obaj zostaną.

4

@Encore Eleven jest po prostu tańsze

9

Mimo wszystko się boję, że oni na tym dachu stoją xD

0

@BorzyKrzys pamiętaj, że nie możesz kochać zwierząt, jeśli jesz mięso!!1

5

@Sulimo to nadzieje Realu na trofeum w tym sezonie

1

@Kgorecki2500 to to idzie pewnie na szynkę Laporty

0

Jak to jest, że jak widzę debilny komentarz na twitterze w temacie piłkarskim, to na 90% jest to kibic Realu lub United z Nigerii?

3

Trochę śmiesznie, że Barca ma na youtube włączone płatne suby itd xD

5

Czy tylko dla mnie odejście Roberta z jego decyzji to będzie głupota i po prostu nie docenienie, tego co ma? Ja wiem, że se otrze łzy dolarami, ale nigdzie nie będzie tak uwielbiany jak tu. Sam wczoraj mówił, że ma prawie 38 lat, więc powinien wiedzieć, że takich pieniędzy, jakich oczekuje, nie płaci się zawodnikom w tym wieku.

11

0

xDD kiełbasę Szczęsnemu rzucili i gitara

1

Wojteczek zniesmaczony xD

1

@NeroTFP1 autokary rosną w Polsce

0

@Laminedependencia a w jego miejsce pewnie kolejny czorny xd

3

@Criss18Barca dla mnie to ona zachowuje się jak upośledzona

0

Robercie, nie bądź pazerny. Na ch ci to MLS czy inna Arabia

1

@Sulimo pamiętam jak opierałem swoją karierę na plotkach, to w Barcy Cuadrado grał oczywiście xd

13

@Sulimo bus taken (off) quickly

11

Vini zapomniał balona

3

Dzisiaj odbyło się też El Clasico legend, a tam w składzie Barcy m.in. Bravo, Montoya, Aleix Vidal, Fontas :D

22

Nie no, niesamowite są te barcelońskie Poloki xD Kisnę z tych wywiadów

1

Czyli nic z Robercika nie wyciągną panowie

2

Jezu, Sarah męczy Wojtka w tle. Zaraz jakiś gówno tiktok wleci

36

Ale mnie cieszy, że Wojteczek zostaje xd

0

Robercik co nie chce z Polakami pogadać xd

0

Nie wiem, ja to zobaczyłem, to i Wy zobaczcie

2

@LukaszFan a przyjdzie Toni Fernandez xd

1

@Nazio_87 szacher macher. Wie jak kołomęcić

0

@LAMC_10 może to i pisowiec, ale to nasz pisowiec. Tak jak Maduro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?