0

W ogóle dzisiejsza kłótnia było o to, kto doniósł mediom o poprzedniej kłótni. A co do do uja była poprzednia kłótnia?

2

@LAMC_10 Jana Fernandez kolego

2

@LAMC_10 o ile jestem w stanie uwierzyć, że z Viniciusa to Real zrobił takiego dzbana, tak Mbappe już w drugim klubie pokazuje, że to on jest problemem

4

hmmmm, no w sumie skoro mówi, że to nie on jest kapusiem

8

Biały Pan zbiera żniwo

3

@Eto'o9 R10 piąty do grania też jest potrzebny.

1

@vangoor i oczywiście Adama z Deulofeu

0

Nie ma w rezerwach jakiegoś wariata na skrzydło, co by sobie mógł zadebiutować w Klasyku?

5

Ja chcę tylko zobaczyć Valverde z owiniętą głową, bo nadal nie dowierzam w ten cyrk xd

9

Kur... ludzie, u nas też leją chłopaka!

0

@Sysia11 Valverde pewnie do United

13

Ale trzeba przyznać, że Rudiger, Tchouameni, Mbappe i Vinicius pięknie ubogacili kulturowo szatnię Realu.

12

Poddymione xD

13

@Popitek12 ale swojego?

0

Pytanie co zrobiły Enrique z Ferranem i Rashfordem w ataku i obroną sklejaną z tych, co akurat nie są kontuzjowani

3

Swoją drogą, mam nadzieję, że Fede złoży zawiadomienie na policję

1

@Rifek za bardzo nie chcę porównywać tej sytuacji do tego, co się dzieje, jeśli w społeczeństwie pojawia się zbyt dużo inżynierów z Afryki, ale ciężko nie odnaleźć podobieństw.

5

- oskarżam cię o ujawnienie mediom wczorajszej kłótni!
- zaprzeczam. Proszę, przestań!
- nie ustąpię!
- irytujesz mnie. A masz!
*robloxowe oof*

7

Ale tak szczerze, to ja naprawdę chciałbym zrozumieć jak to jest, że Real przyciągał i dalej przyciąga takich psycholi. To jest chyba jedyny taki klub i to nie jest przypadek. A potem odchodzi z Realu taki Ramos i Casemiro i nagle zaczynają mówić dzień dobry na klatce.

1

Mbpape piękny heel turn na Realu. Zaraz tam wjedzie z koszulką Barcy @Popitek12

30

Teraz jazda po Valverde, ale jak napierd... Baenę na parkingu czy tam walił kogoś z pięści na boisku to był kozak xd

1

@MessiForeverTheBest jestety Nike położyło na niej łapy, więc dużego zysku pewnie nie będzie

2

A zamówiłem se tiszert Barca x Olivia Rodrigo, mimo że nie wiem kto to. Ładnie pan Robercik w nim wygląda

5

@Pedri16Future kiedy chcesz iść śladem Barcelony, ale "najlepsza szkółka na świecie" wypluwa Ci jedynie kogoś takiego jak Pitarcz

8

@Jakchcesz ale po co ma zrzucać bombę atomową na funkcję prezydenta?

0

@Kgorecki2500 o ile pamiętam, brałeś w nim udział. Ja olałem, bo mi Donald kazał, a wtedy jeszcze głosowałem na Koalicję, ale tym razem na wszelki wypadek postawię sobie znaczek.

1

@kuz no fajnie jest, ale ostatecznie wygranie ligi to max na co nas stać

0

Po 2022 roku w futbolu nie wydarzyło się absolutnie nic fajnego

2

@blakkudium problem z naszym klubem jest taki, że jesteśmy zbyt sentymentalni. A jeśli np. obrona nie działa, to nie powinniśmy mieć oporów przed sprzedażą Kounde co jest wolniejszy od każdego. Czy przede wszystkim de Jonga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?