PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@urbipl przydałoby się skończyć rosyjską inwazję na Ukrainę i ukraińską inwazję na Polskę.
1
Specjalne El Clasico, specjalny avatar.
@Popitek12 obłuda przegrał
1
A teraz Atletico na co się oszczędza?
0
@lithotripter może go po prostu wcisnęli
1
@mordini123 Michael Buble i Alanis Morisette klasa
0
USA chyba z gównem, Kanada z klasą, Meksyk nie wiem
9
Ten deal ze Spotify to najlepsze co się przydarzyło Barcy w ostatnich latach nie na poziomie sportowym. Świetna współpraca. Nawet nie wiem kto to, a kupiłem t-shirt, bo fajnie wygląda.
2
@Cochise Ballada o Niej, Ballada Punk i Ballada znad Rzeki panienki Darii Zawiałow
0
@Dankho94isback w sumie dali za Alvarea 90 mln, to nie takie "wyhaczyło". Cały czas myślałem, że mniej ich kosztował
0
Jedyne czego się obawiam, to że my weźmiemy Julianka, a Atletico znowu sobie wyhaczy jakiegoś koksa taniej xd
1
No i ogólnie Roony jutro gol i asysta
1
@Encore fajne, ale czemu takie worki
6
@Kgorecki2500 jakiś uśmiechnięty koalicyjny praktykant to prowadzi. Absolutna żenada
0
Bellingham i Mbappe obaj uśmiechają się na jednym ze zdjęć z treningu. Odwołujemy pożar.
0
@Tasde raczej chodzi mi o to, czego nie zapisano w umowie
0
@VamoSBarca88 mogę pokazać na pięknym Robercie
2
Przyszedł mi właśnie ten t-shirt Barca x Olivia Rodrigo i jest fajny w uj. Gruby materiał, wyrazisty nadruk. Jeszcze chyba zostały
1
Witam serdecznie i żegnam zarazem.
0
@Arden ja chciałbym po prostu wiedzieć, co nas przez to czeka w przyszłości przez tę pożyczkę.
0
@MeAndSwan na padzie. Za mało gram w wyścigówki, żeby kierownicę kupić
0
@MeAndSwan z GT mam taki problem, że jest to zbyt profesjonalne jednak. Suwaki, pełno części itd.
0
@MeAndSwan elegancko. Ja na ogół nie gram w wyścigówki, ale jak mnie najdzie faza, to katuję Gran Turismo czy Forzę, czasami F1 :D
1
Ale będzie granko
8
Lubię jeść arbuzy.
5
@urbipl i jak zwykle wszystko lata nad USA xD
0
@Rifek prościej było powiedzieć, że identyfikuje się jako afroinżynier z niecywilizowanego kraju. Jeszcze by coś od państwa dostał
2
@Derpowsky ej bo w sumie to wyszło xd https://store.fcbarcelona.com/collections/fc-barcelona-x-olivia-rodrigo-x-spotify/products/retro-blaugrana-fcbarcelona-x-or-03-04
4
O mateczko. Ile bym dał za taki prosty design bez gradientów, dziesięciu odcieni i zbędnych dodatków
3
Każdy klub ma kreta w szatni
0
@TR3YWAY największym problemem w tym wszystkim jest to, że to akurat z tym ćpunem się spotyka xd