6

@urbipl przydałoby się skończyć rosyjską inwazję na Ukrainę i ukraińską inwazję na Polskę.

1

Specjalne El Clasico, specjalny avatar.

@Popitek12 obłuda przegrał

1

A teraz Atletico na co się oszczędza?

0

@lithotripter może go po prostu wcisnęli

1

@mordini123 Michael Buble i Alanis Morisette klasa

0

USA chyba z gównem, Kanada z klasą, Meksyk nie wiem

9

Ten deal ze Spotify to najlepsze co się przydarzyło Barcy w ostatnich latach nie na poziomie sportowym. Świetna współpraca. Nawet nie wiem kto to, a kupiłem t-shirt, bo fajnie wygląda.

2

@Cochise Ballada o Niej, Ballada Punk i Ballada znad Rzeki panienki Darii Zawiałow

0

@Dankho94isback w sumie dali za Alvarea 90 mln, to nie takie "wyhaczyło". Cały czas myślałem, że mniej ich kosztował

0

Jedyne czego się obawiam, to że my weźmiemy Julianka, a Atletico znowu sobie wyhaczy jakiegoś koksa taniej xd

1

No i ogólnie Roony jutro gol i asysta

1

@Encore fajne, ale czemu takie worki

6

@Kgorecki2500 jakiś uśmiechnięty koalicyjny praktykant to prowadzi. Absolutna żenada

0

Bellingham i Mbappe obaj uśmiechają się na jednym ze zdjęć z treningu. Odwołujemy pożar.

0

@Tasde raczej chodzi mi o to, czego nie zapisano w umowie

0

@VamoSBarca88 mogę pokazać na pięknym Robercie

2

Przyszedł mi właśnie ten t-shirt Barca x Olivia Rodrigo i jest fajny w uj. Gruby materiał, wyrazisty nadruk. Jeszcze chyba zostały

1

Witam serdecznie i żegnam zarazem.

0

@Arden ja chciałbym po prostu wiedzieć, co nas przez to czeka w przyszłości przez tę pożyczkę.

0

@MeAndSwan na padzie. Za mało gram w wyścigówki, żeby kierownicę kupić

0

@MeAndSwan z GT mam taki problem, że jest to zbyt profesjonalne jednak. Suwaki, pełno części itd.

0

@MeAndSwan elegancko. Ja na ogół nie gram w wyścigówki, ale jak mnie najdzie faza, to katuję Gran Turismo czy Forzę, czasami F1 :D

1

Ale będzie granko

8

Lubię jeść arbuzy.

5

@urbipl i jak zwykle wszystko lata nad USA xD

0

@Rifek prościej było powiedzieć, że identyfikuje się jako afroinżynier z niecywilizowanego kraju. Jeszcze by coś od państwa dostał

4

O mateczko. Ile bym dał za taki prosty design bez gradientów, dziesięciu odcieni i zbędnych dodatków

3

Każdy klub ma kreta w szatni

0

@TR3YWAY największym problemem w tym wszystkim jest to, że to akurat z tym ćpunem się spotyka xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?