2

@FLYP kibice nie przewidzieli, że będą tak musieli 65 minut.

11

Ciekawostka: na boisku znajduje się obecnie pięciu zawodników o nazwisku Garcia

0

To co, jest ten puchar w końcu czy nie

2

Ciężko stwierdzić, który Garcia z Realu jest gorszy

2

W drugiej połowie Raphinha i Lewy i lecimy

0

xdddddd kocham Rashforda

1

XDD Rashy błagam cię

1

Widzieliście, że Trent chciał naszemu zaje.. kosę leżąc, ale się powstrzymał w ostatniej chwili? xd

3

Luźne ole w 25 minucie XD

0

Pięknie Eryczek, ale chyba i tak spóźniony

0

Rekinadoooooooooooooo

0

gooooooooooooooooooooooooool

0

@Virusk3 i mi to pasuje xD

4

A ten co, już koszulkę zdejmuje do bitki?

4

30 milionów to promocja

Stan na 10.05.2026 21:13

0

Pa tera.
Tera: xDDD

0

Wow, Ferran tak umie?

0

A co jest, gdzie Roony xd

1

Jak strzelą gola i pobiegną przytulić Flicka to pójdę kroić cebulę

3

Vinicius ewidentnie ciężko myśli

0

Święcicki przestań mi stadion olimpijski obrażać

0

Szczerze, to jak patrzę na ten skład, to mi się sezon 21/22 przypomina, masakra xd

1

@BillyButcher a dziękuję, bardzo miło dla odmiany przeczytać coś takiego niż wyzwiska.

0

@BillyButcher natomiast problemem zaczyna być skala, a nie samo w sobie to, że tu są. I nie mówię o poziomie gospodarczym, a społecznym. I zanim pojawi się argument o Polakach w Niemczech itd., ich też rozumiem.

7

Jedzie się przez miasto (nie Barcelonę) i co chwilę jakiś Barceloniarz w koszulce. Madrytczoki pochowane.

1

@BillyButcher nie wiem, nie jestem wyborcą Konfederacji

4

A przed El Clasico chodziliśmy na Diabeł ubiera się u Prady 2.

Może i nudne kolory, może i akcja za szybko pchana do przodu, ale kurcze, podobało mi się. Film ogląda się tym lepiej, jeśli jest się w stanie wychwycić nawiązania do jedynki, a te są już na samym początku. Streep, Hathaway, Blunt, TUCCI wciąż tak świetni, że równie dobrze mogliby konkurować między sobą o nagrody.
Oczywiście na seans psiknąłem się Pradą, to info dla @Popitek12

0

@BillyButcher zupełnie tak samo będzie brakować rąk do pracy na Ukrainie. Pora do domu.

1

@Kubsoleon e tam, od piłki to są inni

0

@Luciano99 wystarczyło żeby trochę inaczej uderzył w stolik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?