0

Real vs. Getafe - two retards fighting

0

Ale żeś chłopie strzelił

0

Włączyłem mecz, pa tera

8

Spokojnie, Rudiger swoim kolanem walczył tylko z rasizmem.

0

@Bykunn jaka "twoja wiara"? Nie wiem, kiedy ostatni raz sam z siebie byłem w kościele, ale trzeba być idiotą, żeby nie zauważyć, że Islam nie jest kompatybilny z europejską cywilizacją i są z tego same problemy. Strasznie musi Ci uprzykrzać życie to Chrześcijaństwo. Tak strasznie, że zrównujesz je z religią, która mordowanie niewiernych ma w swoich fundamentach.

4

Demon Balo... Messi gotowy na Wrestl... Mundial. @Popitek12

0

@Bykunn wiadomo, lepsze podejście jest takie, żeby nasprowadzać niecywilizowanego, zradykalizowanego religijnie syfu do Europy, które potem zacznie wprowadzać swoje prawa i zwyczaje. Potem mamy efekty jakie mamy. Przerwy w trakcie meczów w EUROPIE, bo bozia, która każe zabijać niewiernych nie pozwala jeść od wschodu do zachodu przez miesiąc. Chrześcijanie, w przeciwieństwie do Islamistów nie zabijają, bo takie są fundamenty ich wiary. Jesteś naprawdę obrzydliwy zrównując Islam z Chrześcijaństwem.

0

@Bykunn szkoda z tobą dyskutować w takim razie, bo w głowie mocna papka. Radykalny Chrześcijanin to moherowa babcia, Radykalny Islamista zarżnie ci żonę, córkę i powie, że to w imię boga, bo były niewierne, bo tak ma napisane w księdze. No ale tak, to dokładnie to samo.

1

Wczoraj obejrzałem dwa filmy:
Wielki Marsz - krótko, wielki syf. Nie wyobrażam sobie czytać książki o tym, jak idą i srają na ulicy.
Ministranci - naprawdę fajny film, poruszający m.in. kwestię przemocy domowej. Trochę komedii, trochę dramatu. @Ojciec5tkidzieci

6

I ja mu wtedy mówię: "wystaw Araujo, co złego może się stać?"

1

@Bykunn to, że się upierała, że jest zdrowa psychicznie nie znaczy, że była. Słaby przykład w stylu "biali też gwałcą!!1". Jeśli zestawiam Islam z Chrześcijaństwem, to naprawdę nie mam słów.

4

Najlepiej jakby cały bliski wschód się wybił nawzajem i po problemie, oczywiście razem z Izraelem. Islam jest rakiem tego świata. Tu batonika nie zeżre, bo mu Allah nie pozwala, a zaraz zrobi atak terrorystyczny, bo mu Allah każe.

0

@BorzyKrzys fajnie jakby kandydował trzeci raz za parę lat

2

@macikoo po meczu pewnie jeszcze gorsze XD

0

Niech przeniosą do Izraela

0

Wrestling ma więcej niż jedną rodzinę królewską. Cody to bierze.

1

Haha, mówiłem, że jakiś pajac z AAA tam będzie xdd @Popitek12

1

@Popitek12 ja bym chciał, żeby Balor wygrał cokolwiek xd

1

@Popitek12 oguem Punk to okropny lewak

0

xDD podczas gali WWE komentatorzy pokazali żołnierza i mówią, że chcą im podziękować za służbę, zwłaszcza z uwagi na dzisiejsze wydarzenia i podziękowali im za OCHRONĘ WOLNOŚCI XD

0

To Punk też dzisiaj wygrywa, żeby z AJ Lee byli "pierwszą parą" WWE.

2

@TaughtMule pewnie przywieźli kabanosy marki Slim Jim

3

@Popitek12 Punk wygra w sposób oszukańczy. Balor zdradzony o świcie.

1

@MadafakinGuy jak mówią słowa piosenki: "Wczoraj rzuciłem palenie. Z szóstego piętra długo spadało na ziemię".

0

@sokot to ten, co zawsze napieprza w Tuska że rudemu aż mordę wykrzywia?

4

Ale jak to już marzec

7

Rozumiem, że pan Infantino wykluczy USA z rozgrywek międzynarodowych w trybie natychmiastowym? Tak?

3

@Kgorecki2500 ta, plecy

0

@clyde przed chwilą miałem spotkanie z tym czymś reagującym na światło, a teraz Leon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?