PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A Laporta też ten jeden raz powinien iść do tych ultrasów i powiedzieć: "zróbcie mi taką oprawę, że na sam widok zesrają się tak, że im pandolety pospadają"
6
Fajny pomysł. Aż dziwne, że LaLiga na niego wpadła https://x.com/i/status/2028638511193047551
1
Wygrywamy 3-0 po super grze. Zadowoleni byśta byli?
3
Hymn Alvaro Arbeloi
0
Real vs. Getafe - two retards fighting
0
Ale żeś chłopie strzelił
0
Włączyłem mecz, pa tera
8
Spokojnie, Rudiger swoim kolanem walczył tylko z rasizmem.
0
@Bykunn jaka "twoja wiara"? Nie wiem, kiedy ostatni raz sam z siebie byłem w kościele, ale trzeba być idiotą, żeby nie zauważyć, że Islam nie jest kompatybilny z europejską cywilizacją i są z tego same problemy. Strasznie musi Ci uprzykrzać życie to Chrześcijaństwo. Tak strasznie, że zrównujesz je z religią, która mordowanie niewiernych ma w swoich fundamentach.
4
Demon Balo... Messi gotowy na Wrestl... Mundial. @Popitek12
0
@Bykunn wiadomo, lepsze podejście jest takie, żeby nasprowadzać niecywilizowanego, zradykalizowanego religijnie syfu do Europy, które potem zacznie wprowadzać swoje prawa i zwyczaje. Potem mamy efekty jakie mamy. Przerwy w trakcie meczów w EUROPIE, bo bozia, która każe zabijać niewiernych nie pozwala jeść od wschodu do zachodu przez miesiąc. Chrześcijanie, w przeciwieństwie do Islamistów nie zabijają, bo takie są fundamenty ich wiary. Jesteś naprawdę obrzydliwy zrównując Islam z Chrześcijaństwem.
0
@Bykunn szkoda z tobą dyskutować w takim razie, bo w głowie mocna papka. Radykalny Chrześcijanin to moherowa babcia, Radykalny Islamista zarżnie ci żonę, córkę i powie, że to w imię boga, bo były niewierne, bo tak ma napisane w księdze. No ale tak, to dokładnie to samo.
1
Wczoraj obejrzałem dwa filmy:
Wielki Marsz - krótko, wielki syf. Nie wyobrażam sobie czytać książki o tym, jak idą i srają na ulicy.
Ministranci - naprawdę fajny film, poruszający m.in. kwestię przemocy domowej. Trochę komedii, trochę dramatu. @Ojciec5tkidzieci
6
I ja mu wtedy mówię: "wystaw Araujo, co złego może się stać?"
1
@Bykunn to, że się upierała, że jest zdrowa psychicznie nie znaczy, że była. Słaby przykład w stylu "biali też gwałcą!!1". Jeśli zestawiam Islam z Chrześcijaństwem, to naprawdę nie mam słów.
4
Najlepiej jakby cały bliski wschód się wybił nawzajem i po problemie, oczywiście razem z Izraelem. Islam jest rakiem tego świata. Tu batonika nie zeżre, bo mu Allah nie pozwala, a zaraz zrobi atak terrorystyczny, bo mu Allah każe.
0
@BorzyKrzys fajnie jakby kandydował trzeci raz za parę lat
12
@blakkudium a więc tak: https://pbs.twimg.com/media/Gny_QiFXQAAh3d7.jpg
2
@macikoo po meczu pewnie jeszcze gorsze XD
0
Niech przeniosą do Izraela
0
Wrestling ma więcej niż jedną rodzinę królewską. Cody to bierze.
1
Haha, mówiłem, że jakiś pajac z AAA tam będzie xdd @Popitek12
1
@Popitek12 ja bym chciał, żeby Balor wygrał cokolwiek xd
1
@Popitek12 oguem Punk to okropny lewak
0
xDD podczas gali WWE komentatorzy pokazali żołnierza i mówią, że chcą im podziękować za służbę, zwłaszcza z uwagi na dzisiejsze wydarzenia i podziękowali im za OCHRONĘ WOLNOŚCI XD
0
To Punk też dzisiaj wygrywa, żeby z AJ Lee byli "pierwszą parą" WWE.
2
@TaughtMule pewnie przywieźli kabanosy marki Slim Jim
3
@Popitek12 Punk wygra w sposób oszukańczy. Balor zdradzony o świcie.
1
@MadafakinGuy jak mówią słowa piosenki: "Wczoraj rzuciłem palenie. Z szóstego piętra długo spadało na ziemię".
0
@sokot to ten, co zawsze napieprza w Tuska że rudemu aż mordę wykrzywia?