3

@GeneralXavi @GeneralXavi @Ojciec5tkidzieci mnie ta jego złość najbardziej zastanawia. Tam mało brakowało, żeby wstał i wykrzyczał "sława ukrainie" xD

0

@MessiForeverTheBest obejrzałeś? Naprawdę zgadzasz się ze słowami, że należy szybko wprowadzić Ukrainę do UE, żeby mieć w niej państwo w stanie wojny, bo zaangażowanie innych krajów bedzie większe?

5

Wczoraj pisałem o wystąpieniu Cz*rzastego w TVN24. Oto ono. Czy to według państwa jest normalne? Szczególnie tekst o tym, że nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy.

32

Jak to się mówi, tańczy małpa na gumie.

1

Ciężko pracowałem na taki algorytm instagrama https://www.instagram.com/reel/DVChCEPDIW_

0

@FcPortoFan1999 na Kraśkę właśnie

1

Czarzastego w TVN24 właśnie poj***ło. Drze pysk na redaktora, że Ukraina będzie w UE i ch*j xD

5

Redakcjo, Wam się coś pomyliło. To jakieś Mali

17

Ale to miłe, że Vinicius dostał od Barcelony maskotkę

18

@MessiForeverTheBest pewnie klub mu kazał usunąć

3

Ale w marcu to już na pewno @blakkudium

8

Trzy ciekawostki na dzisiaj, w które trudno uwierzyć:

- O. Dembele jest zdobywcą Złotej Piłki
- L. Messi jest Mistrzem Świata i może pochwalić się jedną z najlepszych karier reprezentacyjnych
- Real Madryt nie dostał jeszcze dzisiaj rzutu karnego

0

@Rupert_Haubica ale ojciec Jamala nie reprezentuje Barcelony

7

Od kochania trenera do zwrócenia się przeciw niemu jest jak widać niedaleko. Uważam, że długo nie powtórzymy sukcesu poprzedniego sezonu. Będą go zwalniać, zanim Cat Culer trzy razy zamiauczy. Uważam też, że należy się cieszyć z tego, co osiągnęliśmy i jak graliśmy w tamtym sezonie, bo to się może długo nie powtórzyć.

4

@esem91 można by pomyśleć, że nawet niektórym ramblowiczom coś skapło

1

@gumaz Finn Balor go dopadł

0

Wycięta scena z Komnaty Tajemnic @Encore https://www.instagram.com/reel/DVAljzkDGXr

1

Wolverine z datą premiery!

4

@Rupert_Haubica a widziałeś co Piter wypisywał na Barcelonę kiedyś?

6

O ile zakład, że gdyby zawodnicy Osasuny zrewanżowali się śmiechem w jego stronę, to podostawaliby kartki?

0

@Kgorecki2500 ja biorę na PS5. Nie dość, że 30 zł taniej niż na steama, to jeszcze odsprzedam, bo to gra typu przejść i sprzedać.

16

W ogóle jak podczas nadchodzących MŚ coś się nie odwali w Meksyku albo USA, to będę w szoku.

6

@Jakchcesz zaświadczam, że powtórzył obrazę 5 razy

1

@MessiForeverTheBest o właśnie, trzeba obejrzeć ostatni odcinek Rycerza

8

@escarabajo gdzie wady

4

"Panują obawy, że obaj gracze nie będą chcieli podać sobie ręki podczas rozpoczęcia meczu, a UEFA odbiera to jako gest zagrażający wizerunkowi piłki nożnej."

Mam nadzieję, że nikt z Benfiki nie poda mu ręki xD

21

A ludzie potem się dziwią, że nie działa na mnie nazywanie mnie rasistą

0

@Popitek12 ja chcę Balora

1

Jakie przewidywania na Gas Chamb... Elimination Chamber? @Popitek12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?