2

@tomek8756 xD od wczoraj platformersi jadą po TVN za wywiad z Nawrocką, a teraz będą chwalić Mazurka, bo przycisnął Morawieckiego. 2026 już zaskakuje

15

@MichuZ44 chłop wygląda jakby chciał mnie spytać, czy chciałbym dołączyć do jego piramidy finansowej

0

@kanver_ tymczasem Unia "ratująca" planetę trzymaniem za mordę zwykłych obywateli

1

@michal26 trochę śnieżku i letnioki w ryk

1

@sergio5 te, Brazol, komplementujesz nas czy obrażasz

1

@pride1899 Prada Paradigme jest super. Choć ja wybieram perfumy żeby to mi fajnie pachniało pod nosem, a nie komuś, to pewnie się sprawdzi

3

@Kgorecki2500 biało jak w Europie moich marzeń

1

@Bzyczekk dobrze mówi, że ten, który najgłośniej teraz krzyczy o rosyjskich wpływach razem ze swoim ministrem spraw zagranicznych, chciał jeszcze nie tak dawno resetu relacji z Rosją tylko dlatego, że druga strona sprzeciwiała się Rosji.

1

@ranger3120 bo jak islamista kradnie, zaczepia czy morduje to uduchawiające przeżycie, nie to co biały Polak.

4

U nas też! U nas też gwałco i nie jest bezpiecznie!!1

11

- Marian, żyjesz? Jak nie masz sił mówić, to zastukaj.
*stuka*
- jak chcesz na zatwardzenie, to zapukaj raz. Jak na sraczkę, to dwa razy.
*stuka raz*
*stuka dwa razy*
- no... to chcesz Sralutan czy Rozdupan, bo nie rozumiem, o co Ci chodzi!
- dawaj oba, karwasz twarz

1

@Popitek12 TVN Player

0

@Geble jak debil napisałem przez autokorektę xd
Ostatnio spiker (chyba jakiś nowy) próbował sprawić, żeby stadion wykrzykiwał nazwisko po golu, ale jakieś 3/4 stadionu nie załapało

37

A za chwilę sami będą szczekać na sędziów, bo ich przekręcą. Przecież nikt nie mówi, że Atletico kupiło sędziów, czy że przegraliśmy przez słabe sędziowanie, ale obiektywnie wypadałoby stwierdzić, że mecz był prowadzony beznadziejnie.

10

Właśnie byłem świadkiem niepokojącego zjawiska feminizacji i zniewieściałości mężczyzn. Stoję na przystanku, leci awionetka i żaden chłop nie spojrzał nawet w górę. Gdzie jest testosteron ja się pytam.

0

@Geble ostatnio spiker próbował po górach sprawić, żeby stadion wykorzystywał nazwisko po golu, ale 3/4 stadionu chyba nie załapała

1

Donald T*sk: "Niektórzy twierdzą, że Ukraina powinna być za wszystko wdzięczna. Prawda jest dokładnie odwrotna. My wszyscy powinniśmy być wdzięczni Ukrainie."

2

"Piertotum Lokomotor! Zawsze chciałam wypowiedzieć to zaklęcie."

3

@KamQiX d - konar płonie, a - konar nie płonie

0

@Kgorecki2500 to dawaj jakiś multiplayer dla odmiany

45

Łatwo się pieprzy takie głupoty z uprzywilejowanej pozycji i zapewne z zamkniętego, strzeżonego osiedla. Pep dobrze wie, że nie o "Katalończyka" tu chodzi.

3

@LAMC_10 jedno i drugie śmietnik

4

Drużynę Pierścienia mogę oglądać w kółko dla samych napisów końcowych z muzyką Enyi

1

@Kgorecki2500 mam Bono z U2 :v

3

@Kgorecki2500 niech Ci kupią caganera Lewandowskiego

0

Zgredek odszedł Sadge

2

@Eklerek zmienił się Joe Cole

1

@Popitek12 najlepiej z pierwszej osoby

0

@Rifek no w końcu to bedboj, a nie grzeczny chłopczyk

1

@Czyhrynski @Patinka353 jak zawodnik mówi do drugiego "kim ty jesteś", bez względu na to, czy jest znany, czy nie, to zapala mi się lampka. Równie dobrze można by tak powiedzieć do Simeone, który wczoraj nas wyjaśnił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?