PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek idąc tym tokiem rozumowania, potrzebujemy więcej takich jak Vinicius?
0
@FcPortoFan1999 na Finalissimie będzie dym
2
Zawsze kiedy jestem zdziwiony, że trybuny albo zawodnicy są wrogo nastawieni nastawieni do Yamala, bo nie uważam, żeby na to zasługiwał, potem znajduję takie filmiki. To jest niestety nasz Vinicius, ale póki co w wersji mocno light.
3
Ale super. Bardzo przyjemna wersja. Szkoda tylko, że za promowanie naszej muzyki muszą brać się Finowie. @JimMorrisonFCB
0
@LeszekFCB ale to akurat wygląda jak kasa przyjmująca gotówkę i wydająca resztę
0
@kamyk_23 cios typu "ty ruska onuco !!1" to jakby Cię Busquets próbował kopnąć swoimi zapałkami.
0
@Messibestplayerintheworld o tym, co koledzy piszą
0
Kusi ten nowy God of War, ale:
1. zapewne mnie znudzi
2. nie ma zwrotów w PS Store
3. zaraz Resident Evil requiem
5
Ronaldinho już z kolegą
https://zapodaj.net/images/59db1b0c2ef8f.png
23
@D10SLEO ale sprany łeb xd Dlatego chcę wiedzieć jak najmniej z życia prywatnego moich ulubionych aktorów, muzyków, postaci.
0
@FCB24 ch mnie jakiś Dro obchodzi, którego występów widziałem całe 10 minut. Ile jeszcze bedzie płaczu o jakiegoś ciemnego Azjatę o budowie patyka? Za pół roku w szkółce pojawi się takich dwóch
4
Takiego Simeone jest tak łatwo zgasić jak coś fika, że nie wiem. Siedzi tu 20 lat i wygrał 2 ligi, w tym raz po mega wale i Puchar Króla xd Jeszcze do 18-latka fikać, bo yyy za dobry jest.
1
Na pocieszenie chyba mi jutro Cat Culer przyjdzie xd
1
@macio_944 a ja to lubię, bo to oddaje klimat oglądania meczu na stadionie, gdzie po przegranej wracasz do domu wkur***** i wygadujesz różne rzeczy. Uważam, że tacy ludzie bardziej przeżywają te mecze i tę drużynę, niż ci, co po każdym meczu są jak: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1b/NPC_wojak_meme.png Ludzie na co dzień muszą się kierować rozsądkiem, to niech chociaż na "stadionie" rozładują emocje.
3
Fajne to State of Play. Giereczka dostępna dzisiaj
0
Giereczka o Johnym Wicku z Kijanu
2
O kurde, Kena 2, fajnie. A do tego gierka o kurczaku @clyde
0
@Mroziu ja np. cały rok nie jest barszczu z uszkami albo karpia
0
Wszyscy do Jerozolimy
0
Nie ma co, byłby sam na sam
4
Co ja oglądam xD
1
Tu im nikt nie każe zremisować, ale niech oni strzelą chociaż 1-2 gole
1
xDDD niech spierdalają
0
Coś im się tam zjebało pewnie xD
3
Zaraz zobaczymy najgorzej narysowaną linię w historii
3
Śmieć czerwonej nie szukał tak długo
0
Zaczynamy mecz xD
0
Czerwona i zaczynamy
2
Nie jestem robotem, jestem po prostu wkur***
1
Rozmowa z tatą przed meczem:
- bierzesz dzisiaj Barcę?
- tak, ale pewnie nie do końca
- może do przerwy załatwią sprawę
xD