1

@blakkudium T90 najlepsze

1

Cinema xD @tadzik447 @July_6_BcN

3

@LeszekFCB ale jednak rana postrzałowa i to od czarnego

1

@LeszekFCB niech zgadnę, zginął w jakiejś strzelaninie lub porachunkach gangów

1

@fart ta Rada Pokoju to jest takie "to jestem ja, a to moja kolekcja zwierzątek"

12

Zapraszam do sekcji komentarzy


28

O, a co to mi się wkleiło?


2

@kundee no Żul Kurde to też jest odklejony w tym temacie po tym co wygadywał podczas wyborów we Francji

40

A pamiętacie jak fani Realu wyzywali Alabę od małp, bo zagłosował na Messiego?

0

Tak z ciekawości xD Ciekawe czy jakby jakikolwiek biały zawodnik poleciał do sędziego zgłosić rasizm, po tym jak Vinicius powiedziałby mu coś z zakrytą mordą, to czy sędzia odpaliłby "protokół rasistowski"

5

Jednak w przyszłych wyborach głos na Lewicę

27

A to mnie wczoraj też rozbawiło trochę xD
"Nie nazwałem go małpą, nazwałem go pedałem"
https://x.com/enbajafutbol/status/2024162379655786876

3

@tomek8756 uśmiechamy się, uśmiechamy, ważne, że barcelonkę sędziowie *uchają

0

@barcanawieki nie wiem, strasznie się zmęczyłem czytając ten post xD

1

Cholerne stereotypy!

8

Co Flick mi przywrócił radość z piłki na cały jeden sezon to i tak mu jestem wdzięczny xd Bo znowu się odechciewa

3

Najlepsze, że teraz Viniciusa zwyzywali od małp i Brazol będzie oczyszczony z wszelkich zarzutów dotyczących symulek, małpiego zachowania itd. Teraz Yamal będzie wrogiem nr 1, choć jego też wyzywali na tle rasistowskim i nic

0

@heniusss gówno będzie a nie afera xD Ważne, że Barcelonka płacze o sędziów hyhy

5

I tak naprawdę jesteśmy sami w tej "walce" xd Madrytczoki będą rzygać Negreirą, pomijając kompletnie szczegół, że od kilku lat jest VAR, "obiektywni" się śmieją, bo je**ć Barcelonę i tak to się kręci xd

7

@Ojciec5tkidzieci to ta lepsza połowa narodu, tolerancyjna i pełna empatii

2

@Edoss uważam, że kupując Samsunga nie dopłacasz za markę, a kupujesz naprawdę porządny produkt. Motorole, Xiaomi i powyższe marki robią tylko cosplay porządnego urządzenia, a po jakimś czasie widzisz, że różnica w rozwiązaniach, funkcjach i płynności jest wielka. Po Samsungu S20 FE chciałem spróbować innej marki, kupiłem Motorolę, to nie wytrzymałem miesiąca i kupiłem S23.

1

@RosjaninBut te passport brosy z USA to też rak jak nie wiem

1

Dziś czuję się Lizbończykiem

48

@JanuszKorwinMikke no i karnego przestrzelił

1

@turhiay nie hiszpańscy, a ołowiane i nie sędziowie, a dzieci.

0

Powiem Wam, że fajnie się serial oglądało

0

Luźny naród

3

Mecz na Canal+ i się odechciewa. I to pewnie jeszcze z jakimś Orłowskim albo Kręcidłą?

0

@michal26 no tak, ja też bardzo lubię lato, ale zimą nie zachowuję się jakby nie dało się żyć, bo spadło trochę śniegu, czy było mroźno przez miesiąc. Na przykład lubię zimowe spacery w słońcu albo wieczorem kiedy pada śnieg.

0

@Hosh szczerze? To ja m.in. za takie mecze lubię MŚ :D No ale nie o 4 nad ranem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?