PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon Bayern tak chciał.
PSG nie miało wyboru. No i nie było tam Enrique bo on z Neyem i Messim z sukcesami współpracował
0
@dzefrej234 Transfer Francuza był dużo mniej przemyślany. Bo gość stylem zupełnie nie pasował. Do tego poruszał się w rejonach Messiego.
0
@dzefrej234 Strasznie dziwny to był transfer. Zwłaszcza że chlop był w idealnym momencie. Znając ligę, język, mając super wejście.
0
@Jakchcesz Takie czasy że żul wywala butelki ,które klasa średnia zbiera żeby do butelkomatu oddać.
0
@Arden I tutaj pełna zgoda. Natomiast mnie zastanawia skąd się wzięli fani PSG obecnie dorośli którzy nie mieszkają we Francjj. I co ich skłoniło do kibicowania im kilka lat temu....
0
@Bobo25 No jakby mówiła tak głośno będąc w partii to by jej nie było jak Matysiak :)
2
@escarabajo Albo Liverpool. Bo kto obecnie nie wygrał z Liverpoolem.
0
@Bernard777 A co to za kalafior?
0
@Herato Jak ich wyeliminują i Atletico zostanie bez żadnego pucharu to też będzie kozak
1
@MessiForeverTheBest Już Anglicy do Nas na zmywak przyjeżdżają to kto wie.
0
@MOLESTA Z drugiej strony myślę że Alvarez by tak słabo jak Francuz u Nas nie wyglądał. Bo i ciężko o to.
0
@Kgorecki2500 Nie ma co gdybać. Na ten moment jest Amerukanskim piłkarzem. Bo raz że nje ma obywatelstwa. A dwa nie wybrał Polski na ten moment.
0
@FcPortoFan1999 Ciekawe jak grzybobranie.
1
@escarabajo W rozwinięciu taktyka polegająca na przeszkadzaniu przeciwnikowi. Ustawienie w obronie powodujące podyktowanie 3 karnych ibrak umiejętności gry do przodu. :)
1
@AssisMoreira Rywalizacja Messi - Ronaldo dawno nie istnieje.
Nawet jak CR wygra mundial, strzelonych te 1000 goli i wygra 5 pucharów pustynii.
1
@Ryoumen Najwazniejsze że on chce zabrać bogatym i dać biednym :)
0
@Gaucho Też nie. Tam nie było żadnych podstaw do karnego.
0
@Czajka90 8:0 w rożnych nic nie da
1
Ja bym nie gwizdnął karnego ani tutaj ani na Olmo. Ani nie dał czerwonej dla Garcii...
0
@Encore A w 28 raz spudłował :)
5
4:4 i wszystkie gole z rożnego to byście chcieli?
3
@AmigoBlancos Ale to półfinał synek.
0
Myślicie ze Arsenal da radę bez podstawowej 9?
0
@Arden Chłop by pół roku może wytrzymał i potem kadra Senegalu.
1
@Jakchcesz Kasy w sam raz żeby kupić obiecujący 26letni młody talent z 3 ligi polskiej na skrzydełko.
0
W Arsenalu wypada podstawowa 9 i zastępuje go jakiś Gyokeres. Cieńko to widzę do końca sezonu.
0
@takisobiektos Serie A bez afery to nie Serie A.
1
@mekston Puchar lodów i drugi z kościoła po winie zawinął.
0
@kanver_ Ale umowę mu chcą przedłużyć :)
0
@wojopancer Nawalka nie był żadnym wybitnym trenerem. Zagraliśmy najlepsze Euro w hositorii. Ale dalej hylo tylko gorzej. Graliśmy ciągle to samo i już Nas Dunczycy wyjaśnili. Na MŚ gdy chciał coś zmienić to wyglądaliśmy tragicznie. A potem jego bardzo nieudana przygoda w Lechu. No 10 lat to by na pewno nie wytrzymał.