0

@Arkon Bayern tak chciał.

PSG nie miało wyboru. No i nie było tam Enrique bo on z Neyem i Messim z sukcesami współpracował

0

@dzefrej234 Transfer Francuza był dużo mniej przemyślany. Bo gość stylem zupełnie nie pasował. Do tego poruszał się w rejonach Messiego.

0

@dzefrej234 Strasznie dziwny to był transfer. Zwłaszcza że chlop był w idealnym momencie. Znając ligę, język, mając super wejście.

0

@Jakchcesz Takie czasy że żul wywala butelki ,które klasa średnia zbiera żeby do butelkomatu oddać.

0

@Arden I tutaj pełna zgoda. Natomiast mnie zastanawia skąd się wzięli fani PSG obecnie dorośli którzy nie mieszkają we Francjj. I co ich skłoniło do kibicowania im kilka lat temu....

0

@Bobo25 No jakby mówiła tak głośno będąc w partii to by jej nie było jak Matysiak :)

2

@escarabajo Albo Liverpool. Bo kto obecnie nie wygrał z Liverpoolem.

0

@Bernard777 A co to za kalafior?

0

@Herato Jak ich wyeliminują i Atletico zostanie bez żadnego pucharu to też będzie kozak

1

@MessiForeverTheBest Już Anglicy do Nas na zmywak przyjeżdżają to kto wie.

0

@MOLESTA Z drugiej strony myślę że Alvarez by tak słabo jak Francuz u Nas nie wyglądał. Bo i ciężko o to.

0

@Kgorecki2500 Nie ma co gdybać. Na ten moment jest Amerukanskim piłkarzem. Bo raz że nje ma obywatelstwa. A dwa nie wybrał Polski na ten moment.

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe jak grzybobranie.

1

@escarabajo W rozwinięciu taktyka polegająca na przeszkadzaniu przeciwnikowi. Ustawienie w obronie powodujące podyktowanie 3 karnych ibrak umiejętności gry do przodu. :)

1

@AssisMoreira Rywalizacja Messi - Ronaldo dawno nie istnieje.
Nawet jak CR wygra mundial, strzelonych te 1000 goli i wygra 5 pucharów pustynii.

1

@Ryoumen Najwazniejsze że on chce zabrać bogatym i dać biednym :)

0

@Gaucho Też nie. Tam nie było żadnych podstaw do karnego.

0

@Czajka90 8:0 w rożnych nic nie da

1

Ja bym nie gwizdnął karnego ani tutaj ani na Olmo. Ani nie dał czerwonej dla Garcii...

0

@Encore A w 28 raz spudłował :)

5

4:4 i wszystkie gole z rożnego to byście chcieli?

3

@AmigoBlancos Ale to półfinał synek.

0

Myślicie ze Arsenal da radę bez podstawowej 9?

0

@Arden Chłop by pół roku może wytrzymał i potem kadra Senegalu.

1

@Jakchcesz Kasy w sam raz żeby kupić obiecujący 26letni młody talent z 3 ligi polskiej na skrzydełko.

0

W Arsenalu wypada podstawowa 9 i zastępuje go jakiś Gyokeres. Cieńko to widzę do końca sezonu.

0

@takisobiektos Serie A bez afery to nie Serie A.

1

@mekston Puchar lodów i drugi z kościoła po winie zawinął.

0

@kanver_ Ale umowę mu chcą przedłużyć :)

0

@wojopancer Nawalka nie był żadnym wybitnym trenerem. Zagraliśmy najlepsze Euro w hositorii. Ale dalej hylo tylko gorzej. Graliśmy ciągle to samo i już Nas Dunczycy wyjaśnili. Na MŚ gdy chciał coś zmienić to wyglądaliśmy tragicznie. A potem jego bardzo nieudana przygoda w Lechu. No 10 lat to by na pewno nie wytrzymał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?