PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Tych cymbalow z Realu mam głęboko. Mistrzostwo musimy i tak wygrać. Więc tylko Liga Mistrzów kusi.
A wygramy ją kiedyś i tak
Więc nie.
0
@Rifek W samej Barcelonie? Jeszcze mi się igdy nie zdarzyło by pub podczas meczu nie miał transmisji.
0
@ShawnC Casado ma te fajne podania. Podobne było w Klasyku do Lewego.
Natomiast z Atletico nie ma szans na taką piłkę bo oni nie zostawia tyle przestrzeni z tyłu. Bardziej bedsie trzeba myśleć jak rozmontować mur.
A tu De Jong jako paź Pedriego jest lepszy od Casado, Garci. Oczywscie gdy Bernal nie jest w pełni zdrowy.
0
@dzefrej234 W Barcelonie to w każdym pubie będzie mecz.
1
@Kow_aLL Jakbyśmy chociaż mieli tyle walkow na swoją korzyść....
A tak to cóż zrobić.
0
@ShawnC To lepszy Casado od samego biegania. Czy Garcia który przy rozegraniu na cofniętego przeciwnika jest drewniany?
3
@Kow_aLL Real to niby wszystkich sędziów nie lubi. A najwięcej walków w LL oraz CL na ich korzyść.
0
@bartekvisca Z drugiej strony liczba zawodów rośnie. Kto to slysaal 20 lat temu o influencerach, specjalistach social mediów, ekspertach różnych maści.....
0
@partymaker A mógłby tam wywalić jakiegoś Krecidlo pajaca.
0
@NeroTFP1 To na Węgrzech powinien wygrać Kaziu Węgrzyn :)
1
@Roobo Wtedy Giani powie ze zagra ta kadra która najwięcej zapłaci. :)
5
@gaucho104 Ferran. A Lewy w drugiej połowie gdy trzeba by było grać rozpaczliwe wrzutki.
2
Komentarz usunięty
0
Tak na prawdę to w następnej kolejce roztrzygnie się czy Arsenal/City mają szansę na tytuł. City musi ten mecz wygrać.
0
@FcPortoFan1999 Tamci zmeczeni pucharami. Plus brak rytmu po przerwie świątecznej oraz zawodnicy wrócili zgrupowań kadr.
Tyle że to zlot kadr harcerzy był.
0
@Stinger_ Pamiętasz jak przepowiadałeś mistrzostwo Chelsea?
Może się tak skończyć, że oni nawet do pucharu Myszki Mickey się nie załapią.
0
@T^L Popatrz jakie gole sam sobie wypracowując strzela KANE. Serwis to jedno. Ale taki gol jak z Atalanta u Lewego jest niemożliwy.
0
@18Pawel99 Do Elevatora Kaborno to może fajna opcja.
0
Skąd te pretensje o programy i "kliki" odnośnie śmierci Magiery?
Lepiej żeby nikt o tym nie mówił? Nie wspominać i zapomnieć?
1
@FcPortoFan1999 Chłop w sile wieku. Sportowiec na codzien. Pracujący na dużej intensywności. A tu może zasłabnąć podczas biegu...
Kruche te życie.
Bardzo szkoda
1
@kubix05 Z drugiej strony dziwne ze po spadku z Burnely dostal taka ekipę.
1
@FCBparasiempre Ja oglądałem cały mecz. Ake to było dawni temu. Więc tak przez mgle pamiętam:)
5
A co tu doceniać obecnie? Albo gdzie się spiszyc? Chłop ma liczby trochę lepsze niż Ferran Torres który strzela ale ślepakami.
Do tego jest już jedna nogą na emeryturze. Nie podoba się? To do Serie A , tam dziadki sobie graja w piłeczkę.
0
@Criss18Barca @FcPortoFan1999
Dokładnie.
To jest tak że jak wygrają 2 mecze to będą myśleć o pucharach. A jak nie wygrają to nie.
2
@Krystiansigma2734 Można. I my rezerwami powinniy ograc te kalafiory.
0
@AmigoBlancos Durnie to raczej nie. Mogą mieć płacone od wyświetleń.
A taki tytuł właśnie go powoduje.
Durnie to tacy którzy się na to "nabieraja"
0
@FCBparasiempre Pamiętam jak kiedyś w BVB Jan Koller stanął na bramce i obronił rzut wolny z takim uśmiechem :)
2
@Frimpong Taki mocny ten Liverpool ,że ich nawet rzut z autu zaskoczy.
3
Kibicem się jest, a nie bywa.
Jeżeli ktoś ma narzekać ze już odpadliśmy, wyzywać piłkarzy to niech idzie kibicować madryciakom i się brendzlować 15 CL.
Zespół na awans stać. Może się nie udać ale po co narzekać za wczasu?
Chyba warto docenić ostatni wynik gdzie też byli skreslani. Albo nawet ten mecz gdzie w 10 graliśmy dużo lepiej od Atletico.
0
Do kompletu to brakuje jakiegoś Marciniaka na rewanz....