PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Ale umowę mu chcą przedłużyć :)
0
@wojopancer Nawalka nie był żadnym wybitnym trenerem. Zagraliśmy najlepsze Euro w hositorii. Ale dalej hylo tylko gorzej. Graliśmy ciągle to samo i już Nas Dunczycy wyjaśnili. Na MŚ gdy chciał coś zmienić to wyglądaliśmy tragicznie. A potem jego bardzo nieudana przygoda w Lechu. No 10 lat to by na pewno nie wytrzymał.
0
@takisobiektos To czemu ma teraz dostać? Skoro wykonywał tylko swoją pracę?
0
Juventus za darmo to każdego chce. I piłkarze tam przechodzą jak inne ciekawsze opcje z nich rezygnują
0
@Comentateiro Pewnie w polskich sklepach z niemieckich piekarnii
0
@TikiTakaEnMiCorazon Fani talentu trenerskiego Alvaro Arbeloi
2
@Popitek12 Wszyscy wiedzą że bardziej ceni CR. A ro dlatego że jest podobny do niego. Bez zespołu nie istnieje. I najlepiej mu wychodzi dobijanie na pusta.
0
@MessiForeverTheBest Pamiętnik
4
@Majkel34 Ja słyszałem o psie co na gapę pociągami jeździł.
2
@MessiForeverTheBest Ja to wiedziałem wczoraj gdy dostal kartkę.
0
@norbi77 To Nawrocki teraz odpowiada za sukcescy i porażki wszystkich związków sportowych? :)
0
Warto zaznaczyć że w PL liczy się bilans bramkowy zamiast bezpośredniego meczu. A ten City I Arsenal ma obecnie identyczny. City jest 1 bo w swoim bilansie ma więcej strzelonych goli.
0
@Aequlibre Carreras i Grinaldo którymi nikt się nie interesował. A Grimaldo dalej mimo że jego cena to czapka gruszek.
0
@Karol145 A co ten Maresca poważnego wygrał?
1
@Drozdu7 Patrząc że Rash kosztuje 30. To 50 za Leao jest super cena.
A u betona to ciężko być starterem. Bo on walczy o mistrzostwo mając 30 goli strzelonych mniej niż lider.
0
@Lionel_Messi10 Musze przyznać że niesamowite wyróżnienie jak na niego.
1
Jak Lewy odejdzie. To może weźmy Gyoko z Arsenalu na zmiennika Ferrana?
Arsenal może by połowę kasy odzyskał póki coś wart.
A na poważnie to ja bym przeciskał z jakimś Guirassym. Niż kupować jakieś Sorloty czy inne kalafiory. Aslani czy inne pokemony.
0
Gdyby Havertz był zdrowy to ten jego zmiennik za 70mln byłby niepotrzebny.
0
@Arkon Z Maresca byliby dokładnie w tym samym miejscu.
1
@Marusek Grzał ławkę w Grecji. A po powrocie wcale nie był jakimś mocnym punktem Widzewa.
0
@michal26 Świetna. Ale mimo wszystko na razie rozczarowuje.
0
@Ryoumen Jak ktoś grał w samych topowych to jednak coś znaczy.
1
@Messiah10 Jakby Ci zawinęli samochod z przed tej kamery to by ich nie znaleziono.
A co dopiero za nalepki....
1
@Konradowskyy Dla mnie zdecydowanie ponad. Chłop odbił się od Bundesligi. Odbudował się w słabej lidze holenderskiej.
0
@RyoumenRyoumen Nie bez powodu Cancelo grał w City, Interze, Bayernie i u Nas.
Podczas gdy Grimaldo w Benfice i Leverkusen...
Doctego nikt się nim nje interesował gdy był za darmo z Benficki. I mało kto teraz gdy kosztuje 3 paczki fajek.
0
@draxidox Czy ja wiem. Tyle się w kolejce po kebaba ustawia po wizycie Książula....
0
Sorloth rozumiem bo to klasowy napastnik który strzelał w Sociedad, strzela w Atletico. Strzela w kadrze itp.
Ale takich placków to dajcie spokój. Jeszcze Rajovicia brakuje...
0
@kamyk_23 Jurgen podczas negocjacji by ustalił co i jak.
Na pewno nie dał by sobie wejść na głowę. Juz nie mówiąc o gadaniu Perezowym na konferencjach.
0
@Encore Każdy prócz Kloppa to będzie pokemon do zwolnienia po sezonie/połowie roku.
0
@Cyzix Puchar Lodów wygrał.