PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@michaleu Dla innych narodów Polska - Tunezja to bylby pewnie hitowy mecz...
0
@Chimera Jest tak. Graja najlepsze drużyny. Plus inne które są słabsze.
0
@bartekvisca Jak nie mamy. Kiedyś był Olisadebe z Panathinaikosu. A teraz jest Świderski :)
8
Nie rozumiem zupełnie tego ciśnienia żeby Lewy już teraz podjął decyzję na temat przyszłości w kadrze.
Jakbyśmy my byli przed jakimiś ważnymi meczami. A tu o nic nje gramy przed długi czas.
Nikt też nie czeka za jego plecami aby przejac jego role czy dostać szanse....
0
@NeroTFP1 Tyle że Zlatan wtedy nie grał w kadrze...
1
@kanver_ Ale trzeba też zrozumieć że np obywatele Ugandy chcieli by zobaczyć swoich na MŚ. I by cały naród oglądał na 1 telewizorze.
1
A będzie pożegnanie Grosika na Narodowym?
3
@PIWOSZ89 Walenie konia.
Najważniejsza impreza sportowa na świecie i szukanie alternatywy....
0
@Roobo No nic. Tyle że takie testy to można sobie w Okręgówce robić. Bo przyjdzie mecz o coś i pierwszy błąd
To Ci sami eksperci będą gadali, gdzie Bednarek z Porto
1
@Roobo A to kto ma za Bednarka grać? Ten Wiśniewski co gra w klubie Ekstraklasy broniącym się przed spadkiem? Czy Ziółkowski który gra w Serie A tyle że na skrzypcach.
2
@Frimpong Ale tam przy wolnym potem też był Grabary błąd. Albo wychodzisz albo zostajesz na lini. Nie można wyjść i stanąć.
0
@Kgorecki2500 Wręcz przeciwnie. To jedyny sposób abyśmy byli uczestnikami mundialu. :)
0
@maroon Nie no Szanujmy się. Trzeba jakieś sankcje wprowadzić. Może np niech wszyscy przestaną jest w McDonalds.
Ale mundial to bez przesady.
1
@CLS63AMG Pomoc Francji tylko taka jak w Elevatorze Kaborno.
I Garcia nie będzie grał w wyjściowej 11stce.
3
To że Włosi nie jada to jedno. Ale za 4 lata ich najlepsi piłkarze będą po 30. Taki Barella 33 lata, Di Marco 32. Młody talent Bastoni będzie miał 30 lat....
A tam następców nie widać.
4
@Sulimo Cała włoska piłka to wstyd.
0
@Kgorecki2500 Chyba to normalne. Nie ma postu w te święto. Więc u mnie zawsze pełno miesiwa pieczonego. Schab, Kaczka, Szynka, Łosoś.
Full wypas i można biesiadować caly dzień.
2
Pierdzielicie ze mundial bez Polski to inaczej. Że niby mniejsze emocje. Jakbyśmy my na tych mundialach walczyli o coś więcej niż honor. A to zwykle po 2 meczach człowiek czekał na fazę pucharową.
Jedyne co się zmieni to nie będzie w tv reklam wszystkiego z polskimi piłkarzami.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Polska na mundialach to emocje i tak dawała przez 2 pierwsze mecze.
1
@Faro Raz że to nie o bieganie chodzi. Bo każdy pilkarz "biega" na tym między innymi ten sport polega.
Tylko o skoki pressingowe, wyjście do kontry itp.
Raphinia robi świetne liczby. Strzela więcej od Yamala i ma lepsze wykończenie.
5
@Kgorecki2500 A gdzie mięso? Schabik nadziewany śliwka? Pieczona kaczka?
0
@Mow_mi_Douglas Ale to kto robił te memy? Stanowski?
Ludzie których takie cymbały interesuja.
1
@Safrani Może 200 storn o Elektrowni a reszta o wiatrakach?
2
@Eto'o9 R10 Nie wypromował go żaden Stanowski. Ten odklejeniec był wtedy zaproszony w związku z "oplata reprograficzną" która chcieli wprowadzić.
A wypromowali to go cymbały i ludzie obecnego pokolenia którzy oglądają tych gości. Płacą jakieś ppv w FAMEMMA. I puszczają z nimi TikToki.
Mamy takie treści jakie ktoś chce oglądać. Jeżeli społeczeństwo oczekuje idiotow. To każdy daje im idiotow.
0
@MsBarca Przecież Elanga to przy Roonym Pan pilkarz. Jeszcze na naszą obronę to wystarczy tyle że szybki.
1
@NeroTFP1 Mezo. Kiedyś się z niego śmiali. Dziś byłby czołowym raperem dla obecnego pokolenia :)
0
@qbsonFCBarca To jest reprezentacja. Jeżeli ktoś kto wychodzi na blisko z orzełkiem na piersi myśli co po meczu będą o nim pisać dziennikarze. To niech się zajmie gra w bierki podwodne i będzie miał spokój.
0
@qbsonFCBarca Nie da się czytać takich kocopolow. Presja bo ktoś coś powie albo napisze. I dlatego nagle nie umieją grać w piłkę.
Jakby po każdym klubowym meczu miejscowi dziennikarze nie robili tego przy ewentualnej porażce.
Po prostu jest to zelepek piłkarzy w większości z średnich europejskich klubów. Prowadzonych przez selekcjonerow którzy też na tle Europy są średni. Więc i wyniki są średnie.
0
@draxidox To jak w każdym meczu każdego zespołu.
6
@beter2 Olmo spokojnie jest tyle wart. I już się nim inne kluby interesowały.