PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy Dla mnie np to najlepsza pora. Nigdy wszystkim nie dogodzisz.
1
@blakkudium Aby przeczekać może i dobra opcja za darmo.
Na dłuższą metę trochę drewniany i ciężko mu by się było odnaleźć pewnie w takim futbolu.
1
@Zoker Nie no są jakieś granice :) nie dziwi teraz to zachowanie.
3
@Ghandi Absurdem jest zakazywanie kupowania czegoś co jest ogólnodostępne. A po podniesieniu akcyzy państwo na tym zarabia jeszcze więcej.
Podnieść cenę izby wytrzeźwień. Mandatów dla pijaków i tyle.
A nie wprowadzać jakieś głupie zakazy dla wolnych ludzi.
28
@tbas Zakażmy też jeżdżenia samochodem po 23 i wtedy odsetek wypadków zmaleje. A nocnych wypadków to już rekordowo.
2
@TaughtMule Nawet do największego wroga pójdzie łajza. @FcPortoFan1999
0
@reloaded Nigyd nie byl ciekawy. To żaden autorytet kulinarny. Nie jest też chlop żadnym świetnym mówca czy kabareciazem.
Ale jak się zrobił Hype na niego to "trzeba" oglądać.
Korzysta z swoich 5 minut i zarabia hajs.
Gdyby teraz jakaś stacją chciała nakręcić- kebabowe rewolucję Książula, a ten by mówił gdzie czego za mało w kebabie itp to też by ludzie oglądali.
0
@bartulek98 To zależy co będzie z City. Ostatnio idzie im coraz słabiej. A Norweg wcale tak cierpliwy być nie musi. Jezeli ten sezon będzie podobny do poprzedniego.
0
@Kwiatek67 Az tyle to wart nie jest. Obrcna jego wartość to 50mln i jest w szczycie. Więc 80 to max.
1
@bartulek98 Możliwe jak pokazuje przykład Isaka jest każdego wyciągnąć.
A dwa że Pep nie trzyma nikogo na siłę.
0
@ShawnC Chłop co chwile ma dyskomfort. A wklad w zeszłoroczne sukcesy jego prawie żaden bo wcale nie grał. Więc po czym Ty wnioskujesz że to nasz najlepszy stoper jak Flick go nie widzi w podstawie?
0
@JohnKennedy A kto jest?
1
@blakkudium Ogólnie to mógłby Ed sobie wymyślić jakieś logo. Bo te opcje dramat.
0
@ShawnC No a ile chciał Christensen?
Każdy z nich jest lepszym wyborem od Dunczyka. Bo też poważne kluby się nimi interesują.
0
@PatrychoO Młody ambitny chlop mówi że chce grać albo może poszukać innego klubu. I klub może zrobić co uważa.
A rekonwalescenja to raczej na złość klibowi który tylko zacierał rączki gdy doznał kontuzji. Tak samo jak robił szum w mediach by odszedł. Zamiast porozmawiać z nim wprost.
3
@mmaciass We wszystkich sportach gdzie trzeba myśleć.
0
@Pomimo27 Jakby tam tylko deszcz był problemem.
0
@ShawnC Masz Guehiego, Konate, Upamecano. Wszystkim się kończą kontrakty po sezonie.
I mogę przyjść na takiej zasadzie na jakiej trafił tu wspomniany sam Christensen. Więc można.
A wszyscy wymienieni są od niego lepsi.
0
@4drian0 Dla mnie przewinęło się ze strzelał bardzo dużo goli dla Sportingu w lidze. I kilka w CL. Ale jego cieszynki nie zapamiętałem. Może to dlatego że mnie takie bzdety nie interesują.
0
Morata następcą Lewandowskiego :)
0
@Eklerek A jaka on ma cieszynke? Bo dla szarego kibica nawet PL to dalej gość wyrwany z ligi portugalskiej
0
@ShawnC To jest rynek gdzie można pozyskać kogoś taniej lub za darmo. Christensen jest ostatnio bezużyteczny
0
@blakkudium On niech z dyskomfortem walczy i wygra.
0
Papszun tak slabo bo mu się nie chce.
On dalej czeka na oferty z "wielkich" europejskich klubów
2
@PatrychoO A gdzie on byl nieprofesjonalny? Spóźniał się na treningi? Nie. Jako nieliczny wychodzi do kibiców po porażce. Zawsze statal sie na tremingach. To jest właśnie profesjonalizm.
1
@Aragorn33 A jaki wybrany został system antydronowy? Polski?
Bo tu akurat mało konkretnie. Biorąc pod uwagę ze mamy takowy i jest on sprawdzony właśnie na Ukrainie.
1
@Criss18Barca Tusk jeździł i rozdawał batony Grześki. Także pomogli jak mogli.
0
@Kapitan9 @mekston A wiadomo dlaczego rozwiązał?
1
@Encore A może trzeba piłkarzom dawać więcej wolnego. Kupować gry na PC na święta. Albo prostytutki zamawiać po meczu.
3
@Roobo Już widzę jak go krytykują zwolennicy obozu rządzącego :)