1

@michal26 @tbas @Sulimo Powinien iść w zaparte że on tego nie zrobił. Tak jak Tusk nie mówił, ze Trump jest ruskim agentem :)

0

@Stinger_ CR po transferze tutaj powiedizalby, że zaraz będziemy liga z top5.

0

@LeszekFCB Na tym polega życie. Że Ci mądrzejsi robią hajs na tych głupszych. I jak się znajdzie cymbała. To trzeba kuc żelazo póki gorące.

1

Ten Haag odszedł i od razu zwycięstwo Leverkusen.

1

@Stinger_ Bo prostu Ekstrakasa nie ma teraz słabych drużyn.

1

@Jarema2000 Czasem jest tak że Ci się chce do momentu aż pannę pukniesz. A czasem od puknięcia Ci się zaczyna chcieć.

0

@maciekofcb Bo na polu kukurydzianym nie rosną.

0

@FcPortoFan1999 No osiem lat temu była młodsza. O dokładne osiem lat.

0

@draxidox W sensie prawa czy lewą ręką gotował?

16

To wzmocnienie akurat

5

@mordini123 Manuel emeryt ,ale kawał chlopa jednak.

0

@directedbyfcb Iniesta to miękka klucha w szatni chyba.

0

@Kgorecki2500 Ale zestrzeliliśmy tylko 4 z 19. To może to były oszczędności :)

0

@Republikanin Chociaż wiadomo że lubi być......w dupe.

0

@RosjaninBut Problem polega na tym że kto by nie wygrał wyborów rok temu. I rządził nawet samodzielnie.

To sytuacja byłaby dzisiaj identyczna.

2

@JaneKOS Już w zeszłym sezonie rywale próbowali tak grać. W tak zwane drugie tempo. I też straciliśmy tak kilka goli.

0

@Colon Taktyk...

0

@Dari0G Zaczął by śpiewać i sami by uciekli.

0

@BulaKG No tak. Ale Adam się skarżył że garów pełno nie pozmywanych. Podłogi się kleiły.

Chodz i tak chciał zamiast Ewki quada.

0

@buddy Na mecz z Valencia to biletów tyle co do sali kinowej na film.

0

@4drian0 Eriksena w Wolfsburgu.

0

@Czyhrynski Dmytro ja pamiętam jak by to było wczoraj jak Ciebie Pep do klubu ściągnął.

0

@Andi18 Jeszcze trzeba awansować

0

Mógłby Fabian wrócić do Ekstraklasy. Zamiast podawać bidony jako 3 bramkarz.

0

@Stinger_ Tropem Grabary. Po co miałby jechać na MŚ piłki nosić.

0

@bartulek98 United to by chciało dostarczać takiego kontentu jak my.
Bo najpierw jest sport. A potem reszta.

4

@blakkudium Bułka jednak miał szczęście. L4 a na konto wpadają miliony , zamiast "groszy" z Nicei.

0

@Stinger_ No wystarczy ograc Izrael I Z Włochami mogą przegrać.

1

@blakkudium A "Oułowski" już przed tą bramką obwieścił smutne pożegnanie z koszulkami z tego spotkania.

0

Pokupowali już tiry makaronu i papieru?
Czy garaz zawalony jeszcze płynami dezynfekującymi po Covidzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?