0

@Rupert_Haubica U Nas wapnem jeszcze....

0

@partymaker Biden to by go ustawił raz dwa do pionu.

1

@Eto'o9 R10 No jest to zwykły mecz I musi być traktowany tak samo jak każdy inny. Z jakiego powodu jakaś federacja miałaby coś robić pod jakieś kluby zagraniczne?

0

@APTAPT Fakty są takie że mieliśmy.
Szczęsny, Bednarek, Beres, Cash, Krycha, Zielu, Linetty, Frankowski, Lewy czy Piątek.

I to są zawodnicy którzy grali w pierwszym składzie w ligach top5.

0

@Criss18Barca No dziwią się bo samo posiadanie zawodników w ligach top5 niczego nie gwarantuje.
My też mieliśmy ponad połowę składu w ligach top5 i od gry przy bolały.

0

@Comentateiro Żadne szczęście. Szczęście to może mieć ktoś kto w lotto wygrał.
Tutaj to jest ogrom pracy że szkółka i ludzi związanych z klubem.

Nikt nie broni Bayernowi stawiać na szkółkę. Zamiast skupować wszystkich z Bundesligi od rywali

4

@FcPortoFan1999 Szkoda ze tylko miesiąc.

7

Ja bym te holenderskie kalafiory z daleka omijał.

0

Norwegowie pokazali ze te wymęczone zwycięstwo Włochów na nic się zda.


A Francja u siebie traci Lidera grupy z Islandią :)

0

@Eklerek No tyle że Nasri pograł w Arsenalu i City.

A on w West Hamie i OM

0

@norbi77 Zgadzam się że ataki na rodzinę są nie na miejscu.

Ale no Szanujmy się. Tu narracja i ataku to obrócenie uwagi i przekierowanie na dziecko przez sama matka. Ludzie zaczęli pisać że dziecko to i tamto. A nikt dziecka tu nie obrażał. Już nie mówiąc co wtedy zrobił Lis...

2

@gumaz Ale to z premii :)
A @Kessie w ramach premii to ostatnio dostal w cymbał.

2

Co się Włosi uratowali. I wciąż nadzieja ( z Gattuso marna ) aby pojwchac na MŚ bezpośrednio jest.
Chociaż oni lubią ostatnimi laty odpoczywać od Mistrzostw.

0

@Comentateiro To tak apropo Uliego i jego wypocin o transferach :)

0

@Lanosss Ale gdzie ten Grabara te sezony rozgrywał? To tak jakby w Ektraklasie grał.

0

@Lanosss Drągowski świetnie się pokazał w Grecji.

Bułka gra w lidze wielbłądziej. Ale dalej umie bronić, bo po transferze się tego nie zapomina.

A Grabara z Skorupem wystarcza bo ktoś tak wymyślił ze Bramkarz jest na boisku potrzebny 1.

0

@draxidox Na drugiej stronie Trzaskowski z reklamą Prince Polo.

0

@lucca87 Carvajal? A to kółko emerytów wiejskich?

0

@Kinginiesta @Comentateiro Dupa piecze bo Bayern jest zawsze opcją rezerwową gdy w grę wchodzi Barca/Real.
Mają wuefiste na ławce.
Do tego nawet jakby mieli kasę na Wirtza. To on nie chciał tam grać.

2

@bartekvisca Sam nic nie dawałeś. Chłop był świetny w presezonie.
Przepracował mocno okres przygotowawczy.
I jak widać był dla Flicka przed Casado.
Nie jest to tragedia. Ale tragedia są komentarze typu "już po Gavim".

11

@Azazel_Pazuzu Takich znawców i kibiców potrzebujemy. Ciebie bym do Arabii oddał najchętniej.

0

Czyli nie ma Piątka na ławce znowu?

0

@Vurt On chce się przypodobać wszystkim. Dla zasięgów różne kocopoly opowiadał.

1

@Uukasz_93 W tych sportach gdzie trzeba dużo myśleć.

0

@FcPortoFan1999 To już lepiej jak w tej Turcji dużo strzelał.

0

@MessiForeverTheBest A kto z napastników dał?
Mamy emeryta Lewego. Świdra i to tyle.

0

@misterio No to ciężko by było kogos z naszej ligi powoływać

1

Widziałem krytykę że Urban posadził Piątka bo gra gdzieś tam na pustyni.
Tak samo z Bulka.

A prawda jest taka że Piątek na Holendrow nie był potrzebny. Bo my się broniliśmy przez większość czasu.
Natomiast z Finami gdyby wynik był niekorzystny to rzuci wszystko co ma i tych napastników potrzeba więcej.

A Bulka chodz dobry. To jednak nie jest kadrze za bardzo potrzebny, gdy jest taki wybór na tej pozycji.

1

@Kgorecki2500 Nie zawsze. To zależy jak się przygotujesz. A większość nie umie napisać samego CV. To co tu mówić o naciąganiu faktów.

0

@Tomaszekkkkk Dzisiejsi raperzy to by mogli iść ramię w ramię z Mezo w Prime.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?