PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chaoss Szkoda ze to będzie hat-trick wypitych win po meczu.
1
@NeroTFP1 Znany Polak Hipokryta? Kto to widział.....
1
@Comentateiro Gdyby stawiać sprawy uczciwie. To po co my się ogólnie przejmujemy jakimiś 2mln na TVP np.
3mln dla Ukraincow? A kogo to?
I tak dalej i tak dalej.
0
@Bernard777 Gakpo dzisiaj schowany do kieszeni przez Casha i Bednarka.
0
@mordini123 Ja tam tu widzę wyniki adekwatne do naszego poziomu.
Nie jest to kwestia szczęścia.
1
@Hasszz Mi się tatuaże podobają w niektórych miejscach u kobiet.
Ale jak ma taka nabadziane jakichś małych gówien tu i tam, to nie.
Więc to zależy.
1
@PatrychoO No mają nasrane coś.
0
@Stinger_ Wszyscy mają mieć kontuzje. A na razie kontuzje w tym sezonie mieli Lewy i Balde.
3
@MatBac1991 No przeważnie się powołuje 3 bramkarzy. A my mamy właśnie 3.
2
@blakkudium Ale Milan za to wymienil cala kadrę przecietniakow. Na nowych przecietniaków.
0
@Rastafarnianin No chodzil jak chciał zostać prezydentem :)
A Duda już nie jest. I nie zostanie to może i w cyrku pracować.
0
@Rastafarnianin Komorowski chodził do Wojewodzkiego. I jakoś oburzenia nie widziałem :)
0
@barcafan1789 Nie mam pojęcia jakie są firmy uchwytów.
Też mam jakiś z Allegro. Taki na duże telewizory do 75'. Obrotowy w lewo i prawo i przód/tył.
2
A Glik już się wypowiadał o powrocie Lewego i odzyskaniu opaski? :)
0
@daniel32778 No więc jak nie kupi to i tematu nie ma.
0
@blakkudium Wszystko rozumiem. Ale na jakiej podstawie pozbawiają go wynagrodzenia?
0
@Bobo25 @4drian0 w LL nie ma tematu. Są klauzulę na które pilkarz się zgadza. Jak ktoś przyniesie równowartość klauzuli Yamala. To sam go osobiście spakuje.
0
@SkN Będzie mógł grać i w pierwszej ekipie. Wątpię aby przepisy były tak skonstruowane aby La Liga mogła sobie wybierać kogo jak traktuje w sprawie rejestracji.
0
@SkN Już jest zarejestrowany w rezerwach. A okres zgłoszeń się skończył. To co ma być?
2
Kibice Liverpoolu przy transferze Isaka, że nie można robić niewolnika z pilkarza.
Że ambitny I co nie tylko.
A jak Torres chciał do Chelsea albo Suarez do Nas to jakoś inaczej to brzmiało....
0
@FcPortoFan1999 Do jutra czy dłużej?
0
@Safrani Wielki sukces podniesienia wysokości mandatów.
0
@Aragorn33 Niczego by to nie zmieniło.
Uważam takie posty za bezsensowne. I że mamy większe problemy czy Mas powitało 5 czy 10 osób na lotnisku. Czy z ambasada czy bez. To każdy ma Nas w dupie. I tak samo miałby w dupie Tuska czy Trzaskowskiego.
0
@Aragorn33 Czyli sam siebie by przywitał? Genialnie.
3
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub_87 No i ulubiony film mojej żony- PAMIETNIK.
0
@Eklerek Ile kilo on tu wyrwał?
1
@fcbarcafan19 Chociaż łatwo zapamiętać. I się człowiek nie pogubi.
0
@RozowaPantera Nie slucha się ksywek, tylko muzyki.
A dalej jest sporo na scenie osób które wydają dobra muze.
@MesQueUnClub_87 Ale klasyków nie słuchasz?
Plus wychodzi dużo dobrej muzyki jak Pezet i kilka nowych numerów. OSTR i numer z Eldo.
Małpa i jego nowa płyta. No jest czego słuchać.
0
@Aragorn33 Eh. A mógł lecieć Tusk , to by go witała orkiesrta dęta, a Trump by kwiaty sypał.