1

@Chaoss Szkoda ze to będzie hat-trick wypitych win po meczu.

1

@NeroTFP1 Znany Polak Hipokryta? Kto to widział.....

1

@Comentateiro Gdyby stawiać sprawy uczciwie. To po co my się ogólnie przejmujemy jakimiś 2mln na TVP np.
3mln dla Ukraincow? A kogo to?
I tak dalej i tak dalej.

0

@Bernard777 Gakpo dzisiaj schowany do kieszeni przez Casha i Bednarka.

0

@mordini123 Ja tam tu widzę wyniki adekwatne do naszego poziomu.
Nie jest to kwestia szczęścia.

1

@Hasszz Mi się tatuaże podobają w niektórych miejscach u kobiet.
Ale jak ma taka nabadziane jakichś małych gówien tu i tam, to nie.

Więc to zależy.

1

@PatrychoO No mają nasrane coś.

0

@Stinger_ Wszyscy mają mieć kontuzje. A na razie kontuzje w tym sezonie mieli Lewy i Balde.

3

@MatBac1991 No przeważnie się powołuje 3 bramkarzy. A my mamy właśnie 3.

2

@blakkudium Ale Milan za to wymienil cala kadrę przecietniakow. Na nowych przecietniaków.

0

@Rastafarnianin No chodzil jak chciał zostać prezydentem :)

A Duda już nie jest. I nie zostanie to może i w cyrku pracować.

0

@Rastafarnianin Komorowski chodził do Wojewodzkiego. I jakoś oburzenia nie widziałem :)

0

@barcafan1789 Nie mam pojęcia jakie są firmy uchwytów.

Też mam jakiś z Allegro. Taki na duże telewizory do 75'. Obrotowy w lewo i prawo i przód/tył.

2

A Glik już się wypowiadał o powrocie Lewego i odzyskaniu opaski? :)

0

@daniel32778 No więc jak nie kupi to i tematu nie ma.

0

@blakkudium Wszystko rozumiem. Ale na jakiej podstawie pozbawiają go wynagrodzenia?

0

@Bobo25 @4drian0 w LL nie ma tematu. Są klauzulę na które pilkarz się zgadza. Jak ktoś przyniesie równowartość klauzuli Yamala. To sam go osobiście spakuje.

0

@SkN Będzie mógł grać i w pierwszej ekipie. Wątpię aby przepisy były tak skonstruowane aby La Liga mogła sobie wybierać kogo jak traktuje w sprawie rejestracji.

0

@SkN Już jest zarejestrowany w rezerwach. A okres zgłoszeń się skończył. To co ma być?

2

Kibice Liverpoolu przy transferze Isaka, że nie można robić niewolnika z pilkarza.
Że ambitny I co nie tylko.


A jak Torres chciał do Chelsea albo Suarez do Nas to jakoś inaczej to brzmiało....

0

@FcPortoFan1999 Do jutra czy dłużej?

0

@Safrani Wielki sukces podniesienia wysokości mandatów.

0

@Aragorn33 Niczego by to nie zmieniło.
Uważam takie posty za bezsensowne. I że mamy większe problemy czy Mas powitało 5 czy 10 osób na lotnisku. Czy z ambasada czy bez. To każdy ma Nas w dupie. I tak samo miałby w dupie Tuska czy Trzaskowskiego.

0

@Aragorn33 Czyli sam siebie by przywitał? Genialnie.

3

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub_87 No i ulubiony film mojej żony- PAMIETNIK.

0

@Eklerek Ile kilo on tu wyrwał?

1

@fcbarcafan19 Chociaż łatwo zapamiętać. I się człowiek nie pogubi.

0

@RozowaPantera Nie slucha się ksywek, tylko muzyki.

A dalej jest sporo na scenie osób które wydają dobra muze.

@MesQueUnClub_87 Ale klasyków nie słuchasz?
Plus wychodzi dużo dobrej muzyki jak Pezet i kilka nowych numerów. OSTR i numer z Eldo.
Małpa i jego nowa płyta. No jest czego słuchać.

0

@Aragorn33 Eh. A mógł lecieć Tusk , to by go witała orkiesrta dęta, a Trump by kwiaty sypał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?