0

@maroon No wcześniej powoływali Bulke bo bronił świetnie w Ligue1. A Grabara htl świeżo po transferze.

Teraz Grabara jest pewniakiem w Bundeslidze. A Bulka broni w lidze wielbłądziej.
Ja tu niczego niezwyczajnego nie widzę.

3

@MesQueUnClub_87 The Lucky Man.
The Vow

3

@Comentateiro Odda ja na WOŚP, żeby ludzie myśleli że ma wielkie serce.

2

@Hasszz No przy Kane to pogra ale na skrzypcach.

3

@Rifek Terminy rejestracji są narzucone z góry. Tak samo w UEFA. Więc taki pilkarz musiałby czekać do nowego okna aby móc go zarejestrować.

0

@Criss18Barca Portugalskie wino to nasi do szorowania patelni używają co najwyżej.

2

Świątek wygrała pewnie mecz.
To teraz trzeba zapytać ja na konferencji czy planuję zrobić sobie trwałą.
Albo dlaczego Darek to Dariusz, a Marek to nie Mariusz.

2

@ojWojtek Można się nie gryźć w język i mówić mądrze. To akurat nie kest żadna zależność. On często się wypowiadał jak buc jakiś. I to jeszcze w momencie gdy był nikim .

0

@arasz1819 Ja tam nie jestem fanem żadnego z nich. Ale śmieszy mnie gloryfikowanie Ten Haaga bo mu kiedyś jeden sezon w Europie wyszedł, gdzie dostal w cymbał od Tottemhamu. :)

A w wyścigu który jest większym nieudacznikiem uczestniczą obecnie obaj.

3

Po przeczytaniu aż ciężko uwierzyć że to Grabara. On jak się wypowiada to rzadko z sensem.

1

Jeszcze przed chwila @arasz1819 się śmiał z United i Amorima.
A tu Ten Haag zwolniony z Leverkusen po 2 kolejkach...
A chilwe temu Leverkusen wbijało szpile przy losowaniu CL.

3

Pep pomyslal że jak graja tak tragicznie. To chociaż kupi Donnarume żeby mniej z tyłu wpadało. Sprytne.

5

@fart Głos rozsądku. Do tego ciężkie treningi i forma ma przyjść dopiero.
I nikt jeszcze mistrzostwa we wrześniu nie zdobył.

3

Nico Gonzlaez wzmacnia Atletico za 33mln. Teraz to maszyna ruszy. Ten kalafior był brakującym elementem maszyny Simeone.

0

@Gomess Ekitike to kalafior nikt go za tyle by nie chciał.

0

Ciężko się to oglądało głównie ze względu na zupełny brak kontroli. Boisko nie pomagało. Ale to wyglądało na mecz Ekstraklasy. Dużo długich piłek i niedokładnych zagrań.

0

@Frimpong Ale to nie kanapka z szarpaną wołowina. Tylko mecz na szczycie PL.

0

@beter2 W A-klasie na nie takiej się tiki takę grało.

0

@tbas Miał lata gdzie był zdrowy. I statystyka nie drgnęła.

0

@sokot Cubarsi od końcówki zeszlego roku. To zalicza pełno błędów. I jest to związane z tym że ma pewny plan między innymi. Bardzo często to Inigo ratował go, a nie odwrotnie.

0

@tbas Z tą średnią 1 gola na rok? Dziękuję.

0

@JohnKennedy Pewnie mało wiarygodne. Ale już Radek Sikorski na wszelki wypadek pisze przeprosiny za te akty nienawiści.

0

@tbas Chłop jest znany również z tego że potrafi spartolic najprostsza sytuacje.
Żadne to wzmocnienie. A przy Davidzie i Vlaho to on pogra ale w warcaby chyba....

0

@FcPortoFan1999 Może warto spać z ligi Atalanta , aby ograc kilka nowych twarzy do reprezentacji :)

0

@FcPortoFan1999 Nasciagal byś piłkarzy z Ekstraklasy? :)

0

@tbas Mnie to bardziej od zachowania tego cymbała. To szokuje ze tak szybko go zidentyfikowali.

A jak ktoś nie umie w internety, to potem tak jest.

1

@Roobo No trenera zmienili. Skład też ogórkowy. Więc nie ma się co dziwić.

0

@APTAPT No graja dramat od lat. Kadra wzmacniana A gra się nie zmienia.
Ale no po 3 kolejkach to nikt nigdy tytułu nie przegrał

0

@Kengo Jak dla mnie to oni odczują dopiero odejście Salaha. Które zaraz nadejdzie. Chłop jest piłkarzem dekady u nich. I jego liczb nikt tak łatwo nie zastąpi.

0

@Arkon Działa to tak samo jak kiedyś typy od JP na 100%. Pełno tego łaziło w bluzach itp. A jak widzieli radiowóz. To nikogo nie było nagle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?