PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Bo zatrudnili w miejsce Alonso , Ten Haaga. I ten nasprowadzal wynalazków.
Plus osłabili się strasznie i mają kadrę z g.... lepioną.
0
Wybierajcie najbardziej frajerskie zespoły w ligach top5.
Serie A - Milan
LL - Atletico
PL - United deklasuje rywali.
Bundesliga - Leverkusen
Ligue 1 - Lyon
0
@partymaker Chłop w końcu może coś pogra. Bo byl głębokim rezerwowym.
0
Atletico? Cenny punkt wywalczony na trudnym terenie. Dobrze robią, tak trzymać chłopaki.
1
@NeroTFP1 Ten Haag nie takie cuda potrafi.
0
@DawidekFCB Już po ptakach. Chelsea kupiła jakiegoś kalafiora z PL.
0
@Walpiano No skoro został zwolniony z MU, czyli jakiś powód zwolnienia był. Chciał się odbudować w mniejszym klubie. I zaliczył tam wtopę. To jakim sposobem miałby wrócić po kolejnym niepowodzeniu tam gdzie już raz go zwolnili?
To tak jakby teraz Mourinho miał objąć wielki klub po porażkach w Romie i Fenerbahce.
1
@Walpiano No świetna robotę Ole wykonał w Besiktasie.
0
@JimMorrisonFCB Tyle grał, ze miał czas się zrobić na mahoń.
0
Ciekawe co na to Zieliński. Co pobył kapitanem to jego...
2
@Bobo25 Ale to po co robić szopki i kończyć reprezentacyjna karierę jak się jej nie chce skończyć?
Ktoś go zmuszał do pożegnania? Jeszcze szum medialny. Jakieś żale że liczył ze Robert przyjedzie....
1
@maroon Z kolei Van Dijka kręcili jak młodego.
0
@Bernard777 U Nas to 90% piłkarzy można przypisać do której z tych grup.
0
@ViscaelBarca2007 Ale nawet w tej desperacji to ciężko żeby się udało. Chłop sobie grał ale na mistrzostwach juniorów. Do tego przeskok z Bundes do PL. Dla mnie to będzie ogromny niewypał. A już na pewno nie zastąpi takiego piłkarza jak Isak.
1
@tbas Byl drugi. Tyle że nie był napalony na transfer jak Ci dwaj wyżej.
A Cheslea jak widać bierze kogokolwiek aby kupić.
4
Ten akapit na końcu z warto pamiętać, to bym usunął. Bo nie warto.
A gdzie on teraz robotę znajdzie? Widzew już zatrudnili trenera...
1
@Nazio_87 Fejur straszny. Ale pasowałby Fermin do ich szarpanej i intensywnej gry.
A za taką kwotę to bym go puścił w ostatni dzień okienka :)
0
Nie ma co się łudzić. Oblał by testy.
Sraczka albo dyskomfort na pewno by się przytrafił.
2
@michal26 Napisałeś jakbyśmy to my sobie wybierali drogę i woleli grać w LK. A rzeczywistosc jest taka, za albo tam albo nigdzie.
0
@Criss18Barca A jaki polski pilkarz po transferze z Ekstraklasy od razu grał w Serie A?
0
@Filipem Ten Haag na razie bez żadnego zwycięstwa w Bayerze. Tam nic nie trzeba robić.
1
Fermin musi kochać Barcelonę.
Oferują mu pensję ponad 2 razy większa. Plus to Chelsea , więc kontrakt pewnie do 2050
0
@Roobo 40 przy obecnych cenach na rynku. I liczbach jakie robi Fermin Ti śmieszne pieniądze.
0
@arasz1819 Mnie te tłumaczenia nie przekonują.
Trenerów kilku ale no znaczenia jakie u Nas było bagno instytucjonalne. A mimo tego sukcesy są.
Druga sprawa kto ma być przeciwko komu, skoro każdy manager pół kadry na "swoich" wymienia.
Nie uważam że trener który ma przez kilka lat 500mln wydanych nie może osiągnąć dobrego wyniku albo podkładu na przyszłość.
0
@Kwiatek67 No raz że to drogi tranfer na pozycję ktora nie wymagała pilnego wzmocnienia.
A dwa że chlop co chwile ma kontuzje.
0
@arasz1819 Jak dla mnie to Amorim to ta sama półka co Ten Haag.
Jeden sezon dobry w Europie.
Dobre wyniki na krajowym podwórku w lidze z poza top5
I zderzenie się z rzeczywistością lig top5.
Ale Ten Haag mial na to dużo więcej czasu. Dużo więcej środków wydał. I kupił zawodnika na każdą pozycję! A i tak potrafił skończyć sezon z ujemnym bilansem bramkowym.
1
Bardzo mnie ciekawi jaką chcielibyście grupę. I jak Wam wyszło w symulaotrze. Także czekam z niecierpliwością na te przewidywania. Bo nawet może się okazać że ktoś trafi. To byłby numer...
1
@Criss18Barca Ta "kultura" w tenisie jest straszna.
0
@MessiForeverTheBest Wystarczy się nie zakwalifikować.
2
@arasz1819 Spokojnje. Kilka rekordów Ten Haaga jest do pobicia.