PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker Ktoś na poważnie takiej muzyki słucha?
8
@Lionel_Messi10 Nie zdziwiłbym się gdyby ta babeczka nawet nie wiedziała, że Pep kiedykolwiek trenował Messiego XD
5
@IronSanHybrid Tam będzie turniej czy więzienie? Czemu oni nie respektują naszej kultury, a chcą żeby respektować ich? Piwa nie będzie można się napić kiedy sobie człowiek będzie chciał? Logistycznie też widzę top XD Pojebany świat, że wszystko można sobie kupić. Na szczęście za 4 lata normalny mundial, a wczoraj gdzieś mi się przewinęły fajne retro maskotki organizatorów (USA, Kanada, Meksyk) co daje nadzieję na super klimat.
Ten mundial za miesiąc będzie najgorszym w historii. Mam nadzieję, że pierwszy i ostatni w kraju, który z piłką i szacunkiem do drugiego człowieka nie ma nic wspólnego.
1
@Deviler Nie bolą Cie oczy? :v Ja to bym nie wytrzymał w dynamicznej gierce z 70 fpsami na 144 hz monitorze.
1
@Deviler Zależy jaki masz monitor. Jak 60 hz to jest git, jak 120 i więcej to daj nawet niską, byle gra była płynna.
0
@BorzyKrzys Jak ten gość pojedzie na MŚ to chyba wyjdę z siebie XD
0
@El dominatore Ogólnie jeśli spojrzeć na Cyberpunka pod kątem typowej gry akcji to jest zajebisty, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że niby jest to RPG no to już wygląda to mizernie. Zerowa interakcja z miastem, system policji kompletnie do kitu, sztuczna inteligencja NPC woła o pomstę do nieba. To samo wytwarzanie przedmiotów na niskim poziomie, milion śmieci, które znajdujemy po drodze i w sumie na nic się nie przydają. Bardzo słabe drzewko umiejętności (nawet po poprawce), ale to już nawet w W3 zepsuli, więc nic nowego xD Do tego brak jakiejkolwiek mini gry jest absurdem. Oby w następnej części już te rzeczy pododawali.
Fabuła, dialogi, muzyka i klimat tak na prawdę uratowały Cyberpunka przed całkowitym pożarciem, bo reszta jest jak dla mnie zrobiona na szybko na tragicznym silniku, który oprócz czynników ludzkich tak samo nie poradził sobie ze światem przedstawionym w CP2077.
1
@Kgorecki2500 Ja czymś takim śmigam, zbieram na Neymara póki co, chyba że wyleci coś drogiego i koncepcja się zmieni.
https://www.futbin.com/23/squad/1317034
1
@Antimadridista_WR Niewymienni się potrafiali, a mam lepszych to siedzą na ławie xD
1
@Antimadridista_WR U mnie Werner IF i Dembele na podmęczonego rywala, a jak muszę bronić bardziej, bo mam sito w obronie to Kante wjeżdża.
2
@wojopancer Zasłużył tak samo jak Lewandowski w 2020, różnica jest taka, że on dostanie, a Lewy kolejne wafle pocieszenia.
7
@DonMatteo901 Nie no weźmy już dajmy sobie spokój. Gdzie tu gołym okiem jesteś w stanie stwierdzić, że jest spalony?
2
@Comentateiro Dembele Nieustannie Awkurwiający
0
@Kondziubarca Nie wiem, ale mam wrażenie, że przyjście do obecnej Barcelony odejmuje punkty inteligencji. Ja nie wierzę, że oni cały czas wyciągają wnioski, a potem robią dokładnie to samo co wcześniej XD
2
@talizmo Dodatkowo Ancelotti już tam był, w 2014 roku i wygrał z Realem LM. Wrócił po kilku latach i znowu to zrobił. Carlo jest top trener i nie dziwne, że drużyny pod jego wodzą robią bardzo dobre wyniki.
8
@Kgorecki2500 Obecnie nie ma gorszego stylu niż granie tiki taki i 1000 podań z których nic nie wynika. Osobiście mam już dość tego pieprzenia o "DNA Barcelony".
9
@Roobo To niech sobie włączą mecze Bayernu z czasów kiedy Lewy tam grał i nauczą się jak wykorzystywać typową "9", której brakowało tej drużynie.
Lewy to typowy napadzior żyjący z podań, ale też dobrze odnajdujący się w grze na jeden kontakt, w szybkiej klepce. Nie jest to drybler, rozgrywający. Problem w tym, że u nas nikt nie podejmuje ryzyka choćby jednej prostopadłej piłki z drugiej linii do niego, nikt nie daje mu szansy zagrania "na ścianę". Oprócz tego dostaje milion bezsensownych wrzutek, gdzie jest kryty przed 2 obrońców i w każdym meczu ma typowy plaster.
To jego cofanie się i staranie się w rozegraniu to wg mnie efekt irytacji tym co nasi pomocnicy odwalają.
0
@esem91 Mentalność kalek i ludzi bez jaj go pochłania
6
@Colon U nas pomocnicy nie potrafią nawet pół takiej piłki zagrać. Śmieszne, ale z drugiej strony tragiczne XD
0
@cris2706 Tyle, że Liverpool może sobie pozwolić na takie wpadki, a my nie bardzo.
Nie słyszałem żeby Liverpool miał problemy finansowe. Kupili, nie wypali, sprzedadzą i zapomną. A u nas taki transfer będzie się ciągnął latami, bo grubo obciąży finanse klubu, bankruta, który musi zacząć robić postępy, bo zaczął się sprzedawać żeby przeżyć.
1
@pomi11 Ostatnio C+ tak ma, nie wiem czemu. Mam 600mb internet, maksymalna jakość, 0 lagów, a jakość jakbym w jakimś 360p oglądał. Ewidentnie coś ucięli, bo wcześniej był obraz ostry jak żyleta.
0
Nie bylo spalonego?XDDD
1
XD tera sprawdzi
0
@Firestone dalej uważam, że jest chujowy
2
To żart prawda?
0
0:2 a ten defensywnego daje no nie mogę XDDDD
0
Tam ktoś da prostopadłą piłkę jak jest szansa czy się boją? Tu były 2 okazje w tej akcji
0
Dawaj Fede jeszcze jakąś brameczke i asyste, przynajmniej ktoś do fify będzie
1
Ferran XDDDDD o mój Boże
0
Coś czuję, że poczujemy się dziś jak kibice Realu po 5:0 i 6:2