1

@pt9 U mnie Van Dijk, Hakimi, Rodri i Osimhen if wymienny + z picka za 18-2. W końcu coś dało na czym można zarobić, bo kurde ostatnie tygodnie to praktycznie gwarantowane coinsy dostawałem i nic poza tym xD

0

@Kapitan_SW Mojemu koledze na NFZ, który poszedł do przychodni z pękniętą kością w stopie lekarz powiedział, że może iść normalnie do pracy i nie potrzebuje zwolnienia XD

Dlatego wszystko robię prywatnie jeśli już coś mi się stanie.

Miałem z przepukliną chorą sytuację na sorze (ponad 2 lata temu), gdzie babka stwierdziła, że nic nie ma (dusiła to miejsce i miała w dupie, że boli jak cholera :D), dali jakieś dwie kroplówki (przez które straciłem ponad godzinę) i nara. A prywatnie chirurg oczywiście potwierdził moje przypuszczenia, dał skierowanie na zabieg i po problemie. Publiczna służba zdrowia to umieralnia i już lepiej wziąć chwilówkę i się normalnie wyleczyć niż wkurwiać z tymi dziadami, którzy już dawno na emeryturze powinni siedzieć.

1

@cchesterr43 I motor w dupie

25

@barti_VEB97 Jak przeżyła jakimś cudem to roślinka do końca życia. I to taka, że bez czyjejś pomocy się nawet wody nie napije.

@marcin62 jest głupie, ale z drugiej strony gość w razie czego ma dowód, że nikt tej dziewczynie nie pomógł jakby jej rodzina chciała kogoś oskarżać. No i takie nagranie to przestroga dla innych.

0

@czółkovsky Ja gram Neymarem na prawym śpo, na środku jest Messi, na lewym śpo Havertz RB i atak Ronaldo w 4231. Messi do zmiany w 65-70 min jak mecz jest dość intensywny i dynamiczny i wtedy dopiero przesuwam Neymara na typowego śpo.

0

@czółkovsky Nie no, Messi in game dać na śpo to jest top imo. Dawać takiego gościa na ławkę to grzech. Dembele przy stylu biegu "lengthy" u obrońców jest cienki jak siki pająka xD

1

@Krystian1588 Odkurzanie/mycie naczyń. I niestety to do mnie głównie należą te obowiązki XD

0

@Rl9k1nG Na Black Friday nic się nie kupuje, bo ceny tydzień przed są zawyżane, a w trakcie BF są dawane jako "promocja" do tych normalnych jakie powinny być.

1

@Anonymus0608 To ja chyba miałem jakieś szczęście, bo nigdy mnie głowa nie bolała po znieczuleniu od pasa w dół, a miałem takie 2x przy przepuklinach pachwinowych.

0

Jeśli ktoś lubi serię "Outlast" to obecnie można przetestować kolejną część w ramach zamkniętej bety na steamie. Wystarczy wejść w sklep, wklepać "The Outlast Trials" i się zapisać. Nadal powinni przyznawać dostęp (chyba, że jakiś limit został już przekroczony). Ważne do 1 listopada.

3

Komentarz usunięty

1

@Transu96 wystarczy mu styl biegu zmienić i już jest top napastnik xD

0

@Criss18Barca Bo ma 5/5, daje zgranie Mbappe, Messiemu, łączy się z top brazylijskimi ikonami i jest kocurem, ma swoją sylwetkę i unikalny trik.

Na LS do 150k zależnie od ligi, ale Vinicius jest też bardzo dobry, a teraz kosztuje coś koło tego.

0

@Deviler Benzema za 50k

11

@norbi77 nie no niesamowity klaun xD

1

@SwieteOfficjum No i klasa

4

@SwieteOfficjum Dobrze, że nic nie jem, bo by mi się ulało. Jego pysk powinien być zamazywany XD

10

@Kessie I potem bije Cie jeszcze mocniej, bo twierdzi, że to przez Ciebie.

0

@barcelonaLM Z taką grą to ta LE będzie sukcesem

1

@PatrychoO Za te wyższe rangi powinna być jakaś gwarancja overalla w paczkach, nie wiem 84+ na przykład, bo jak leci mi w paczce za 125k typ 83 warty 1.5k coinsów to mnie krew zalewa XD. Tak jak przy totsach jest od jakiegoś progu wygranych dopiero te 90+ overall w pickach.

1

@PatrychoO Ja za 18-2 dostałem Dembele z picków, a z paczek oczywiście karta eventowa warta 10k i jakiś syf. Zarobiłem całe 200k z czego 60k było minimum gwarantowane z paczek z ifami i 100k jako nagrodę za rangę. A ludzie co władowali po 5mln fifa pointsow dostają czerwonego Mbappe albo ikony/hero z paczek XD

2

@kryhaa Dwa Sławy

0

XDDDD Jadymy, dobrze jest

0

@Ghostface Obecnie odradzałbym kupowanie Haalanda. Jego "5 minut" minęło jeśli chodzi o fifę. Jak ludzie nie mieli obrońców typu Rudiger, Van Dijk to był mocno op, ale obecnie nie stanowi już takiego zagrożenia. Nie ma nic oprócz biegu i wykończenia, które swoją drogą też potrafi zawodzić. Imo Benzema jest lepszy niż Erling na obecny etap gry, bo ma jakikolwiek drybling.

20

@bartas97 I co, za 3 lata wyjdzie i znowu sobie będzie planował zamachy? Te wyroki to jakiś żart, ludzie z takimi problemami psychicznymi, rządzą zabójstw w imię religii powinni siedzieć w kaftanach, związani i głodzeni do końca życia.

Nie wiem kto te kary układa, ale nie wyobrażam sobie być sędzią i w takim lub podobnym przypadku wypowiedzieć treść tak śmiesznego wyroku. Przez gardło by mi nie przeszło.

1

@Sysia11 Przecież to złodziejstwo taka cena za taki internet. Ja za sam internet (600mb) płacę 60 zł + TV jakiś tam pakiet platynowy + Netflix (to w Vectrze) i osobno Canal +, polsat premium, eleven i wychodzi mi jakieś 200-220 zł.

0

@lucas/catalan A komu zależy na ekologii? Bo wg mnie nikomu kto o tym głośno mówi i się chwali jaki to on ekologiczny i nowoczesny.

0

Plague Tale Requiem zakupione. Zobaczymy czy tak samo świetna jak pierwsza część i czy z optymalizacją jest tak źle jak ludzie mówią xD

0

@Striker Ktoś na poważnie takiej muzyki słucha?

8

@Lionel_Messi10 Nie zdziwiłbym się gdyby ta babeczka nawet nie wiedziała, że Pep kiedykolwiek trenował Messiego XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?