PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Na kuponie mam praktycznie to samo, tylko zamiast Fit Loversa typ na Josefa
0
@Janas11224 Mogłeś dać, że Szeliga znokautuje Parke czy coś, kurs pewnie coś koło 5, więc podniosłoby wygraną XD Po tym jakie on ciosy trafia to nie zdziwię się jak to się wydarzy
1
@John_Doe I co to zmienia w tym, że Iga obecnie jest najlepsza i nikt nie ma do niej podjazdu, bo nie rozumiem XDD
0
@Medium Mam nadzieję, że te 15 sekund starczy żeby Xayoo trafił w łeb tego szczypiora xD
2
@Kgorecki2500 Tibia, ło panie godziny w tym grindowniku można liczyć w tysiącach, nadal odpalam pobiegać i zabić czas :D Poza tym to CS 1.6 na pewno, Sensible Soccer, GTA SA. Wiele tego było :D
1
@ranger3120 Liquid nie zrobi 0:3 wg mnie, w BO1 mogą zaskoczyć, tym bardziej, że są zmotywowani po powrocie z 0:2. Wygrać 3x bo3 to też sztuka
1
@Dieselzor Cieszę się, że swoje dzieciństwo przeżyłem w czasach kiedy nikt nie robił problemów o to gdzie się grało w piłkę, nie było żadnych śmiesznych zakazów i grało całe osiedle od rana do wieczora, a jak nam postawili jakieś drzewka, zabetonowali boisko i stawili ławki to one służyły jako bramki :D
1
@Cule1234 Ale FIFA 23 jeszcze będzie jako FIFA i MŚ w pełni licencjonowane także tam będą. To wchodzi chyba od części nr 24
1
@szela1899 Pewność siebie to nie zawsze wywalone ego w kosmos. W sumie lepiej tak niż jakby miał być jakimś osranym chłopem i nie umiał biegać po boisku pod presją XD
5
@Kamiloza91 Mieli się skończyć po odejściu Ronaldo. Tam tak na prawdę 2-3 top transfery zrobią robotę na kolejne lata, napadzior za Benzeme, ktoś do pomocy (ewentualnie dwóch) i obrońca. Bramkarza mają na lata, Vinicius też jest bardzo dobry. A Real ma kasę żeby utrzymać się na topie.
0
@Tuc U mnie Silva i Alisson, a do paczki z totsami zabrakło 2 winów :( Ale i tak wpadły jakieś totsy z holenderskiej to będzie co przepalać xD
0
@Transu96 Przecież 3080 Ti można wyrwać za 6500 zł XD A co się dziwisz, że jedna z najlepszych wersji jest jedną z najdroższych? MSI nigdy lipy nie robi.
0
@DaPidejpi Wygrana LKE daje automatyczny awans do LE?
4
@Emhyr Albo grać do końca swoje i nie robić durnych zmian jak to zrobił Pep wczoraj :D
1
@Kidd Chyba rzucę po wypłacie jakieś 50 zł na nich. Sytuacja win-win w takim wypadku :D
0
@parpe potrafimy bardzo dobrze grać piłką i wychodzić spod pressingu (przynajmniej w meczach z Realem) i tu jest klucz do gry z nimi. Jak na tobie usiądą i zobaczą, że się da to wykorzystają najmniejszy błąd. No i to co masz w meczu z nimi to trzeba strzelić. City powinno to zamknąć, ale nie zrobili tego i ich pokarało.
1
Jak Pep nie odjebal w końcu składem od początku meczu to zrobił to zmianami. Wiem jak się czuli kibice Realu w erze Barcelony i wiem jak nam zazdrościli, bo obecnie pewnie większość kibiców Barcy zazdrości im. Mimo nienawiści gratuluję i chyba postawie w finale na bramkę Realu w 85+, bo nawet jeśli Liverpool będzie wygrywał do tego czasu na co osobiście liczę to Real grający pod presją to jakiś Lew, który nie jadł od tygodnia.
2
3 minuty, a sam Militao leżał z 8 xD
0
Tutaj doliczy 2 min max pewnie
1
Ten Sterling i Grylisz to takie cioty że ja na prawdę nie wiem jak oni w ogóle są w kadrze na takie mecze
0
No i chuj xd Real w finale, nie wierze ze City sie obudzi
0
@DonMatteo901 To niech bramkarz City nie wychodzi na rozgrzewkę, bo jak Benzema na niego spojrzy to po meczu :v
4
@Deviler Król jest jeden król Sentinooooo
1
@AdiKingu96 Nie no dla lepszego widowiska w finale lepiej żeby Villareal nie awansował xD Szczególnie jeśli Realowi uda się ograć City jutro
0
@MatLMG No jest tam około 40 stopni latem, więc warunki do grania w piłkę tragiczne. W takich krajach po prostu nie powinno się organizować imprez, które największy klimat mają właśnie latem, ale FIFA już od dawna ma gdzieś kibiców, piłkarzy i otoczkę związaną z piłką nożną. Liczy się tylko kasa.
2
@MatLMG Szczerze gdyby Polska tam nie grała to te MŚ byłyby mi kompletnie obojętne. Każdego meczu nie obejrzę na pewno, a pewnie też przepadnie parę ciekawych dla oka, bo termin tych mistrzostw to jakiś żart. Tfu na FIFE
1
@Transu96 ddr4, bo ddr5 nadal raczkuje, różnicę są minimalne, cenowo chyba nadal lipnie to wypada
1
@Momals11 +1, wiedzieli o tym doskonale, a teraz płaczą XD Debile i tyle.
Sam zakaz też jest durny, ale bez machania flagami też można kibicować czy nie?
14
@Rust_Cohle Sprzedałbym za grube siano, bo jakiś kasztan by to kupił na 100% XD
3
Polacy wygrywają na top4 świata swój mecz na turnieju RMR w CS:GO i dodatkowo mi 500zł, piękna sprawa :D