PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho Mam tak samo, ale jednocześnie wierzę, że jest coś po życiu na ziemi, że to się tak po prostu nie kończy :D
0
@A4ron @tristan87 aj szkoda :C
0
Gdzie będzie w końcu finał baraży o ekstraklasę? :D Bo flashscore podaje jedno, a fp Korony drugie. Liczy się klasyfikacja końcowa drużyn w tabeli nawet jeśli chodzi o ten ostatni mecz?
2
@Comfortable_ Ta wymiana jest dlatego, że Spinx ma problemy z wizą. Gdyby nie to to nawet nie byłoby tematu o Snaxie.
IEM Dallas zaczyna się w poniedziałek. Ence gra o 18 z Mouz
3
@Barwindg Zakaz sprzedaży alko po 22? Boże chroń moje miasto żeby tutaj nigdy do tego nie doszło XD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@thorin gruby przynajmniej dobre pomysły daje, jak ktoś taki jak Hades zgaśnie to w sumie jest bezużyteczny na mapie xD
0
@PatrychoO zastanawia mnie czemu jesteś aż tak uprzedzony do tego, skoro to forum dla wszystkich i można dyskutować o czym się chce :D
0
Salernitana, Granada i Navi zostały na kuponie. Wszyscy grają o coś. Oby szczęście dopisało jak w kolejce ligi angielskiej :D
0
@kamiVeB nasze pikniki to by poklaskali i po 5 minutach pewnie 90% stadionu byłoby puste XD
4
Złamali bramke, co jest XDDD
3
@trolownik Szkoda, że z Realem tak nie zagrali przy 1:0 XD
2
Dobra dawać Liverpool teraz na 2:1
0
Akurat jak dam na City i Liverpool to w uja lecą. Człowiek stawi piłkę nożną raz na pół roku i takie cyrki się tam dzieją XD
1
@adi7adi8 Hades mam wrażenie, że nie dojechał psychicznie. Mimo wszystko i tak dobry turniej zagrali, przegrać na Navi to żaden wstyd. Mam nadzieję, że nie dojdzie tam do żadnych zmian i chłopaki będą grać dalej. Finał ESLa i półfinał Majora w 2 miesiące to też sukces :D
1
@adi7adi8 Nie, to Navi jest na innym poziomie. Oni nie oddają nawet kawałka mapy do gry + aimowo wszyscy grają zajebiście
1
@Lionel_Messi10 No na takie Metz akurat ;p
1
Navi to kompletnie inny poziom jednak, to jak oni grają razem to czysta perfekcja, żadnej głupiej gry, wychylanie 2v1 na każdą pozycje
0
@Jacu327 Idźcie płakać na śmietankową, macie temat żeby rozbujać swoją martwą stronę XD
3
To teraz Ence z Polakami w składzie niech ugra na Navi i w finale rewanż za esla
1
Karrigan bardzo często aimowo nie dojeżdża, ale jak zabija to fragi, które praktycznie ratują całą rundę XD
2
@Tollusiek I o co się spinasz dziecko? :D
9
Araujo TOTS w fifie jest niesamowity, chłop 190cm, zwinny jak Neymar, opanowanie, kontrola piłki i reakcje ocenione na 99 XD Kosztuje całe 100k, piękny rynek jest w tej edycji
3
@Emhyr wg mnie u nas nie będzie strzelał tyle co tam, ale nadal będzie gwarancją goli i będzie ściągał na siebie uwagę obrońców co zrobi miejsce innym atakującym. Oby przyszedł i przekonamy się jak Robert odnajduje się w grze kombinacyjnej :D Xavi z kogoś takiego wyciągnie 110%
2
@Fenelon Ale się opalił w tej Barcelonie nasz Robercik
3
Co mnie ominęło w ostatnich dniach, że benzyna 95 kosztuje 7.30?XD
1
@P33ck City
Milan
Real (niestety :C)
Rangers
Roma
1
@jacobFCB To piłkarze z butlą tlenową na plecach będą grać te wszystkie mecze. Chociaż dla FIFA i UEFA to jeden uj kto i jak gra, byle mecze się odbywały i hajs leciał, nieważne jakim kosztem
1
@Ronnie1992 A gdyby te sety, które wystawiał Messi wykorzystali jego osrani koledzy w takich meczach to miałby przynajmniej 2 asysty i o remontadzie LFC nie byłoby nawet mowy :v
0
@IronSanHybrid Imo każda walka na takiej gali to czyste 50/50 XD W sumie nic mnie nie zdziwi dzisiaj. Nawet jeśli Szeliga znokautuje Parke :D