PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium Z naszymi zarobkami i obecnymi cenami za mięso to by musiał parówki jeść albo właściciela po trochę
7
@Sulimo Bo musieli sami myśleć, nie było telefonów, internetu, gotowych schematów, poradników typu "jak otworzyć puszkę kukurydzy żeby się nie skaleczyć". Wymyślali wszystko sami, robili sami, więc jednocześnie rozwijali swoją kreatywność i inteligencję.
0
@taris Nie o to chodzi, chodzi o formę meczową. Jak w Bayernie coś im się odklei i go posadzą na ławce za swój bunt to ucierpi kadra. Lewy w pełni formy to must have w Katarze.
1
@Rust_Cohle Imo głupie by to było. Mógłby zacisnąć zęby po prostu, pogodzić się z tym i normalnie grać bez żadnych szopek. Mundial zaraz.
5
@Joe_Pesci Wielkie jaja trzeba mieć żeby w tej strefie boiska, przy pressingu zrobić takie coś
3
@Schoogs No wszyscy byśmy się śmiali do upadłego, kilka miesięcy przed mundialem nasz najlepszy napastnik by kopał z juniorami w rezerwach :D
0
@Kacper1432 Chodzi mi o Cornet, nie pamiętam żeby trafiła pierwszy serwis. Albo siata albo nie w pole
0
Ona specjalnie psuje pierwszy serwis od początku meczu czy po prostu nie umie tej piłki przebić normalnie?XD
0
@Image Chora ambicja ojca (bo chyba on to nagrywał), zrobił z niego gwiazdę, a nic z tego nie wyszło, oprócz tego, że może żyć z piłki.
0
Młody następca Cristiano Ronaldo w Chrobrym Głogów. No blisko było chłopaku
8
@PatrykBarca A ZP to jakiś wyznacznik? Dla mnie to plebiscyt popularności od wielu wielu lat. Wygrywający Modrić w 2018 roku wiele o tym mówi.
0
@Messibestplayerintheworld Fajnie byłoby ugrać komplet punktów, ale nastawiam się na 6/9 albo 7/9.
0
@PartidarioCatalan Najtańsza opcja, ale z drugiej strony Dembele to tykająca bomba. Nie wiadomo kiedy się połamie znowu. Tak na prawdę jesteśmy w dupie jeśli chodzi o skrzydłowych.
1
@Kondziubarca Jakoś mi się nie chce wierzyć, że Lewandowski odwali taką akcję, ale niech sobie piszą, przecież siedzą mu obok domu i słyszą o czym rozmawia
0
Mam nadzieję, że niedługo ta saga z Lewym dobiegnie końca, bo już nie mogę czytać tych newsów XD Jakieś polskie pismaki już robią artykuły, że "Lewy może opuścić treningi w Bayernie". Tak kurła, przed mundialem ktoś tak profesjonalny jak Lewandowski przestanie trenować i grać w piłkę, bo Bayern po prostu korzysta z tego, że on podpisał kontrakt do 2023 XD.
0
@Tasde A za tydzień, że mieszkają razem. Mogliby to już klepnąć i byłby spokój xD
4
@Jonyx Nie, bo to Brazylijczyk, a oni się nie zmieniają. Neymar nie zmieni swojego stylu życia, w klubowej piłce wygrał już wszystko, więc tak na prawdę po co? Na ZP bez szans, na MŚ też marne szanse wg mnie. Jedyni ogarnięci obecnie jacy mi na myśl przychodzą to Vinicius i Rodrygo.
2
@patrykzmc2000 Neymar ma bzika, a bodajże 1 lipca aktywuje mu się klauzula, która automatycznie przedłuży obecny kontrakt do 2026 (?) roku w PSG :DDD
0
@RomanHoffer Pójść do psychologa to żaden wstyd i nikt tego nie wykorzysta. Mój brat chodził i jakoś nikt mu tego nie wypomina, sportowcy korzystają z psychologów, esportowcy także (tutaj to praktycznie każda drużyna teraz ma lub powinna mieć psychologa). Sztuka to znaleźć takiego co faktycznie będzie chciał pomóc, a nie odbębnić regułki i kolejny dzień w pracy.
0
Na bombe to tego Romero zrobili chyba, że takie newsy podaje jako bombazo XD
0
@ranger3120 A u nas niech wraca i tak miałem gdzieś te wszystkie zakazy. Byle za granicami tego kraju z kartonu było tak jak teraz
9
@FC1899Barca No to w ciągu tygodnia ten Pan straci pracę zapewne, o ile już do tego nie doszło :D
Też się nie szczepiłem i teraz śmieję się z ludzi, którzy mało się nie pozabijali żeby dostać szczepionkę. Nagle certyfikaty już nie są potrzebne, ojoj :D
0
@P33ck Miał papiery na wielkiego napastnika, niestety był zbyt głupi żeby to ogarnąć
3
@Janiama United wyłożyło kupę kasy na memicznego obrońcę i nadal jest w planach kadrowych. 25 lat i ciągle się rozwija. Ile można? Trenuje codziennie, gra mecze, na żadnej pozycji nie widać poprawy u niego. Jeśli Barcelona chce wrócić na szczyt to trzeba takich zawodników po prostu sprzedawać i zastępować innymi.
Mamy czekać 5 lat aż ktokolwiek odpali? Ostatnia dekada rozpieściła kibiców Barcy pod względem zawodników, ale jak ktoś tyle czasu nie potrafi sobie poradzić w systemie Barcelony, nie jest stabilny jeśli chodzi o formę to po prostu nie pasuje do tego klubu. Barca to nie organizacja charytatywna. Skończyły się czasy Bartomeu.
0
Komentarz usunięty
6
@Gaz Japierdole xd
2
@Ojciec5tkidzieci A ja zatrzasnąłem kluczyki w aucie przy odpalonym silniku XD Chciałem sobie schłodzić auto, przez otwarte szyby odpaliłem silnik, klime, zamknąłem szyby i dopiero wtedy do mnie dotarło co się odwaliło :D Na szczęście obeszło się bez rozbijania.
6
@sevs Ciekawe czy istnieje gdzieś życie prócz ziemi i czy wiedzą o nas, bo są tak rozwinięci, ale nie kontaktują się z nami po prostu :D
0
@Herato Grał tylko wtedy kiedy United już nic praktycznie nie groziło. 2 mecze w fazie grupowej, 1 w pucharowej. Tak to albo ławka cały mecz albo w ogóle nie był uwzględniany w kadrze.
1
@Herato Kompletnie źle sformułowane zdanie, nie wiadomo o co chodzi XD Barca nigdy nie wygrała LM 2x pod rząd, jak już to prawdopodobnie chodzi Ci o to, że Pique był w MU w sezonie 07/08, a potem w sezonie 08/09 ponownie wygrał LM z Barceloną.
Chociaż ta jego wygrana LM z United to prawie jak Kuszczaka, w finale go nawet w kadrze nie było