PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rastafarnianin Nie wiem jaki cud musiałby się stać żeby w najbliższym czasie pojawił się ktoś kto zbliży się chociaż w 10% do jego poziomu. Messi umie wszystko, podać na milimetry, strzelić okno z 30 metrów, z główki, z wolnego, minąć 5-6 rywali i dać asystę lub gola. Stawianie wyżej kogokolwiek od Leo to nieśmieszny żart.
2
@Vebrol Piwa by się napił to by się wyluzował, a tak to spięty siedzi na tej siłce mięśniak
1
@MesQueUnClub_87 Tu nawet można sięgnąć do GTA IV z 2008 roku, które swoją drogą odpaliłem jakiś czas temu i miasto tam żyło, była jakakolwiek interakcja z nim, a w Night City są tylko zrespione NPC, które mają zaprogramowane chodzenie do przodu, nic poza tym :D Ostatnie aktualizacje niby coś zmieniły, faktycznie ruch uliczny jest trochę lepszy, ale mimo wszystko nadal sztuczny i napisany na kolanie.
@macio_944 Może przejście na nowy silnik im pomoże, bo ten autorski Red Engine nie nadaje się na nowe standardy, ogromne żyjące otwarte światy w grach. Ale tu jest obawa, że znowu będą musieli popełnić sporo błędów żeby się tego silnika nauczyć, no i zastanawia mnie optymalizacja na UE5, wszyscy wiemy co ten silnik może zaoferować i proces optymalizacji musi być cholernie trudny.
Ciekawe jakie wymagania będą przy GTA VI XD Coś czuję, że jakiś kosmos i mój PC zacznie płakać razem ze mną.
0
Która gra wg was prezentuje się lepiej jeśli chodzi o grafikę? RDR2 czy CP2077? :D
Grając przez ostatnie dni w RDR2 mam wrażenie jakby Rockstar wydał grę wczoraj, a Redzi dobre kilka lat temu. Odpaliłem przed chwilą Cyberpunka i nawet z wymaksowanym RT wypada o wiele gorzej jak dla mnie.
1
@cris2706 Breaking Bad trzeba przeboleć 1 sezon, który jest po prostu jak długie intro. Potem to pieprzone złoto, serial 11/10. Chciałoby się go zapomnieć żeby obejrzeć jeszcze raz.
2
@Kgorecki2500 Nigdy nie leciałem samolotem, ale planuję wakacje za granicą za rok i na samą myśl już mnie skręca XD Gdyby się dało i było to opłacalne przede wszystkim to wszędzie bym jeździł samochodem :v
1
@batoon To znak żeby grał w CS'a.
A tak serio to jak już nic nie pomaga to niech przeinstaluje system.
1
@Janas11224 Imo dwie pierwsze części Metro lepsze niż Exodus. Jeśli nie grałeś to polecam. Ogólnie klimat wylewa się z monitora w tej serii i za to ją lubię.
Szkoda, że Stalker przesunięty na bodajże grudzień 2023, ale niestety okoliczności są jakie są..
0
@Crystal37 Coś się chyba popsuło, bo u mnie też albo nie idzie albo 600kb/s xD
0
@Szklaner U mnie pokazuje 30 stopni teraz, 1.5h temu w aucie 36 xd
1
@pt9 Ciebie 3h, mnie 1.5 miesiąca :(
1
@MesQueUnClub_87 Odyssey. Ale jak już chcesz w to grać to przygotuj się na straszny grind, bo Ubisoft lubi w swoich grach coś popsuć, a w Odyssey bez odpowiedniego poziomu nie ruszysz fabuły później, więc będziesz zmuszony latać z pobocznymi zadaniami, które w większości są nudne i oklepane :D
30
@FC1899Barca I nagle wszyscy oburzeni, a najpierw ten gość jako pierwszy odepchnął jednego ochroniarza i pod koniec uderzył drugiego XD Dostał w mordę i po sprawie, na drugi raz nie będzie skakał.
1
@FC1899Barca to szpitalne jedzenie jest lepsze niż to "coś" :D
3
@endriuuu2 Jaki wstyd, o matko XDDD
0
@bartekvisca
Lekki SPOILER alert :D
Dla mnie jedna z topowych gier jakie kiedykolwiek powstały, ale dla fana 1 części jest spory niedosyt w jaki sposób rozegrali fabułę. Ja wiem, że miały być emocje ( i były zresztą ogromne), ale u mnie było to po prostu już później zdenerwowanie i nie mogłem przeboleć dlaczego chociażby nie dali graczom wyboru? Nie każdy byłby taką miękką fają jak Ellie :D
Part 1: 11/10
Part 2: 8/10
0
@Transu96 Nie no bez przesady, nawet fajnie chodzi :D 2 mecze i 4 gole póki co
0
@Transu96 Dobrze, że są tutaj fifowe wariaty, bo nigdy bym nie zobaczył ceny Roberta obecnie, a za Modeste na atak siedzi pięknie XD
1
@FC1899Barca Przecież to nie ma żadnego sensu xD A co z samolotami, które też zanieczyszczają środowisko? :D
1
@DonMatteo901 A Real robi transfery za 100 mln XD Oni są na prawdę w tak zajebistej sytuacji finansowej czy Tebas ma mokro na widok Pereza?
3
@AllBundy granie z kontry, spoko, tylko że to też trzeba umieć, a dostając 6 goli to jednak ciężkie do zrobienia. Ale żeby ludzie, którzy trenują po kilka godzin dziennie, grają w najlepszych lub liczących się klubach w swoich ligach nie potrafili wymienić kilku podań między sobą to jest jakiś dramat. Ja nie wiem czy jak przyjeżdżają na kadrę to mają pełne majty i zapominają jak się gra czy co. Przecież to zwykła lepianka z orlika gra lepiej piłką niż nasza reprezentacja
0
@Oskar00 Żadnej dodatkowej informacji nie było, awarii też nie. Fut Champions od początku totsów kończy się w środę rano, bo zaczyna się w piątek wieczorem. Dogrywałem w poniedziałek pod wieczór i było, że do końca zostało 1 dzień i 15h. Czyli do środy rano.
1
Komentarz usunięty
0
@macio_944 kurde pograłby człowiek w coś fajnego w końcu, bo wszystko co mnie interesuje już poprzechodziłem, a PC się nudzi w jakichś mmo i fpsach online :D
7
@Dundersztyc Tak, tylko że nawet jakby Leo tam ze 2 gole zdobył to przeszłoby to bez większego echa, a finał Portugalii z teoretycznie Ronaldo w składzie będzie wspominany przez następne 30 lat. I to jest taka różnica w dyskusji między nimi. Dużo osób ma problem z docenieniem klasy Messiego, a każde pierdnięcie Ronaldo jest wychwalane przez przynajmniej 2-3 tygodnie.
10
@Encore Na fb mi się trochę takich komentarzy przewinęło. Po wygraniu przez Leo Copa America to samo, bo przecież Ronaldo wygrał Euro. I co to jest CA w porównaniu do ME. Szkoda, że Ci ludzie nie widzieli, że wpływ Ronaldo na finał był praktycznie żaden i podniecali się jego skakaniem za linią przy trenerze XD Już nie wspomnę w jakich okolicznościach Portugalia w ogóle z grupy wyszła wtedy :D Wkurwia mnie takie coś po prostu niesamowicie. Sam potrafię docenić klasę Ronaldo, ale to co się wypisuje o Leo to jest jakiś absurd.
41
Ronaldo strzela 2 gole i zalicza asystę przeciwko Szwajcarii: "Bóg, najlepszy w historii, niesamowity".
Messi strzela 5 goli Estonii: "haha, Estonia, szkoda, że w PSG tak nie gra, pewnie znowu dostanie złotą piłkę za nic."
przecież to jest pojebane XDDD
1
@ObiektywnyKibic121 apetyt rośnie w miarę jedzenia, tak na prawdę nie wiemy jak byśmy się zachowywali zarabiając miliony. Może im te 2-3 mln robią różnicę, bo mają jakieś swoje zachcianki co chwile ;d
1
@Uukasz_93 Jakiś kolejny zjeb z chuliganki xD
0
Dwugłowy poszedł, oj znam ten ból xD