1

@MadryckiTroll Oby nie, zlepek gwiazd za masę kasiory XD Takie PSG cs'a jak dla mnie. Widziałbym go w jakims Liquid albo coś wyżej np Navi, ale w ukraińskiej organizacji może być problem z przestawieniem się na full angielski podczas gry.

2

@Rekker Na ten turniej. Spinx problemy z wizą. Ale po tym co on gra i pokazuje, że nadal umie klikać na tier 1 to będzie miał masę ofert po iemie

1

@Przemek2323 Tak na prawdę ciężko jakkolwiek ich porównać i nie ma to większego sensu. Kompletnie inne pozycje i zadania na boisku, inna charakterystyka. Nie wyobrażam sobie Lewego na pozycji Leo chociażby i Leo przyspawanego do pola karnego XD Jedyne co można powiedzieć, że są decydujący w swoich drużynach bardzo często

53

Jeden uścisk z Niemcem z Bayernu i już nie śpiewa hymnu. Ajajaj

1

@HighestInTheRoom Bardzo fajny sport, w którym w trakcie meczu praktycznie wszystko zależy tylko od Ciebie. Nie masz drużyny obok, nie masz Messiego, który Ci mecz wygra :D Też nie oglądam regularnie, ale mimo wszystko sprawia to sporo frajdy.

Ale rozumiem, ja np nie ogarniam jak ktoś może się jarać siatkówką, dla mnie nudy niesamowite, nawet naszą reprezentację mi się ciężko ogląda

1

Strach do kibla wyjść, bo się skończy w międzyczasie

0

Niesamowite ile błędów popełnia Amerykanka

1

@Joe_Pesci @AllBundy @barcelonaLM komentarz pół żartem, bo doskonale wiem ile ją kosztowało dojście do tego momentu, ale robi to co kocha i co sprawia jej przyjemność jednocześnie na tym zarabiając.

@AdamaTraore o przyszedł pan maruda. Idź się olejkiem wysmaruj :v

0

Idziesz do roboty na godzinę co 2 dni i wygrywasz siano o którym większość może pomarzyć XD Fajnie ma Iga :D

1

@Rust_Cohle w 21 wieku. Najwięcej wygranych z rzędu w historii to 74 bodajże. A do top 10 historii brakuje jej chyba 10 wygranych jeszcze.

7

Mam wrażenie, że z biegiem czasu na mecze tenisa chodzi coraz większe bydło. Kiedyś była kulturka, cisza przed zagraniami, a teraz losowo drą te ryje. Przed TV to irytuje, a co dopiero tych co akurat grają

0

@Hubsao Jak można było taki syf odstawić XDD

0

@FC1899Barca I stawiam, że to przed końcem tej całej tarczy xD

1

@DaPidejpi Początki pandemii to ja auto zalewałem do pełna gazem za 60 zł XD A za miesiąc pewnie gaz będzie po 5 zł, a benzyna za 13 jak tak dalej pójdzie i skończy się "promocja" :D U mnie 95 dzisiaj po 8.22

2

@Fenelon Wracałem z pracy, była za 7.80, 2h później tankuje, 7.89 XDDD Jutro będzie za 8, za miesiąc za 11 :D

2

@tomek8756 I teraz typ będzie miał szambo w głowie przez cały przyszły sezon i nie skupi się na graniu?XD Cudownie się zapowiada nasza obrona haha

0

@Roni/VEB To on dalej w tenisa gra? Myślałem, że to już full time streamer ;d

0

@FC1899Barca Gość wygląda identycznie jak mój były nauczyciel ze szkoły, co więcej, jest tak samo wkurwiający xD

0

@kampe Tego już nikt nie pamięta xD Ale jak Real przegra to przez 10 lat będzie gadanie, że zostali okradzeni z gola w 2022 roku. Co tam, że po prostu sędzia zinterpretował to jako przypadkowe zagranie i spalony jest prawidłowy. W sumie co by nie pokazał byłaby to decyzja z której by się wybronił

1

@Pilka_jest_okragla po prostu wzrost i zasięg rąk robi swoje. Taki bramkarz nie musi umieć grać nogami :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 nawet tak nie mów xD

2

@Uukasz_93 Wprowadzania emocji chyba tylko wtedy kiedy Real strzela gola XD Szanujmy się, jak City strzeliło gola albo mieli 100% sytuacje to gość siedział cicho albo opowiadał o byle czym. I to nie jest jedyny przypadek

0

Liverpool spacer do finału LM. No szczególnie w półfinale z Villarealem na wyjeździe :D

0

@barcelonaLM Sympatyk Realu, a obok niego kibic Barcelony XD Niezłe szambo będzie na komentatorce coś czuje

0

@Maurolkit To dawaj na asury na securze

0

Symulacja w fifie 2:1 dla Liverpoolu. Mogłoby tak być :D

0

@barcelonaLM skurwysyństwo. Dobrze, że lato idzie to benzyny może zaleje raz na 2 miesiące

0

@Roobo A u mnie Liverpool bierze 1 połowę, a Real odpala się w drugiej i wygrywa. Kurs 40, za 30 zł zagrane XD

1

Fajny łamaczek na jutro, Liverpool wygrywa 1 połowę, Real cały mecz. Kurs 40 :D Za drobne można się pokusić.

1

@Nano22 Jak dobrze pamiętam to Messi przy każdym nowym kontrakcie chciał ogromne podwyżki. Leo już dawno nie jest tym grzecznym i nieśmiałym chłopcem za jakiego był uważany :D

Ogromny szacunek za to czego dokonał w Barcelonie, w jaki sposób się odpłacił po tym jak go wzięli do siebie, ale gdyby nie Bartomeu to Leo zarabiałby u nas pewnie z 200mln euro co byłoby ogromną przesadą i nadal bylibyśmy od niego zależni. Koniec końców dobrze, że odszedł, ale chciałbym żeby wrócił na jeden sezon i dostał pożegnanie na jakie zasługuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?