1

Czas dziala na nasza korzysc czytacie to hahah nic sie nie martwym skoro Bayern sie podda to i Liverpool sie podda i odda go za 50 baniek. To jest taktyka negocjacyjna Deco :)

0

@Kindzol zeby kliki sie zgadzaly tylko po to i zeby nas od rana wszystkich wkurwic bo po co innego?

0

@martool2 nikt za nic jeszcze nigdy nie zaplacil aspiracjami wiec nie rozumiem o czym mowisz. Nie tylko wybitni ludzie maja aspiracje Ter Stegen tez ma aspiruje do dostania kasy kotra mu sie nalezy i do bycia blisko dzieciakow.

3

@artur_26 dokladnie, to sa jakies bzdury. Nie kupilismy goscia za 58 a kupimy za 100 hahaha

1

@slayer za 40 baniek wiekszosc ludzi na swiecie mogloby siedziec latami hahahahgah

0

@zibi wiem wiem tylko chodzilo o drinka podawanego orzez karla, raz w zyciu poczulbys sie jak facet

0

Gosc wlozyl maksymalny wysilek zeby sie wyleczyc i grac za co ma placone rozumiecie hahahahaha

0

@zibi jezeli dla ciebie karzel podajacy drinka to atrakcja to gratuluje kol3dze hahaha

4

@Hadim a co najgorsze skonczony umyslowy impotent.

3

@LinekMichal ale on ma klub I kontrakt to czego ma szukac. Jak klub chce mu placic mniej kasy kusi mu znalezc gdzieś miejsce i tyle

0

@Wiktor91 ja po twoim.poscie widze ze specialnej troski jestes

0

To pewnie pomysl jegk starego hahaha on moze pilke kopac potrafi ale mentalnie to jest dno totalne.

3

@Greenalley mialby 45min samolotem ????

0

@hubertbro17 hahahahahahahahaha Ty chhba nie czytasz co pisza

1

Jedyne czego sie dowiedzialem to to ze 15 ma wasa. Dzieki za zdjecie. Swietny artykol :)

0

@oZinho watpie aby podpisywali z nim nowy kontrakt prawie co roku gdyby mieli go za smiecia

0

@Values chlopie ja od 93 Barcelonie kibicuje wiec ochlon dziecko. Jaki bialsku ty przygłupie totalny hahahaha czy naprwde kazdy z odrobina rozasadku obrazu jest kibicem rywal ty oglupialy do reszty nieudarze hahahaha

0

@Bernard777 zejdzie jak mu przestana placic co ma zapisane w kontraktach. Naprawde nie uwierze ze zrezygnowalbys z 40 baniek ktore by Ci sie zwyczajnie nalezaly. Pozdro

0

@slayer mozesz miec racje :)

0

@Values a potem wygrywa lige mistrzow wiemy wiemy ????

0

@kinioo albo puste porfele ????

2

@Bernard777 najbardziej mnie smieszy jak ktos tutaj na czacie mowi doroslemu typowi jak powinien sie zachowac hahaha

0

@Spacedragon ale nie jest smieszne troche to ze sztab specialistow ktorych kazdy sportowiec na tym poziomie ma na peczki nie sprawdzil co sie dzieje?

0

Faktycznie czupryna jakas taka przerzedzona ahahahaha

2

@Arcybiskup napisal ktos ze szczurem w awatarze new dnia powiasam wam

0

Doskonale zna jego sposob b
pracy no blagam hahahahahaha ????

0

@Values ale on wychodzi z założenia ze skoro on chce zostac a klub go nie chce to dalej chce kasę. Z tym dbaniem o dobro Barcy to pilkarze najczęściej dobrze wychodzą na zdjęciach ;)

0

@Values I znowu jakies dziecko pelne uczuc :) chlopie ktos z klubu tak wycenil jego umiejetnosci i przydatnosc dla klubu. Dorosnij i opowiedz z milosci dla kogo Ty przcujesz.

0

@addept ale jak robisz cos po cichu i efektow nie widac musisz zacazc gadac zeby ludzie nie mowili ze jestes do bani

3

@Demazo ale nie trac czasu na tłumaczenia, nie zrozumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?