PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@lucas75 75 to musi byc iq skoro nie rozumiesz co to jest kontrakt. Jaka sila? Skonczy sie kontrakt, nie przedluza albo ktos go kupi, pilka nozna musisz interesowac sie od wczoraj wieczorem.
0
@KibicBarcy84 sprzedajmy go dzisiaj dlatego że tobie sie nie podoba a bramki bedzie nam Olmo strzelał.
1
@Lionel_Messi10 na dzień dzisiejszy stan rzeczy jest taki że to Ty gdybasz bo żadnej oferty nie ma i Lewy gra na ta chwile u nas.
2
@Lionel_Messi10 napewno problem w tym ze ten ktoś nie gwarantowałby połowy bramek Lewego
2
@Hadim i za 40 baniek kogo byś kupił? No powiedz kogo?
2
@ShawnC dokladnie, ale dzieci bede sie pultac i krzyczeć zeby go sprzedać hahahah
1
@KibicBarcy84 jak ja 3 lata starszy od Ciebie jestem ahahahaha i faktycznie dobra 9 nie może być gwarancja bramek hahahah co za oszolom
0
@KibicBarcy84 gdybys sie orientowal w sytuacji klubu wiedzialbys ze nie mam nic do powiedzenia hahahah. Po drugie jezeli myślisz że sprzedamy go za 30 baniek a potem za to kupimy kogos kto będzie gwarantował 30-40 goli w sezonie to jestes naiwynym dzieckiem.
1
@Litman i zostac z Olmo na 9 genialnie. To jakieś 30-35 goli mniej hahahahaha
2
@musli1989 a ty dalej durniu wypchnalbys go sila. Potem zostal z Olmo haha ktory goli strzeli moze 7. Super pomysl jeszcze sie przypierdol do Aneczki gluptasie :)
0
@selstei za to sprzedadza go za kase o ktorej my mozemy tylko snic sprzedajac ;)
2
@Guillegavira I sam fakt ze nie przeszedl tej weryfikacji w zadnym mocniejszym klubie swiadczy ze nadaje sie wlasnie do ligi wielbladziej ;)
0
@catalanian09 bo chce najlepsza z mozliwych opcji wybrac a nie pierwsza lepsza? Dziecko zebys ty sie kiedys tka cenil :)
0
@Carlosss Messiemu co pol roku nowy kontrakt dawali wiec wychodzi na to ze jednak...
2
@partymaker I pewnie wlasnie tak zrobia
0
@JohnKennedy chyba tylko jak mu ktos podstawi taboret
0
@PJ777 kolejny oszolom :)
0
@Barca_Big_Moment a kto by tak nie powiedzial ????
0
@torondirn hola hola ale kto chcial tego pilkarza zanim bartolololo go zatrudnil?
2
@BarcaKings965212 I jak im parę bramek wladuje ???? a koniec końców wyjdzie polowa kasy ktora trzebaby bylo zaplacic za Nico
0
@4Fabregas4 ja myślę że jemu brakowało przedewszystkim doświadczenia plus charakteru. Nie każdy świetny pilkarz musi być trenerem
0
Hahahahahah co za dziecko refularnie to chyba stqrzy spania Ci odmawiali...
0
@4Fabregas4 sorry ale Fontem nadal trenerem bylby Xavi k bylaby to tragedia.
1
@Kismeth plus chrakter kompletnie do bani ale miejmy nadzieje ze sie mylimy
0
@4Fabregas4 ja rozumiem i nie bede sie sprzeczal jednak Font to duzo gorsza opcja. Wiec moze nie najlepiej ale nie najgorzej, jak z Lewym w ataku ;)
2
W tym samym artykule ze juz końcówka a na koniec ze Barca gotowa ruszyc, nic tylko sie spawiować.
0
@4Fabregas4 o Victor Font po polsku sie nauczyl :)
2
@addept I glupi pewnoe tez nie sa na tyle
23
On tydzien temu byl w zyciowej formie gotow walczyc o miejsce w bramce to sa jajca
0
@mkl87 nie ma zadnych watpliwosci bo oni tej kasy zwyczajnie nie maja