0

Tak glupi pomysl ze pojecie przechodzi

0

@Herbert na kase na juz i na nic innego.

4

@lithotripter i wtedy za Lewym zatęsknimy dopiero

1

@Marek_z_Marek mój komentarz tez byl dla beki, nie odgadłeś mojego wieku dla beki dzieciaku :)

0

@Marek_z_Marek nie śmieszniej niż byc Markiem z marek ;)

0

@KaammiilM1206 taaak hahahaah w Lechu albo w Legii hahaahaha co in y tam robił?

2

@Kubsoleon w kontekście teoretycznie ostatniego kontraktu różnica jest dosyć spora.

5

@Guillegavira ale daj mu spokój ludzie tutaj nie potrafią dwóch kropek polaczyc, nie ma co sie denerwować.

5

@Azi czyli dokladnie to samo za co teraz karcony jest Ter Stegen hahaha

0

@Hadim taaaaaaaaaaaaa

2

@tomek1656 tylko problem polega na tym ze on moze sobie byc skreślony, argumentów w stylu że podpisali innych przed kontuzja więc mogli ogarnac mu z ręki nie wytracimy, plus kto przedłużył z nim kontrakt? Wychodzi na to ze mimo naszej niechęci do goscia i tego unoszenia sie honorem sugerowanego tutaj tak często jest to tylko i wyłącznie wina zarządu.

0

@Faro chyba żartujesz :)

1

@SenoX ale jaki mobbing skoro w kadrze są lepsi bramkarze? Kto udowodnić ze gosc po operacji pleców jest w lepszej formie niz Garcia czy Wojtek?

0

Z gwarantem z Kongo nie będziemy mieli żadnych problemów hahahahaah

1

@rumilas podpisał kontrakt to co ma zapisane takasa robic? Niech sobie robi co chce byle dla nas już nie zagrał.

1

@el_dbano dokladnie hahaha ale większość tutaj w zyciu kieruje sie tylko honorem ahahahahahaha to w jakiej jesteśmy sytuacji z Ter Stegenem jest tylko i wylacznie nasza wina

1

Dopiero co z wakacji wrocili i juz zmeczeni, 4h w autokarze robi swoje.

0

@Kilotopy pewnie, chodziło mi o to że za nazwisko mógłby grac Rashford który dopiero przyszedł. Ter Stegen gra za zaslugi bo przyczynił sie do tego co z nim wygraliśmy. Ale faktycznie moze to to samo.

0

@Kuczek musisz ublizac jebany śmieciu?

0

@LinekMichal tez nie nie znoszę ale jednak rozumiem że może czuć sie źle potraktowany i skoro ma kontrakt to ina ma wszystkie karty w ręku. Kase i tak dostanie bo mu sie zwyczajnie należy. A to czy zagra z repra mam w dupie.

0

@lucca87 czytales co Deco opowiadal prasie? Za jakie nazwisko? Ile z nami jest i ile wygral z nami tytulow? O czym ty mowisz ???? rozumiem ze zadna z niego legendary ale mowienie ze wszystko ma za nazwisko jest poprostu dziecinne.

2

@MirusAmisz nie moze bys tak ze legendary nazywa sie Puyola i Ter Stegena, poprostu sie nie da

2

Jak on mial odejsc bez grymasow po tym jak byl potraktowany przez Deco :) ja sie zupelnie nie dzisie, a tej bajki dla dzieci o szacunku dla klubu mozna miedzy bajki wsadzic.

0

@Namix I brak checie zmiany otoczenia ze wzgledu na dziecko to coś dziwnego? To nie ego a to jaki dostal kontrakt wcześniej.

0

@Namix zamiast piac przez pol roku i rozmawiac z prasa o planqch Deco tluczek mogl siedziec cicho ale ego nie pozwolilo mu zalatwic sprawy jak trzeba wiec prul sie prasie. Jezeli dla Ciebie to nie jest amatorka to gratuluje!

0

@Mavcin1980 ale co maja rozwazac jak zawodnik moze powiedziec wtedy w dupie mam zlstaje mam 2 lata kontraktu. My zawsze sprzedajemy w promocji bo inaczej nie umiemy.

1

Tego sie czytac nie da. Nie na sprzedaz ale rozwaza jak wplynie dobra oferta. Co to jest za przekaz wpgole hahahahaha

4

Tomaszewski to pojecie ma o zasuwaniu co trzy dni hahahahahahah

0

@RC28 dla mnie Tesla i Microsoft sa na sprzedaż ????

7

@lucas75 75 to musi byc iq skoro nie rozumiesz co to jest kontrakt. Jaka sila? Skonczy sie kontrakt, nie przedluza albo ktos go kupi, pilka nozna musisz interesowac sie od wczoraj wieczorem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?