Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pochettino na trenera Arsenalu jeśli Fabregas nie będzie chciał = tak tak tak. @mekston @Czajka90 @Eklerek @Kessie
0
@Filipem kręcę zegarkiem
4
Uwielbiam gdy ktoś czeka na zamówienie w maku i wtedy wyciągam swój nadgarstek żeby zaprezentować tudora
3
@Kessie nie oglądam
2
@mekston oznacz też @Encore
0
@MessiForeverTheBest kiedyś chodziłem w rolkach
5
Hahaha, jakiś typ spod biedry prosił mnie żebym mu kupił browarka, nie kupiłem mu browarka, ale kupiłem tudora
0
@NeroTFP1 a Zieliński też nie był droższy wtedy niż Auba?
0
@TR3YWAY ubrania markowe to podstawa udanego treningu!
3
@July_6_BcN zobacz to @Encore żonę dla Ciebie znalazłem. Zapisuj to @mekston
4
@lithotripter Popitek12 duży biceps
0
Ile miesięcznie wydajesz na ubrania? U mnie pod tym względem bez rewelacji
1
@gumaz cała rodzina u mnie Po
1
@mekston po co go promujesz? Zgłoszone
5
Dziś na siłowni byłem, ale nie zrobiłem treningu, zamiast tego wygodne pufy, whisky, szlugi i Netflix. Było ostro i ciekawie, jutro wracamy do trenowania
0
@Encore chcę żebyś wiedział jak będzie wyglądał świat jeśli zawiedziesz!
2
@TR3YWAY miłego dnia życzę i pysznego kurczaka w czekoladzie
3
Jeśli chodzi o naturali w Polsce to @TR3YWAY może być najsilniejszym. Ale co to za osiągnięcie
0
@July_6_BcN no przecież kobiety nie wybiorę na swojego następcę. Wracaj do kolejki i licz że @Encore zawiedzie
1
Gdybym został booker resylmani to jako walka otwarcia byłoby The Rock vs Danhausen, 4 sekundy. @PatrychoO
1
@gumaz ja na naturali uważał
6
Oficjalnie @Encore został moim uczniem o następcą. Duży szacunek
10
@Herato jak tylko poczują że prawdziwy trener i mężczyzna Fabregas jest na wyciągnięcie ręki to wywalą
1
@Encore ok. A co jeśli przez robienie misji pobocznych nie będzie można robić misji fabularnych?
2
@July_6_BcN pójdę gdziekolwiek płacą
0
@Encore Encore jak grasz w jakąś grę fabularną to robisz misje poboczne czy fabularne?
PS też lubię tenis i Alcaraza ale wolę Sinnera
4
Najgorzej to jak jutro idziesz do kina na wszystkie filmy
2
@July_6_BcN wyciągasz koszulki CR7 na stół. Goat jest tylko jeden
4
@Encore postawię całą kartę dań. Mam propozycję. Mundial 2026, wchodzisz w to?
9
@Encore jutro o 16:00 w maku w złotych tarasach, mamy do pogadania. Będzie ciekawie. Zapłacę za jedzenie