3

Pochettino na trenera Arsenalu jeśli Fabregas nie będzie chciał = tak tak tak. @mekston @Czajka90 @Eklerek @Kessie

0

@Filipem kręcę zegarkiem

4

Uwielbiam gdy ktoś czeka na zamówienie w maku i wtedy wyciągam swój nadgarstek żeby zaprezentować tudora

3

@Kessie nie oglądam

2

@mekston oznacz też @Encore

0

@MessiForeverTheBest kiedyś chodziłem w rolkach

5

Hahaha, jakiś typ spod biedry prosił mnie żebym mu kupił browarka, nie kupiłem mu browarka, ale kupiłem tudora

0

@NeroTFP1 a Zieliński też nie był droższy wtedy niż Auba?

0

@TR3YWAY ubrania markowe to podstawa udanego treningu!

3

@July_6_BcN zobacz to @Encore żonę dla Ciebie znalazłem. Zapisuj to @mekston

4

@lithotripter Popitek12 duży biceps

0

Ile miesięcznie wydajesz na ubrania? U mnie pod tym względem bez rewelacji

1

@gumaz cała rodzina u mnie Po

1

@mekston po co go promujesz? Zgłoszone

5

Dziś na siłowni byłem, ale nie zrobiłem treningu, zamiast tego wygodne pufy, whisky, szlugi i Netflix. Było ostro i ciekawie, jutro wracamy do trenowania

0

@Encore chcę żebyś wiedział jak będzie wyglądał świat jeśli zawiedziesz!

2

@TR3YWAY miłego dnia życzę i pysznego kurczaka w czekoladzie

3

Jeśli chodzi o naturali w Polsce to @TR3YWAY może być najsilniejszym. Ale co to za osiągnięcie

0

@July_6_BcN no przecież kobiety nie wybiorę na swojego następcę. Wracaj do kolejki i licz że @Encore zawiedzie

1

Gdybym został booker resylmani to jako walka otwarcia byłoby The Rock vs Danhausen, 4 sekundy. @PatrychoO

1

@gumaz ja na naturali uważał

6

Oficjalnie @Encore został moim uczniem o następcą. Duży szacunek

10

@Herato jak tylko poczują że prawdziwy trener i mężczyzna Fabregas jest na wyciągnięcie ręki to wywalą

1

@Encore ok. A co jeśli przez robienie misji pobocznych nie będzie można robić misji fabularnych?

2

@July_6_BcN pójdę gdziekolwiek płacą

0

@Encore Encore jak grasz w jakąś grę fabularną to robisz misje poboczne czy fabularne?
PS też lubię tenis i Alcaraza ale wolę Sinnera

4

Najgorzej to jak jutro idziesz do kina na wszystkie filmy

2

@July_6_BcN wyciągasz koszulki CR7 na stół. Goat jest tylko jeden

4

@Encore postawię całą kartę dań. Mam propozycję. Mundial 2026, wchodzisz w to?

9

@Encore jutro o 16:00 w maku w złotych tarasach, mamy do pogadania. Będzie ciekawie. Zapłacę za jedzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?