Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore nie denerwuj mnie
6
Najgorzej jak zapraszasz dziewczynę na koncert Kanye a ona odmawia.
1
@Pedri16Future i tylko jedna sensowna opcja
1
@gumaz złote tarasy
0
Koncert. Tak czy nie?
13
@Giwera lepiej z moich przepisów korzystać to może się schudnie i zrobi się formę. @mekston @July_6_BcN @Encore @Kessie @PatrychoO
1
@gumaz no niestety od 9 maja 2022 już 18 lat nie mam. Ale Fermin tego dnia jeszcze miał
0
W następnych wyborach parlamentarnych mój głos będzie razem
0
Gabigol. Tak czy nie?
4
@gumaz przed samym sobą głównie. Ale każdy z nich dostanie na start czapeczkę gucci
10
Trochę pieniędzy wydałem, ale zatrudniłem 7 nowych ochroniarzy.
3
@mekston w dzień zarabiam tyle co on w rok pewnie
0
@NeroTFP1 co niezmienia faktu że Flick przegrywa nam wygrane mecze odczasu do czasu
1
@Giwera teraz będzie średnia 67, ale wygra bo Cena zagra na średniej 69
2
@majkiii tylko mój dwa dni młodszy brat Lopez
2
@majkiii mam w reprezentacji jednego kolegę
3
@majkiii planuję na ruletsonie na sam koniec właśnie all in iść na zielone. Ale jakiś czarny Jacek może wpadnie jeszcze.
@MessiForeverTheBest szczepiłem się zanim ktokolwiek z was usłyszał o koronie
@July_6_BcN wątpię że zobaczysz gdzieś transmisje z kasyna
6
Jedyny mój cel na mundial, to jechać do kasyna do Vegas i zarobić. Oby i mi się udało zarobić i goatowi wygrać mundial
0
@Faro na tak raz podszedłem do Argentynki, podchodzę do niej i mówię jej: ale masz wiadomo co. Hehehe Siuuuu. Zapisuj to @mekston
4
@blakkudium też mam w planach kupić jeden klub.
17
@TR3YWAY naturalnie to można na kiblu siedzieć. Nie znam żadnego napakowanego naturala
0
@Aequlibre no to tym bardziej Alvarez
3
Czyli mamy 4 kandydatów do Złotej piłki. Gyokeres, Hory Kane, Alvarez i Dembele. Dla mnie decyzja jest prosta. @Encore
1
@Karol145 u mnie zawsze: I made it, written in the stars i P.Diddy xd. Ale to pewnie przez sentyment
0
@Frimpong zrobić hatryka
0
@Karol145 ale on mały jest
0
Niedługo Alvarez pokaże mężczyznę Gyokeresowi. Atleti po zwycięstwo!
0
Real odpadł to koniec.
0
@lucas/catalan po co on to zrobił?
2
@mekston to taka strategia. Jak w cs kiedyś grałem. @Encore