1

@Encore nie denerwuj mnie

6

Najgorzej jak zapraszasz dziewczynę na koncert Kanye a ona odmawia.

1

@Pedri16Future i tylko jedna sensowna opcja

1

@gumaz złote tarasy

0

Koncert. Tak czy nie?

13

@Giwera lepiej z moich przepisów korzystać to może się schudnie i zrobi się formę. @mekston @July_6_BcN @Encore @Kessie @PatrychoO

1

@gumaz no niestety od 9 maja 2022 już 18 lat nie mam. Ale Fermin tego dnia jeszcze miał

0

W następnych wyborach parlamentarnych mój głos będzie razem

0

Gabigol. Tak czy nie?

4

@gumaz przed samym sobą głównie. Ale każdy z nich dostanie na start czapeczkę gucci

10

Trochę pieniędzy wydałem, ale zatrudniłem 7 nowych ochroniarzy.

3

@mekston w dzień zarabiam tyle co on w rok pewnie

0

@NeroTFP1 co niezmienia faktu że Flick przegrywa nam wygrane mecze odczasu do czasu

1

@Giwera teraz będzie średnia 67, ale wygra bo Cena zagra na średniej 69

2

@majkiii tylko mój dwa dni młodszy brat Lopez

2

@majkiii mam w reprezentacji jednego kolegę

3

@majkiii planuję na ruletsonie na sam koniec właśnie all in iść na zielone. Ale jakiś czarny Jacek może wpadnie jeszcze.
@MessiForeverTheBest szczepiłem się zanim ktokolwiek z was usłyszał o koronie
@July_6_BcN wątpię że zobaczysz gdzieś transmisje z kasyna

6

Jedyny mój cel na mundial, to jechać do kasyna do Vegas i zarobić. Oby i mi się udało zarobić i goatowi wygrać mundial

0

@Faro na tak raz podszedłem do Argentynki, podchodzę do niej i mówię jej: ale masz wiadomo co. Hehehe Siuuuu. Zapisuj to @mekston

4

@blakkudium też mam w planach kupić jeden klub.

17

@TR3YWAY naturalnie to można na kiblu siedzieć. Nie znam żadnego napakowanego naturala

0

@Aequlibre no to tym bardziej Alvarez

3

Czyli mamy 4 kandydatów do Złotej piłki. Gyokeres, Hory Kane, Alvarez i Dembele. Dla mnie decyzja jest prosta. @Encore

1

@Karol145 u mnie zawsze: I made it, written in the stars i P.Diddy xd. Ale to pewnie przez sentyment

0

@Frimpong zrobić hatryka

0

@Karol145 ale on mały jest

0

Niedługo Alvarez pokaże mężczyznę Gyokeresowi. Atleti po zwycięstwo!

0

Real odpadł to koniec.

0

@lucas/catalan po co on to zrobił?

2

@mekston to taka strategia. Jak w cs kiedyś grałem. @Encore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?