Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Guler będzie final bossem dla Alvareza e starciu o złotego piłksona
0
@mekston to jest karny
1
Dużo goli dzisiaj
6
Pięknie mi testosteron urósł przez ostatnie dwa tygodnie.
0
@Eklerek mocarz romper
3
@macio_944 3.8
@FcPortoFan1999 Gyokeresa
5
Do meczu zamawiam kebaba i jem chipsy maczane w mleku
3
@Kgorecki2500 to zajmij się dziewczynami w swoim wieku i zgłoszone. Tym razem @mekston tego nie zapisuj, ale niech zapisze to @FcPortoFan1999 i zapisz to @mekston
9
Jeśli Real Madryt dziś przegrał to odpadł z ligi mistrzów. Zapisuj to @mekston
4
Dziś Szwedzki hatryk będzie
1
Real Madryt vs Bayern. Tak tak tak. Będzie mecz
0
Ech. Ferran wróć.
2
@Encore komu kibicujesz Encore? Zapisuj to @mekston
1
@ViscaelBarca2007 jeśli oszukają Alvareza to się uda.
0
Dobra koce przygotowane, muzyka z lotra szair i świeca, i można się chować przed Alvarezem
1
@Kessie nie oglądam tego niby meczu
2
@Derean Fabregas to trener.
3
Ale skład Flick wystawił dobry na ten mecz. @blakkudium @Kessie
2
Panie Flick drobna sugestia, może Ferran na po?
1
@Safrani niestety nie mogę powiedzieć jaki będzie wynik bo się nie spełni
@Encore Mendes jest skrzydłowym
2
Dziś PSG przegra mecz po błędach piłkarza Vitinha i piłkarza Nuno Mendes
4
@Bolton że co Element?
3
@macio_944 i tak nie mogę napisać bo wtedy się nie spełni
3
Wyśniłem cały przebieg dzisiejszego meczu. Wiem jakim wynikiem to wszystko się zakończy
1
@PatrychoO Gunther kończy karierę obłudy
2
@blakkudium tu Jest Polska! I Ewentualnie Argentyna! Pisz po Polsku albo Argentyńsku. A za Portugalski jest zgłoszone
0
@michaleu jakaś lepsza g klasa. Nie znam się niestety ale muszę kupić
@July_6_BcN podratujeez trochę mój budżet ze swojej pensji? Ubranka muszę kupić
2
@MessiForeverTheBest jakbym rządził Arsenalem to poszedłby rozkaz że Arsenal musieć przekazać 10 punktów dla Kogut
3
@macio_944 ja czasem sobie wynajmuję autobusy, kiedy ktoś przez internet mnie wyzywa to wtedy zbieram ekipę z 50 osób i jedziemy w odwiedziny
0
@Eklerek oglądasz koguty?