Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pytanie do wszystkich płci. Podoba wam się Popitek?
1
@PatrychoO to będziesz musiał oglądać jak Triple H udaje że niby myśli i podejmuje jakoś decyzję. On to może maks zdecydować co na obiad zjeść
0
Kiedy w końcu Fermina wystawi
1
@blakkudium nie oglądam tego
0
@mr Barca bo oglądanie Arsenal to taki sam wstyd jak oglądanie Real
3
@Eklerek kłopoty w raju? Pozdro
5
Brawo Rodri. Ostra grać. Dawać chłopaki jechać z nimi, ostre faule mają być.. oby chłopaki z Mediolanu też ostre fałle dziś robili jazda jazda
0
@mekston co w przypadku dwóch przegranych?
0
Dziś przeciwnikiem mojego ulubionego trenera będzie Ansu Fati
2
Nie oglądałem jeszcze nowego sezonu unreal ale patrząc po relacjach na twiteruku kolejna kompromitacja Triple H. W pierwszym sezonie lubiłem jak niby dyskutował z innymi odnośnie scenariusza i że ma coś tam do powiedzenia. @PatrychoO
1
@blakkudium wiesz że ich trener to były piłkarz też Chelsea też Fabregas
0
@MessiForeverTheBest nie powie tak. Ale zgadzam się
1
Nie wierzę w żadne słowa Triple H. @PatrychoO
7
Jakiego koloru koszulkę masz teraz na sobie? Ja turkusowa
1
@Laminedependencia światopogląd w 96 procentach się zgadzam, gospodarka ekonomia nie nie nie
3
@Frimpong ja właśnie jestem niezadowolony z wypłaty dlatego ją oddaję
Gorzej @mekston ale prawie trójka z przodu jest. Zawiodłem
4
Stawiam wypłatę styczniową że Real Madryt - trener Arbeloa wygra ligę mistrzów
2
@Kozinho. I potem minus 8cm w biceps
3
@FcPortoFan1999 praca 14 godzin dziennie minimum. @gumaz mało mam to fakt
1
Sen jest dla słabych.. Jak można spać dłużej niż do piątej(to już przesada). Śpiąc te dwie godziny dłużej niż powinieneś tracisz czas który możesz wykorzystać na zarabianie pieniędzy
0
@Criss18Barca a gdzie Fermin?
0
Czerwona kartka za ten faul powinna być
1
@Adran360 które miejsce Ronaldo?
0
@barcelonaLM Maroko zbyt silne jest
1
@MessiForeverTheBest skoro tytuł to nie Arteta
1
@Laminedependencia siebie niech Flick wystawi na LS... Powoli nam dość
2
@blakkudium no i wieczór spędzę oglądając coś innego
0
@gumaz oby bliska mojemu sercu konkurencja. Bieg na setkę
2
@gumaz mało. Zdecydowanie za mało. Na godne życie nie starcza.
0
Dziś wszyscy kibicujemy dla Maroko. @mekston