4

Pytanie do wszystkich płci. Podoba wam się Popitek?

1

@PatrychoO to będziesz musiał oglądać jak Triple H udaje że niby myśli i podejmuje jakoś decyzję. On to może maks zdecydować co na obiad zjeść

0

Kiedy w końcu Fermina wystawi

1

@blakkudium nie oglądam tego

0

@mr Barca bo oglądanie Arsenal to taki sam wstyd jak oglądanie Real

3

@Eklerek kłopoty w raju? Pozdro

5

Brawo Rodri. Ostra grać. Dawać chłopaki jechać z nimi, ostre faule mają być.. oby chłopaki z Mediolanu też ostre fałle dziś robili jazda jazda

0

@mekston co w przypadku dwóch przegranych?

0

Dziś przeciwnikiem mojego ulubionego trenera będzie Ansu Fati

2

Nie oglądałem jeszcze nowego sezonu unreal ale patrząc po relacjach na twiteruku kolejna kompromitacja Triple H. W pierwszym sezonie lubiłem jak niby dyskutował z innymi odnośnie scenariusza i że ma coś tam do powiedzenia. @PatrychoO

1

@blakkudium wiesz że ich trener to były piłkarz też Chelsea też Fabregas

0

@MessiForeverTheBest nie powie tak. Ale zgadzam się

1

Nie wierzę w żadne słowa Triple H. @PatrychoO

7

Jakiego koloru koszulkę masz teraz na sobie? Ja turkusowa

1

@Laminedependencia światopogląd w 96 procentach się zgadzam, gospodarka ekonomia nie nie nie

3

@Frimpong ja właśnie jestem niezadowolony z wypłaty dlatego ją oddaję
Gorzej @mekston ale prawie trójka z przodu jest. Zawiodłem

4

Stawiam wypłatę styczniową że Real Madryt - trener Arbeloa wygra ligę mistrzów

2

@Kozinho. I potem minus 8cm w biceps

3

@FcPortoFan1999 praca 14 godzin dziennie minimum. @gumaz mało mam to fakt

1

Sen jest dla słabych.. Jak można spać dłużej niż do piątej(to już przesada). Śpiąc te dwie godziny dłużej niż powinieneś tracisz czas który możesz wykorzystać na zarabianie pieniędzy

0

@Criss18Barca a gdzie Fermin?

0

Czerwona kartka za ten faul powinna być

1

@Adran360 które miejsce Ronaldo?

0

@barcelonaLM Maroko zbyt silne jest

1

@MessiForeverTheBest skoro tytuł to nie Arteta

1

@Laminedependencia siebie niech Flick wystawi na LS... Powoli nam dość

2

@blakkudium no i wieczór spędzę oglądając coś innego

0

@gumaz oby bliska mojemu sercu konkurencja. Bieg na setkę

2

@gumaz mało. Zdecydowanie za mało. Na godne życie nie starcza.

0

Dziś wszyscy kibicujemy dla Maroko. @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?