Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore ale Flick nigdy nie przyzna
2
Ale ta porażka z czekoladnikiem z San Sebastian psuje bilans Bayernu
0
@Arkon kraj wroga! Pozdrawiam serdecznie
0
@FcPortoFan1999 a Sudan?
0
Gdybyś mógł zdecydować w jakim kraju się rodzisz? Jaki kraj wybierasz?
1
@PatrychoO po co tv oglądasz?. wyłącz TV włącz myślenie
1
@July_6_BcN gol który Arbeloa zabrał Ronaldo i Michał Kwiatkowski ponferada 2014. Triplet
0
@July_6_BcN skąd pomysł na nikensa? Czy lipiec to ulubiony miesiąc
0
@Eklerek Fabregas jakby objął kluba w premier league to może dałby radę wygrać
2
@Comentateiro Arteta też przegrywa.. premier league hahaha
1
@FcPortoFan1999 ech. Nawet się oznaczyć dobrze nie sa
10
Rambla... Przez kobiety dochodzi do tragedii... Chłopak miał 28 lat wysoki przystojny i zarobki duże własna firma. Pewnego dnia przyłapał swoją żonę na zdradzie... Chłopak tego nie wytrzymał. A że miał dużo pieniędzy to wszedł w internet i kupił koszulkę Realu Madryt i teraz wykłóca się po internetach o 15 lig miszczów, firma upadła. Dramat @July_6_BcN
5
Najgorzej to jak oglądasz stare zdjęcia z gimnazjum i przypominasz sobie jak byliście blisko..
3
Guardiola dziś przegrał a Arbeloa dziś wygrał.. Czyżby przekazanie pałeczki? Oby inny hiszpański trener podzielił dziś los Guardioli
9
Lepiej płakać w Gucci niż cieszyć się w tanim dresiku. Zresztą z czego tu się cieszyć
3
@Kessie nigdy go nie lubiłem
1
@FcPortoFan1999 pogratuluj bandzie Drugiego miejsc zwycięstwa premier league. Hahaha @mekston zapisuj to
1
@FcPortoFan1999 dramat bo cierpię mentalnie przez tych nieudaczników w piłkę grać nie umią
0
@Encore był kiedyś piłkarzem
1
Jak ta banda nieudaczników ma wygrać premier league... Dramat. Emery następny wielki spec a kluczowy mecz musiał przegrać. Dramat
0
@Frimpong niech bierze Gyokeresa
0
Cristiano Ronaldo to Arsenal here we go
0
@Eklerek nie zmienia to faktu że Arsenal znowu nie wygra premier league
0
Banda nieudaczników
4
@Bolton kiedyś moim goatem jest Guardiola. Dziś nim jest Arbeloa. To się nazywa rozwój i dojrzewanie
0
Pojechałabym chętnie na taki meczyk Al Nassr żeby krzyczeć Messi Messi na trybunach.. szkoda że funduszy brak
3
@Giwera hahaha. Z Carrickem przegrać. @Czajka90 @Kessie @Eklerek
0
@Eklerek oglądasz mecza? Wszyscy
0
@Zoker oby się udało
1
Cel każdego mężczyzny na 2026 rok to strzelić gola w fazie pucharowej mistrzostw świata