1

@Encore ale Flick nigdy nie przyzna

2

Ale ta porażka z czekoladnikiem z San Sebastian psuje bilans Bayernu

0

@Arkon kraj wroga! Pozdrawiam serdecznie

0

@FcPortoFan1999 a Sudan?

0

Gdybyś mógł zdecydować w jakim kraju się rodzisz? Jaki kraj wybierasz?

1

@PatrychoO po co tv oglądasz?. wyłącz TV włącz myślenie

1

@July_6_BcN gol który Arbeloa zabrał Ronaldo i Michał Kwiatkowski ponferada 2014. Triplet

0

@July_6_BcN skąd pomysł na nikensa? Czy lipiec to ulubiony miesiąc

0

@Eklerek Fabregas jakby objął kluba w premier league to może dałby radę wygrać

2

@Comentateiro Arteta też przegrywa.. premier league hahaha

1

@FcPortoFan1999 ech. Nawet się oznaczyć dobrze nie sa

10

Rambla... Przez kobiety dochodzi do tragedii... Chłopak miał 28 lat wysoki przystojny i zarobki duże własna firma. Pewnego dnia przyłapał swoją żonę na zdradzie... Chłopak tego nie wytrzymał. A że miał dużo pieniędzy to wszedł w internet i kupił koszulkę Realu Madryt i teraz wykłóca się po internetach o 15 lig miszczów, firma upadła. Dramat @July_6_BcN

5

Najgorzej to jak oglądasz stare zdjęcia z gimnazjum i przypominasz sobie jak byliście blisko..

3

Guardiola dziś przegrał a Arbeloa dziś wygrał.. Czyżby przekazanie pałeczki? Oby inny hiszpański trener podzielił dziś los Guardioli

9

Lepiej płakać w Gucci niż cieszyć się w tanim dresiku. Zresztą z czego tu się cieszyć

3

@Kessie nigdy go nie lubiłem

1

@FcPortoFan1999 pogratuluj bandzie Drugiego miejsc zwycięstwa premier league. Hahaha @mekston zapisuj to

1

@FcPortoFan1999 dramat bo cierpię mentalnie przez tych nieudaczników w piłkę grać nie umią

0

@Encore był kiedyś piłkarzem

1

Jak ta banda nieudaczników ma wygrać premier league... Dramat. Emery następny wielki spec a kluczowy mecz musiał przegrać. Dramat

0

@Frimpong niech bierze Gyokeresa

0

Cristiano Ronaldo to Arsenal here we go

0

@Eklerek nie zmienia to faktu że Arsenal znowu nie wygra premier league

0

Banda nieudaczników

4

@Bolton kiedyś moim goatem jest Guardiola. Dziś nim jest Arbeloa. To się nazywa rozwój i dojrzewanie

0

Pojechałabym chętnie na taki meczyk Al Nassr żeby krzyczeć Messi Messi na trybunach.. szkoda że funduszy brak

3

@Giwera hahaha. Z Carrickem przegrać. @Czajka90 @Kessie @Eklerek

0

@Eklerek oglądasz mecza? Wszyscy

0

@Zoker oby się udało

1

Cel każdego mężczyzny na 2026 rok to strzelić gola w fazie pucharowej mistrzostw świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?