1

@gumaz mam trzycyfrowy wynik, ale od marca jestem czysty

6

Brak dziewczyny = trzeba oglądać mecz City...

1

@Eklerek jesteś drugi? Zobacz @mekston najlepsza riposta 2026

0

Dziś skończył się właśnie mój zapas fajerwersonów na sylwestra.. to były piękne 3 tygodnie, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Trzeba zjeść jakoś pizke teraz

3

@mekston jakiego poprzedniego trybu? Dalej jestem Popitek12, jestem głosem zwykłych ramblowiczów

4

Kto na studniówce nie dał rady zrobić siuuuu ten przegrał studniówkę

1

@FcPortoFan1999 nie ja oglądam Manchester City

0

Po co takie mecze oglądacie

1

@Encore ale ja go nie powołam

1

@Giwera Price jedzie go jak chce.. hahahah

1

@kanver_ Declan Rice xdddddd hahahaha nie mogę przestać się śmiać

1

Widzę że okres studniówek się powoli rozpoczyna... Ja dalej pamiętam co 4 lata ten działo się w hotelu niedaleko sali na koturnie odbyła się moja studniówka

0

@July_6_BcN Fermin ma zostać i mnie to nie obchodzi

1

@Luciano99 jeszcze ten Szwed co w premier league grać nie umie nawet.

0

Jeśli Fermin ma odejść to nie oglądam następnego meczu.. dramat

4

Najgorzej to jak śnią ci się pieniądze w nocy. A potem się budzisz i wiesz że słabo u ciebie z nimi

6

@MessiForeverTheBest nie ma co się kompromisować, najlepiej mu w ogóle nie kibicować

2

Nie ma sensu dziś kibicować Cristiano Ronaldo.

0

Prawdziwego trenera poznaje się po jego drugim meczu, a nie pierwszym.. hahah pozdro. Arbeloa trzymaj się

1

@Bolton lepiej nie. Nie ufam Flickowi żeby dawać mu pieniądze.. niech wystawi Fermina w końcu

0

@barcelonaLM a Hurkacz mu pozwolił wrócić?

1

@blakkudium dawać Fermina

5

Jeśli Barcelona dziś wygra to Real tego pucharu już nie wygra.

0

@blakkudium niech Flick zapomni że będę to oglądać

28

Brak nominacji do złotej piłki to był dla mnie ogromny cios. Poczułem złość i wściekłość, także zwątpiłem w siebie, moje umiejętności i wartości. Ale ja się tak łatwo nie poddam. Jeśli będzie trzeba to zrobię 10 razy więcej, a za rok to ja odbiorę złotą piłkę na tejże stronie. Pozdro

0

@fcbarcafan19 ja obecnie najczęściej Prada akurat

0

@Eklerek albo sprzedać

6

Panie Arbeloa pan się nie przejmuj. Ja i @macio_944 zawsze za panem murem stać.. tylko tak dalej. Pan się Perez nie przejmować

6

@Faro oglądasz Arbeloe hahha? Przecież to taki genialny strateg pozdro

5

Ten moment kiedy ona na pierwszej randce nie chce robić nic. Jedyne co chce to oglądać mecz Realu. Pozdro hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?