Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 jestem młodszy niż Alcaraz ale starszy niż Fermin
4
@urbipl jaki jest przepis,
2
Czy 22 to lata to zbyt późno by dostać się do F1? Mam prawko kat b
0
@mrboom to wtedy by szło jakieś 30000 tys miesięcznie.
3
Nie ma co tracić czasu na sen.. trzeba zarobić dwa razy więcej niż w ubiegłym roku.
4
Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy,ludzie, takie zaangażowanie społeczne tak jak Roberta, to was powinno się wiadomo co
6
@Kessie patologia. Pozdro
3
@Nieznajomy więc ludzi oszukali Roberta
8
If Kubica does not win we riot.. dramat co go oszukali
2
@Jakchcesz najmniej zamożny
11
Najlepszy sportowiec roku to zdecydowanie Robert Kubica. Kto się nie zgadza, ten nie jest Polakiem!! @Kessie @mekston @Eklerek @MichuZ44
2
@FcPortoFan1999 najlepsze to jak poszedłem z Angeliko i jej siostro do pokoju na domówce u mojego kolegi Damiana
2
Najgorzej to jak spotykasz znajomego z czasów podstawówki i okazuje się że zarabia dużo więcej niż ty... Nie wiem co robić
2
@Jakchcesz nie mam jeszcze dzieci.. chciałbym żeby mieć syna i żeby był najlepszym piłkarzem w historii pozdro
2
Po dwóch piwach to człowiek nie wie co się dzieje
2
Sytuacja polityczna w Burkina Faso. Tak czy nie?
1
@blakkudium pozdro też oglądam
3
@Czajka90 piłkarki nożne reprezentacji
0
@Mario96w po co wam ta mobilność? Mięśnie trzeba robić, bo bez mięśni nie ma niczego
1
@Czajka90 dziewczyny
2
@blakkudium serio ten mecz oglądasz?
3
@Popitek12 u mnie jest strasznie słabo pod tym względem
3
Duże zarobki 21 wieku to podstawa
1
@FcPortoFan1999 wyeliminowali typa który udaje goata z mundiala. Xddd @mekston
0
@Eklerek jazda. Jazda. Oby .Maroko wygrali
@Frimpong zdecydowanie nie masz racji
5
Sobota to musi być whisky.. ja dziś będę pić chivas
0
@TR3YWAY dużo groszy jest pull day
0
@NeroTFP1 obyś pan nie miał racji. @mekston pozdro
7
Śnił mi się koszmar... Cristiano Ronaldo wygrał mundial... Dobrze że zadzwonił budzik.
1
@Eklerek oglądamy dzisiaj mecza? Pozdro