Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeszczee jedna kwestia. Od jakiegoś czasu mnie to denerwuję.. rozumiem że szeroko rozumiana moralność ludzi to termin który odchodzi do lamusa, mimo wszystko oczekuję cywilizowanych zachowań. Niektóre sytuacje przekraczają moje najśmielsze oczekiwania, źle się dzieje. Wszyscy jesteśmy ludźmi i zasługujemy na szacunek. @mekston
0
U niego zawsze coś z głową byłą. Pozdro @
https://twiiter.com/SimplyOddFooty/status/2010504010579546355 @Encore
0
@Messibestplayerintheworld oczywiście. Natomiast Flick musi wygrywać!!! Nie zawsze dobre decyzje podejmował
0
Swoją drogą sytuacja z Madrytu to też drobne ostrzeżenie dla Flicka, trzeba wygrywać i dobrze grać to posada jest, nie wygrywać = jesteś zwolnione
1
@Kapitan hawk będzie ostro.... Z takim przeświadczeniem zawsze wchodzę do sklepów
6
@PatrychoO prorok zdecydowanie ja, cyklista za serię miłego dnia dla ramblowiczów z też
5
@blakkudium hahaha będę się śmiać pozdro
0
Alvaro Arbeloa - czego mu życzysz?
2
@FcPortoFan1999 nie trenuję.... To był mecz przegrany opuszcza karierę. @PatrychoO
0
@Herato Cristiano jest najgorzej
4
Pisałem już wczoraj że to mecz o posadę.. znowu miałem rację ja. @mekston
0
@MessiForeverTheBest w milionach raczej
9
Panie Perez. Ja jestem wolny a dodatkowy pieniądz do wzmocnienia budżetu domowego zawsze spoko
0
@July_6_BcN chcę żeby się dobrze czuuuuuł
4
@Luciano99 czym oni go karmią
3
Dzięki moim przepisom chłopak mojej byłej schudł już 8 kilogramów, nie biorę od niego żadnych pieniędzy, choć te są mi bardzo potrzebne. Robię to z czystej zajawki
1
@Frimpong chodziłem po galeriach po całej Polsce, ale tej galerii jeszcze nie znam
0
I super jestem już dzisiaj po dwóch browarach i dwóch kieliszkach. Kierunek Arkadia
2
@July_6_BcN sugeruję przestać. Pozdro
0
Najgorzej to jak idziesz na siłownię na noc, ale jesteś zmęczony i zasypiasz na ławce i pierwszej i Budzisz się po piątej
1
@barcelonaLM przynajmniej miejsce na koniec sezonu będzie łączyło obu tych wybitnych strategów z Hiszpanii pozdroooo
0
@mekston a kogo obchodzi ten klub? Aczkolwiek ich obrońcę lubię
0
@Stinger_ Flicka będzie trzeba kiedyś zwolnić
1
@Jakchcesz da się w sumie go lubieć gdyby tylko Fermina wystawiał w pierwszym..
0
Klasyk klasykiem, można wracać do wyśmiewania pewnego klubu z Londynu.
1
@mekston dziś był world cup, strzeliłem gola w fazie pucharowej
1
Grał dziś ten cały Negreira? @Jakchcesz
1
Dobrze że wygrali ale do wygrania ligi mistrzów bardzooo daleka droga @mekston
0
Powiedzmy że się wybronił Flick dzisiaj....
0
Goool czyli gra dalej