Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powrót Guardioli na następny sezon. Tak czy nie?
0
@July_6_BcN Pedri jak Pedri. Flickowi nie ufam!!
6
Z Ameryki południowej obchodzi mnie tylko Argentyna. Pozdro
3
Oby Flick tym razem zrobił coś dobrze. Przewaga w La Liga jest zbyt mała.
0
@Bzyczekk po co o tym piszesz?
1
@Filipem Goat u mnie na avatarze
2
Swoją drogą dalej bez 9 lotki na mistrzostwach świata, ale to nie jest łatwe, sam miałem tylko dwie 9 lotki w życiu
0
Niestety plot armora ma Holender
0
Szkoda że Gary zapomniał że trzeba kończyć na dablach
3
Takie buczonko to nic. Gerwyn dużo gorzej miał
1
Powinni zrobić tak że młody musi oddać seta legendom
0
Gdzie jest Peter Wright gdy fani go potrzebują
1
@FcPortoFan1999 mniejsze zło. Również pod względem kilogramów ma wadze
5
Szkoda... Ale czuć że obaj gracze są top 3 tego turnieju
2
Czy kiedykolwiek jakiś darter wygrał na mistrzostwach świata w 8 lotkach?
3
Proszę Gary ratuj przed upadkiem darta
0
@D10SLEO po co Humphries wczoraj przegrywał? Szkoda
1
Gary musi ratować darta.. tak jak zrobił to 25 lat temu
2
@gumaz z 67 mogła mieć
4
@blakkudium @D10SLEO dobrze się zagraliście. Szacunek dla was. Pozdro
3
Z kim ten Searle gra?
3
@July_6_BcN ja byłem dziś w burger King i dziewczyna jakaś tam jadła..
2
@mekston ale wstyd xdd
3
@blakkudium taka prawda. Arsenal z tej 5 najgorszy
2
@MessiForeverTheBest w końcu napisałem coś z sensem
15
Najgorsze w życiu mężczyzny to jak przyznaje rodzinie i przyjaciołom że jest fanom Realu Madryt....
4
Pewnego dnia w drugiej klasie podstawówki twój kolega zaproponuje ci obejrzenie meczu Cristiano Ronaldo, ważne żebyś mu wtedy odnowił i obejrzał Goata
2
@Kapitan hawk co robiłeś 18 grudnia 2022 roku? Przyznaj się!! @mekston
0
@Sulimo najważniejsze że Messi wygrał world cup. Nie obchodzi mnie co się stało w Lublinie pozdro
0
@Starrk potężny plot armor całej ekipy. Ale ogólnie nie jestem fanem walk w Stranger things, może mam zbyt duże oczekiwania że Boss to ma być Boss i szkoda że nie pokazali śmierci EL wprost, też nie podoba mi się strasznie że w pierwszych sezonach wchodzili w turbo kombinezonach do tego świata, a tu normalnie całą ekipą sobie wchodzą zero stresu. Ale przynajmniej Sadie Sink ładna