3

@blakkudium taka prawda. Arsenal z tej 5 najgorszy

2

@MessiForeverTheBest w końcu napisałem coś z sensem

15

Najgorsze w życiu mężczyzny to jak przyznaje rodzinie i przyjaciołom że jest fanom Realu Madryt....

4

Pewnego dnia w drugiej klasie podstawówki twój kolega zaproponuje ci obejrzenie meczu Cristiano Ronaldo, ważne żebyś mu wtedy odnowił i obejrzał Goata

2

@Kapitan hawk co robiłeś 18 grudnia 2022 roku? Przyznaj się!! @mekston

0

@Sulimo najważniejsze że Messi wygrał world cup. Nie obchodzi mnie co się stało w Lublinie pozdro

0

@Starrk potężny plot armor całej ekipy. Ale ogólnie nie jestem fanem walk w Stranger things, może mam zbyt duże oczekiwania że Boss to ma być Boss i szkoda że nie pokazali śmierci EL wprost, też nie podoba mi się strasznie że w pierwszych sezonach wchodzili w turbo kombinezonach do tego świata, a tu normalnie całą ekipą sobie wchodzą zero stresu. Ale przynajmniej Sadie Sink ładna

0

@ZwyklyCuler48 69. Goat

11

Wszystkiego Messiego w nowym roku ramblowicze

0

@mekston jak nie płakać

0

Oby drugi Luke teraz wygrał ... I oby ktoś z dwójki Luke The Nuke Humphries i Gary, wygrał mistrza

4

@blakkudium a co mnie on obchodzi

1

Niestety w darcie ten że średnia 67.69 ale 100 procent na dablach pokona tego ze średnią 119 i 2 procent na dablach

1

Na własne życzenie przegrany pierwszy seto i słaba gra w drugim... Tak aż tak źle to nie wygląda ale szkoda i tak

0

Szkoda.. pierwszy set był do wygrania..

1

Big fish powinien być zakazany..

0

Ratajski już wygrał

1

@gumaz rzucać za 3 jak Messi

1

@macio_944 ufasz w pełni Flickowi?

0

@Eklerek niech wygrają

0

@Encore i co z tego? Nie oglądam takich filmów

1

@Faro przecież to jest człowiek Triple H. @PatrychoO

1

Ten moment kiedy dowiadujesz się że chciała Ciebie tylko wtedy kiedy ty jej nie chciałeś.... I już rok zepsuty

0

W tym roku Argentyna gra na mundialu!

2

@Giwera niestety Van Veen jest obecnie najlepszy na świecie.. ale oby przegrał

1

Hood spoko gracz, Gary widać nie chciał go upokorzyć za bardzo. Teraz Gary Humphries i mimo że Luke The Nuke Humphriesa lubię, ale tylko Gary

0

@FcPortoFan1999 ja będę kiedyś trenerem Porto

3

@gumaz top 3 moich rywali na Rambli

2

Nic do Hooda, ale Gary łatwo.

0

@Czajka90 Artera will be next. sorry ze tak napisałem pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?