Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium taka prawda. Arsenal z tej 5 najgorszy
2
@MessiForeverTheBest w końcu napisałem coś z sensem
15
Najgorsze w życiu mężczyzny to jak przyznaje rodzinie i przyjaciołom że jest fanom Realu Madryt....
4
Pewnego dnia w drugiej klasie podstawówki twój kolega zaproponuje ci obejrzenie meczu Cristiano Ronaldo, ważne żebyś mu wtedy odnowił i obejrzał Goata
2
@Kapitan hawk co robiłeś 18 grudnia 2022 roku? Przyznaj się!! @mekston
0
@Sulimo najważniejsze że Messi wygrał world cup. Nie obchodzi mnie co się stało w Lublinie pozdro
0
@Starrk potężny plot armor całej ekipy. Ale ogólnie nie jestem fanem walk w Stranger things, może mam zbyt duże oczekiwania że Boss to ma być Boss i szkoda że nie pokazali śmierci EL wprost, też nie podoba mi się strasznie że w pierwszych sezonach wchodzili w turbo kombinezonach do tego świata, a tu normalnie całą ekipą sobie wchodzą zero stresu. Ale przynajmniej Sadie Sink ładna
0
@ZwyklyCuler48 69. Goat
11
Wszystkiego Messiego w nowym roku ramblowicze
0
@mekston jak nie płakać
0
Oby drugi Luke teraz wygrał ... I oby ktoś z dwójki Luke The Nuke Humphries i Gary, wygrał mistrza
4
@blakkudium a co mnie on obchodzi
1
Niestety w darcie ten że średnia 67.69 ale 100 procent na dablach pokona tego ze średnią 119 i 2 procent na dablach
1
Na własne życzenie przegrany pierwszy seto i słaba gra w drugim... Tak aż tak źle to nie wygląda ale szkoda i tak
0
Szkoda.. pierwszy set był do wygrania..
1
Big fish powinien być zakazany..
0
Ratajski już wygrał
1
@gumaz rzucać za 3 jak Messi
1
@macio_944 ufasz w pełni Flickowi?
0
@Eklerek niech wygrają
0
@Encore i co z tego? Nie oglądam takich filmów
1
@Faro przecież to jest człowiek Triple H. @PatrychoO
1
Ten moment kiedy dowiadujesz się że chciała Ciebie tylko wtedy kiedy ty jej nie chciałeś.... I już rok zepsuty
0
W tym roku Argentyna gra na mundialu!
2
@Giwera niestety Van Veen jest obecnie najlepszy na świecie.. ale oby przegrał
1
Hood spoko gracz, Gary widać nie chciał go upokorzyć za bardzo. Teraz Gary Humphries i mimo że Luke The Nuke Humphriesa lubię, ale tylko Gary
0
@FcPortoFan1999 ja będę kiedyś trenerem Porto
3
@gumaz top 3 moich rywali na Rambli
2
Nic do Hooda, ale Gary łatwo.
0
@Czajka90 Artera will be next. sorry ze tak napisałem pozdro