0

@Jacu327 Niech siedzi w Realu. Zostaw chłopa w spokoju

0

@Adamski69 Stać ich w ogóle na wojnę na dwóch frontach? Wojska im wystarczy, ale to przede wszystkim kosztuje.

6

@MesQueUnClub96 Awans Villarealu będzie piękniejszy dla futbolu.

0

@barcowy1899 Według mnie nie sfrajerzą, ale kto wie. Nie takie historie piłka widziała.

1

@LukaszFan Różnica jest taka, że 34-letni Lewy jest lepszy niż Lewy kiedykolwiek. 33-letni Suarez miał tylko przebłyski swojego geniuszu. Tez uważam, że sposób w jaki postąpiono z Suarezem był naprawdę bardzo słaby. Lewego widziałbym w Barcelonie tylko za niska kwotę. Płacenie więcej jak 30 baniek za gościa z rocznym kontraktem będzie głupotą.

2

@Michu94 Xavi, Mascherano i Busquets od zawsze mieli zadatki na niezłych trenerów. Oni byli (w przypadku Busiego dalej jest) ponad przecietnie inteligentni na boisku

3

@DaPidejpi Stary chłop, 37 lat, a zachowuje się jak rozkapryszony smarczak. Poniżej wszelkiej krytyki to bylo. Przecież sam ma dzieci. Ciekawe, czy chciałby, żeby ktoś jego syna tak potraktowal...

16

@Cule1234 Wynagrodzenie na poziomie 35-40? Za tyle to można mieć Haalanda, na którego podobno nas nie stać. Bajki, bajeczki

1

@VamosGirl W United to za każdym razem mają grać lepiej, jak przyjdzie nowy trener, a potem wychodzi na odwrót. Grają jeszcze gorzej.

5

Płacenie więcej niż 30 baniek za 34 letniego Lewandowskiego, z rokiem kontrataku będzie totalną głupotą. Zwłaszcza w obecnej sytuacji Barcelony, gdzie liczą każdy grosz i zarząd co chwilę prosi kogoś o obniżenie pensji.

15

Boki obrony są do wzmocnienia w pierwszej kolejności. Alba wreszcie powinien mieć zmiennika, bo nie może wiecznie grać wszystkiego od dechy do dechy. Na prawą stronę też kogoś potrzebujemy, bo Alves jest wiekowy, a nie wiadomo co z Destem

1

@Ojciec5tkidzieci Na wielki plus Ter Stegen, Eric. Pedri wszedł i odmieniło to trochę nasza grę. Na minus Alves, Lenglet i niestety Nico. Ten ostatni jakoś mi się nie widzi ostatnio. Odstawał trochę fizycznie, jakoś tak nijak się ustawiał. Ma chłopak nad czym pracować, bo na razie do pierwszego składu to mu brakuje. Jest słabszy od każdego z czwórki Busi, Pedri, Frenkie, Gavi.

0

Najważniejsze 3 punkty i kolejny duży krok w stronę utrzymania się w top 4 wykonany. Brawo drużyna. Może nie pokazali dziś znakomitej piłki, może nie było to XaviBall jake chcielibyśmy oglądać, ale chłopaki pokazali charakter. Są mentalnymi zwycięzcami, walczą do końca, zostawiają serducho na boisku i przed nikim nie pękają. To jest ogromna zmiana w porównaniu do tego co widzieliśmy pod koniec kadencji Koemana.

4

Panie Xavi, wyciągnij Pan wnioski z dziś i nie wpuszczaj więcej Lengleta

0

@Pilka_jest_okragla Brakowało mi tej ekspresji, życia na ławce Barcelony. Xavi dobry wariat

1

@damiano996 Jak tam Damianku? Podobała się bramka Luuka?

6

Każdy ma swojego Maguire'a

10

Kto by się spodziewał, że pałeczkę lidera i postaci absolutnie kluczowej przejmie po Messim 19-letni Pedri?

2

Ale mental to na pewno chłopaki mają TOP.

10

Albie przydałby się odpoczynek. Niestety nie ma kim go zastąpić.

4

@Patrykl145 Od Liverpoolu i City to obecnie każdy jest półkę/dwie niżej. To żaden wstyd.

2

@Transu96 Towar od Jasia Kapeli wlecial

1

Ale masz avek @MesQueUnClub96

6

@Kapitan hawk To jest ten mental

2

@Roobo Naprawdę potrzebne mu to? Iniesta, Xavi, Pirlo nie mają Złotych Piłek, a i tak każdy wie, że byli kozakami lepszymi od Lukity ze Złotą Piłką (z całym szacunkiem dla niego) i jednymi z najlepszych. Z KDB będzie tak samo. Magik.

5

@macio_944 Nagonka na Messiego jest nawet za to, że wygrał zasłużoną Złotą Piłkę, a co dopiero byłoby po czymś takim.

0

@Muszynianka Był jak się Verstappen zatrzymał.

1

@MesQueUnClub96 Postawiłem pieniądze na Liverpool, więc pewnie wygra City. Ewentualnie remis

2

@ranger3120 Załóż komuś sanki

4

@BartqRKO Albon zasłużony punkcik dziś. Dobrze jechał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?