1

@DonMatteo901 Bo to wszystko przez te durne przepisy. A to nie chciał, a to niecelowo, a to naturalnie ułożona ręka, a to inaczej nie mógł jej trzymać. Ręka w polu karnym to zawsze powinien być rzut karny i tyle. Nieważne, czy chciałeś, czy nie chciałeś. Zagrałeś ręką? Jest karny. Teraz mamy milion interpretacji i nigdy nie wiadomo, ale rozumiem, że gdzieś pole do robienia wałów musi być.

16

@Pawel13sz Chciałbym jeszcze raz zobaczyć jak posyła takie ciastko w koszulce Barcelony do Pedriego, albo Franka.

11

@FafitFCB Mądre słowa. Trzeba się cieszyć i podziwiać ostatnie lata i przebłyski tego małego geniusza z Rosario, bo długo takiego piłkarza nie będzie.

7

@paweldunajecfcb Ja pierdziele, wielki spór na cały kraj o wycie syren. Nie ma ważniejszych spraw i problemów w Polsce?

0

@TheCaptainVeB Wątpię. Wydaje mi się, że Gasly to nie jest typ kierowcy, który pokornie będzie robił za skrzydłowego jak Bottas, czy Perez. I dobrze, bo chłopak jest na to za szybki. Ja widziałbym go w Mclarenie w duecie z Ricciardo, a Norrisa w Mercedesie.

1

@Kidd Przejdzie, czy nie przejdzie i tak wleci koszulka Pedriego, bo to obecnie nasz najlepszy piłkarz. Będzie nim nawet jakby Lewy tu zawitał

22

Ja pierdziele. Na TVP właśnie przypomnieli mecz Benfica 3:0 Barca. Co my wtedy graliśmy. Kto w tamtym momencie spodziewał się, że będziemy mogli w tak pozytywnych nastrojach wyczekiwać kolejnych meczów Blaugrany

0

@kamiVeB Presja, emocje, brak czasu może zrobiły swoje. Mimo wszystko to powinien być gol.

0

@barcelonaLM On zrobił ten Real i zrobi jeszcze nie raz.
https://zapodaj.net/2a85527d75be9.jpg.html

5

@Laporta ty się dwa razy zastanów zanim zaczniesz wyciągać tych obrońców z Chelsea. Jeden Lenglet już nam wystarczy.

1

@Salchent Przesada. 30 bez Desta, to spoko oferta. Lewy ma rok kontraktu i 34 lata.

0

@FioletoweOczy To tak jak dziś dla Bayernu. Jakby dostali 3:0 nikt nie mówiłby, że nie zasłużenie. Villareal to fajna drużyna ogólnie.

10

Szkoda, że nie wszedl ten strzał za kołnierz Moreno.

0

@MesQueUnClub96 Nie odbieraj Emery'emu. Pięknie rozpracował rywala i ustawił drużynę.

7

Emery zmiażdżył taktycznie Nagelsmanna

4

7 drużyna La Liga daje w łeb mistrzowi Niemiec. Pięknie Villareal, po prostu pięknie. Lo Celso, Foyth, i Parejo występ kompletny. Szkoda tylko, że tyle sytuacji zmarnowanych.

10

Lo Celso dziś TOP występ.

1

Parejo ty stary cwany lisie.

0

Neuer dziś jak amator. Szkoda, że nie dostał budy.

1

@MesQueUnClub96 Oby dostali jeszcze drugą.

4

@Martwy Czemu? Rozjebiemy ich w superpucharze Europy. Też będzie fajnie.

0

Człowiek postawił na Real, żeby im zapeszyć, to chociaż się zarobi.

1

@Zawsze_Wierny Do następnego meczu. Spokojnie.

0

@AmadiRM Ojej, straszne.

2

@AmadiRM "Ale tu umniejszanie Realowi jest". Wszedłeś na stronę dla kibiców Barcelony i jesteś zdziwiony? Serio?

2

@zodiak_10 Wtedy dostaliby 10:0, Courtois ich ratował jakby nie patrzeć.

0

@Zip No prawie nie grał. Ze dwa razy dotknął piłki, raz faulował.

0

Neuer pieknie to zrobiłeś.

0

@Michallublin Jeszcze się okaże, że z grupy nie wyjdą.

1

Zamienimy jednego Lengleta, na duńskiego Lengleta. Zmiana po wuju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?