3

@lucas/catalan Zasługuje na miejsce w F1 bardziej niż Latifi, Zhou, czy Tsunoda, ale kaska i marketing robi swoje. To samo Nyck De Vries, mistrz F2 z 2019 i Formuły E, a miejsca w F1 dla niego brak bo pełno tu pay driverów.

0

@MarioVeB! Myślę, że powinien dostać szanse, zwłaszcza teraz jak Dawidowicz poważanej kontuzji doznał.

13

I to jest proszę państwa Zbigniew Boniek, wielki ekspert pilkarski
https://zapodaj.net/c70be5dcdf64c.jpg.html
Później wygaduje bzdury na temat Messiego, czy Barcelony, a nie widział ani jednego meczu.

0

@Messibestplayerintheworld Może z Atletico to już nie róbmy żadnych biznesów. Później wychodzi tak, że tylko ich wzmacniamy. "Wypalony" Suarez, "niepasujący" Griezmann. Wystarczy tej pomocy

5

@norbi77 Dla mnie ta "gra nogami" Ter Stegena to jest jakiś mit. On wcale nie jest taki super w tym aspekcie. Zdarza mu się wsadzać na minę obrońców, czy Busquetsa jak to widzieliśmy w środę. W tym pamiętnym i bolesnym 8:2 z Bayernem rozdawał te piłki jak ślepy. W lidze też uzbierało się trochę meczy, w których się nie popisał. Wcześniej to chociaż jeszcze bronił dobrze, a teraz słabizna. Bardzo szkoda, że tak zjechał z formą w dół, bo przez pewien czas wydawalo się, że mamy bramkarza na co najmniej dekadę. Nie chcę robić z Marca głównego winowajce, czy kozła ofiarnego tragedii naszego klubu, bo ten problem jest bardziej złożony, ale jednak bramkarz powinien emanować spokojem i dawać pewność linii obrony. Z całym szacunkiem do Niemca, ale w tej chwili z nim na bramce nie można być niczego pewnym.

3

No i dzwon Kimiego na zakończenie sesji :/

19

@Vebrol Kiedy Araujo powiedział, że chce odejść bo za mało kasy mu dają? Nie widzę żadnej takiej wypowiedzi z jego strony.

3

@Emhyr Niech Boniek przestanie chlać, bo mu coraz gorzej na głowę siada.

1

@wojopancer Jak do przodu zazwyczaj biegnie tylko ten jeden zawodnik z piłką przy nodze, a reszta jest za jego plecami i sobie truchta, ewentualnie jest Depay, osamotniony i odcięty przez obrońców, to do kogo ma pójść podanie? Widać to było z Bayernem, jak z piłką zabrał się De Jong, Gavi czy Nico, a jedyną opcją podania do przodu był Dembele i to nie zawsze.

0

@Pilka_jest_okragla Kto wie, może kiedyś do Barcelony zawita

0

@Jarema1987 Juve i Chelsea na samym dole ;)

1

@FC1899Barca Ajax bierze to.

1

@barcowy1899 Tak średnio bym powiedział, no tak średnio :/

11

@william_wallace Nie to, że pochwalam palenie (absolutnie zachęcam do rzucenia jeśli ktoś pali), ale ten zakaz jest chory. Ludziom się we łbach jebie. Tu zakaz palenia, w Australii ludzi w obozach covidowych zamykają. W dziwną stronę podąża ten świat

2

@Yiamuiaijahaima Napoli wygrałoby grupę, Leicester byłoby drugie i to z lisami moglibyśmy grać w 1/16.

0

@mkord Na razie niech się skupi na strzeleniu chociaż 5-ciu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kondziubarca @Mixtape Ja tam bym chętnie zobaczyl mecz z Rangers. Dawno z nimi nie graliśmy. Ciekawa ekipa, a trenerem jest nasz były zawodnik Gio van Bronckchorst

1

@konajoncek Na drużyny z drugich miejsc w grupach LE. Na ten moment między innymi Napoli, Rangers, Olympiakos, Lazio

1

@Piernik Przecież jest potężny czeski goleador na boisku. Zmienił innego azerskiego asa

2

@Barca1922 Zobaczymy czy powiesz to samo po meczu i popisie Skywalkera xD

7

@xVENUMx Była ochota pizgnac pilotem w telewizor jak to wpadło.

2

@PatrychoO Ale wtedy to już na pewno

2

@Mario96w Przecież tu się uważa, że my grając cały sezon mlokosami gdzieś zajdziemy. Wystrzelil Gavi, Nico i już De Jong niech spindala bo niepotrzebny. Chłop w reprezentacji jakoś dalej potrafi wymiatać i zadzwiac. To tylko potwierdza, że problem tkwi w naszym chorym i archaicznym systemie gry. My nie gramy w piłkę na miarę XXI wieku. Sprzedamy go i nie zastąpimy nikim, tak jak z Suarezem i Griezmannem. Ewentualnie przepalimy kolejne miliony na jakieś półsrodki. Z pewnością wyjdzie nam to na +.

0

@CLionelMessi Tak jest, a tych co nawet nie udają, że coś potrafią i mają wywalone, albo mają za małe umiejętności zostawić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@NaFazieHitman Innowacyjna taktyka na zero z przodu. Z tylu zawsze coś wpadnie ;)

0

@masq Bez żadnych sprzedaży? Wątpliwe

0

@Katalonbar W tym miejscu pozwolę sobie zacytować Zbigniewa Stonogę:
"To jest jakiś dramat urwa"

0

@priest9999 Moim zdaniem Azpilicueta za darmo to dobra opcja na 2/3 lata. Chłop obskoczy każdą pozycję w obronie i zagra dobrze. Tylko czy nas będzie na niego stać? (Pensja, limity itd.) Byłem przeciwny, ale patrząc jaka dupa jest u nas z tyłu to nie ma co się zastanawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?