6

@Zoker A czy Sasha Grey dałaby rade na śpd w taktyce JE Hansiego Flicka? Nie sądzę

0

@Bobo25 Jest wybitny i trzeba mu to oddać, ale jego dorobki strzeleckie niekoniecznie muszą przekładać się na sukces drużyny. Ronaldo w Arabii też strzela hurtowo, a nie wygrał nic.

2

@Jakchcesz Guler jest cienki. Podniecanie się jego asystami, których większość ma do Mbappe mnie śmieszy. Żółwiowi obecnie wystarczy kopnąć piłkę, on i tak wszystko kończy.

1

Paradoks Realu polega na tym, że im więcej Mbappe strzela, tym gorzej oni grają.

1

Ciekawy jest też ten atak nogą Valverde na wysokości głowy przy golu Trubina, który widać na okładce Marci. Ciekawe jakie procesy myślowe zaszły w jego głowie, że próbował to wybić w tak debilny sposób. Gdyby zderzyl się z kimkolwiek z Benfici były 100% karny i czerwona kartka.

1

@maroon Może nie w Lidze Mistrzów, ale swego czasu słynny był gol bramkarza Benevento przeciwko Milanowi.

1

Widzę, że nasz Arnau Tenas dał dziś niezły popis w meczu Villareal vs Leverkusen.

6

Kompromitacja Antonio Conte w europejskich pucharach odcinek 2745. Mistrz Włoch i tylko 8 punktów w 8 meczach. Zawiodło Napoli. No nie unie chlop w puchary ewidentnie.

1

@robsesh Jak żeś syna wychował, że Realowi kibicuje? hah

1

@BojanKriKicz Teraz grają na Benfica/Bodo. Ekipa Mourinho już dziś pokazała im miejsce w szeregu, a Bodo zlało w tej edycji min. City i Atletico. Dodając do tego fakt, że Arbeloa jest pacholkiem i taktycznym imbecylem, to ten dwumecz w 1/16 może być dla nich pułapką.

7

Warto odnotować bardzo dobre wejście Bernala. Dużo lepiej wyglądał środek pola z nim, niż z Ericiem. Oby chłopak powoli wracał na dobre tory

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@blakkudium Nam to bez różnicy z kim gramy. PSG, Newcastle, Sporting, czy kto inny i tak nam gola ładuje w pierwszych 20 minutach.

5

Tym razem mistrz Mourinho rozjebał swojego ucznia Arbeloe.

1

No i jak tam somsiady? Fajne w tym top 8 co?

0

Dawać Sporting gola

0

Pięknie Ronald teraz pilnował, żeby Lini nie zlamac

2

Hahaha nagle im się spieszy

9

Sędzia tez dobry z tym doliczonym czasem. Daje żółtą za przedłużanie, bramkarz co chwile kradnie po kilkanaście sekund, a ten dolicza minute xd

10

Balde zamiast kolejnych popisów tanecznych w szatni, mógłby się skoncentrować na swoim głównym zadaniu - graniu w piłkę.

1

@szymonekk Balde ma ze 30 iq. Nie wierze, ze więcej.

1

Rekin dziś ukąsi

0

Dobrze Eric. Tak trzeba. Dobry strzal

1

Ich bramol dostanie w koncu żółtą, czy położyć się tam musi?

1

Najwyżej sobie milionery zagrają dwa mecze więcej. Ich wybór

1

@BojanKriKicz Co nam z Napoli jak sami w dupe dostajemy.

2

Nam to by nawet Legia gola strzelila

1

Gol w dupe jest. Teraz można zacząć grać

1

Siedmiu wychowanków w wyjściowym składzie. Ładnie ładnie

0

@Popitek12 Walę w łeb autora tego idiotycznego wpisu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?