Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Zoker A czy Sasha Grey dałaby rade na śpd w taktyce JE Hansiego Flicka? Nie sądzę
0
@Bobo25 Jest wybitny i trzeba mu to oddać, ale jego dorobki strzeleckie niekoniecznie muszą przekładać się na sukces drużyny. Ronaldo w Arabii też strzela hurtowo, a nie wygrał nic.
2
@Jakchcesz Guler jest cienki. Podniecanie się jego asystami, których większość ma do Mbappe mnie śmieszy. Żółwiowi obecnie wystarczy kopnąć piłkę, on i tak wszystko kończy.
1
Paradoks Realu polega na tym, że im więcej Mbappe strzela, tym gorzej oni grają.
1
Ciekawy jest też ten atak nogą Valverde na wysokości głowy przy golu Trubina, który widać na okładce Marci. Ciekawe jakie procesy myślowe zaszły w jego głowie, że próbował to wybić w tak debilny sposób. Gdyby zderzyl się z kimkolwiek z Benfici były 100% karny i czerwona kartka.
1
@maroon Może nie w Lidze Mistrzów, ale swego czasu słynny był gol bramkarza Benevento przeciwko Milanowi.
1
Widzę, że nasz Arnau Tenas dał dziś niezły popis w meczu Villareal vs Leverkusen.
6
Kompromitacja Antonio Conte w europejskich pucharach odcinek 2745. Mistrz Włoch i tylko 8 punktów w 8 meczach. Zawiodło Napoli. No nie unie chlop w puchary ewidentnie.
1
@robsesh Jak żeś syna wychował, że Realowi kibicuje? hah
1
@BojanKriKicz Teraz grają na Benfica/Bodo. Ekipa Mourinho już dziś pokazała im miejsce w szeregu, a Bodo zlało w tej edycji min. City i Atletico. Dodając do tego fakt, że Arbeloa jest pacholkiem i taktycznym imbecylem, to ten dwumecz w 1/16 może być dla nich pułapką.
7
Warto odnotować bardzo dobre wejście Bernala. Dużo lepiej wyglądał środek pola z nim, niż z Ericiem. Oby chłopak powoli wracał na dobre tory
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@blakkudium Nam to bez różnicy z kim gramy. PSG, Newcastle, Sporting, czy kto inny i tak nam gola ładuje w pierwszych 20 minutach.
5
Tym razem mistrz Mourinho rozjebał swojego ucznia Arbeloe.
1
No i jak tam somsiady? Fajne w tym top 8 co?
0
Dawać Sporting gola
0
Pięknie Ronald teraz pilnował, żeby Lini nie zlamac
2
Hahaha nagle im się spieszy
9
Sędzia tez dobry z tym doliczonym czasem. Daje żółtą za przedłużanie, bramkarz co chwile kradnie po kilkanaście sekund, a ten dolicza minute xd
10
Balde zamiast kolejnych popisów tanecznych w szatni, mógłby się skoncentrować na swoim głównym zadaniu - graniu w piłkę.
1
@szymonekk Balde ma ze 30 iq. Nie wierze, ze więcej.
1
Rekin dziś ukąsi
0
Dobrze Eric. Tak trzeba. Dobry strzal
1
Ich bramol dostanie w koncu żółtą, czy położyć się tam musi?
1
Najwyżej sobie milionery zagrają dwa mecze więcej. Ich wybór
1
@BojanKriKicz Co nam z Napoli jak sami w dupe dostajemy.
2
Nam to by nawet Legia gola strzelila
1
Gol w dupe jest. Teraz można zacząć grać
1
Siedmiu wychowanków w wyjściowym składzie. Ładnie ładnie
0
@Popitek12 Walę w łeb autora tego idiotycznego wpisu.